האגודה למען הגאולה האמיתית והשלמה

..העמים שפה ברורה ולעבדו שכם אחד

נפלאות הגאולה

מערכת האתר 570 צפיות 0

..העמים שפה ברורה ולעבדו שכם אחד

חלק מנבואת הגאולה האמיתית והשלמה היא, שהרבי שליט"א מלך המשיח היא מתקן את חטאי העבר באופן שלא תהיה יותר אפשרות לחטוא. את חטא אדם הראשון, וחטא דור הפלגה שהעונש עליו היה בלילת השפות, ואז בגאולה, העמים יחזרו לדבר "שפה ברורה" בלשון הקודש, כפי שהיה מבריאת העולם יותר מאלף שנה עד דור הפלגה. היות שמתקרבים לזמן זה, מתחילים לראות דוגמיות.

בעבר התפרמו כאן כמה כתבות על "ונמר עם גדי ירבץ" כפשוטו, שמתחילים לראות תופעות של ידידות בין בעלי חיים טורפים לבהמות, וכאן - תופעה יחודית ובלתי ניתנת להסבר, על גוי אמריקאי שחור שהתעורר אחרי שישה ימים של תרדמת, והתחיל לדבר.. בלשון הקודש, כאשר הוא לא זוכר שום מילה באנגלית, שפת האם שלו.

אדם בן 53 שבילה שישה ימים בתרדמת אחרי שהותקף בחודש אוגוסט, עדיין לא זוכר דבר מהחיים הקודמים שלו והוא מדבר שפה אחת בלבד…עברית קדומה!

האיש נמצא מחוסר הכרה במוטל בקליפורניה ב 9 לאוגוסט. היה לו תיק עם בגדי התעמלות, תרמיל ומחבטי טניס. הייתה לו תעודת זהות של קליפורניה, ושמו של האדם הוא ג'מאל מילר.

 כאשר התעורר אחרי מספר ימים בבית החולים סידרס סיני בלוס אנג'לס, הוא לא זכר דבר מחייו הקודמים ודיבר שפה לא ידועה. במשך שלושה ימים התעלומה נמשכה עד שרב שביקר חבר בחדר סמוך זיהה את השפה כעברית קדומה והצליח לתקשר עם הבחור המסכן.

"הזיכרונות שלו לא תואמים את חייו הקודמים", אמר ד"ר ג'יימס מקנזי. "מסיבה כלשהי, הוא איבד את כל מה שידע, ויש לו עכשיו זיכרון של דייג יהודי קדום. הוא מדבר עברית קדומה, מדבר על דגים וסירות…מעולם לא ראיתי דבר כזה".

תגובות

הוספת תגובה חדשה

בתהליך...