שלימות הארץ

שלימות הארץ / אתר הגאולה - כ"ה ניסן התשע"ו, 23:49

לשחרר מיד את מאיר אטינגר

מסכת התעללות לשמה במאיר אטינגר, נכדו של הרב מאיר כהנא, תלמיד חכם מ"נוער הגבעות", שמאמין בתום לב שהממשלה בישראל צריכה להתחלף במשהו יותר טוב, זה הכל. אין שום ראיות נגדו לארגון מרד או הסתה, ולא לפעולות נגד פלסטינים. החיוך שלו מפריע להם, ובעיקר, מפריע להם שהוא צודק, ושהרבה מאד אנשים חושבים כמותו. מאיר אטינגר זה כולנו, חייבים להוציא את מאיר אטינגר מהכלא.

שלימות הארץ / אתר הגאולה - כ"ד ניסן התשע"ו, 13:34

חשיפה: כל צמרת המשטרה משוחדת

קלמן ליבסקינד חושף במעריב טפח ממה שגילה שמוליק פיקסמן בשנת 2014, שכל צמרת המשטרה, כן כל קציני המשטרה הבכירים משוחדים ע"י עמותת שמאל אמריקנית פרו ערבית, שמממנת טיולי נופש לארה"ב ואירופה, שם הם לומדים איך לאהוב ערבים ולשנוא יהודים. עמותת "אברהם" שמנהלת בשלט רחוק את את המנדט האמריקאי במשטרה היהודית בארץ הקודש ע"י שוחד וטובות הנאה, השתלטה על המשטרה בשנת 2007 דרך...

שלימות הארץ / אתר הגאולה - כ"ג ניסן התשע"ו, 14:26

שורת הדין תובעת את ג'ון קרי ופייסבוק

ארגון המשפטנים "שורת הדין" בתביעה נגד שר החוץ של ארה"ב ג'ון קרי לבל ישחרר את הכספים לאיראן לפני התשלום שהאיראנים חייבים לנפגעי הטרור. וגם, ענקי ההרשתות החברתיות פייסבוק וטוויטר התחילו לסגור חשבונות של מסיתי טרור מפחד תביעה של שורת הדין בארה"ב. פרטים בכתבה.

שלימות הארץ / מערכת האתר - י"ח ניסן התשע"ו, 00:00

החייל הואשם למרות שסוכן בלינצ' ח"ו

למרות המצב המתוח, ההתראות, והסכינים, מפקדי צה"ל והמשטרה לא לומדים לקח, וממשיכים לעודד את הטרור. חייל מגדוד נצח יהודה (הנח"ל החרדי) נשפט ל-17 ימי מחבוש כיוון שדרך את נשקו על ערבים בעיר העתיקה בעת שעשה את דרכו להתפלל בכותל המערבי בשבת האחרונה, לאחר שהערבי שהתכוון לתקוף אותו, התלונן בפני השוטרים שהגיעו על כך שהחייל דרך את נשקו.

שלימות הארץ / אתר הגאולה - י"ב ניסן התשע"ו, 22:09

העצרת שהפקירה את אזריה אלאור

היינו שם בכיכר, עם דגל משיח. התאכזבנו. מאד. ביזבוז אנרגיה. ■ אלפי אנשים חיכו למסר ברור נגד התנהלות הממשלה והתנהלות מפקדי הצבא, נגד "הוראות פתיחה באש" שהופכות את חיילי צה"ל למגינים חיים, בעד עונש מוות למחבלים ונגד התנהלות מערכת המשפט, המוחקת סעיפי אישום למחבלים ומטפילה אישום לחייל צה"ל שפעל נגד מחבל, ובמקום זה קיבלו דיבורים על "אהבה" למפקדי הצבא (שמאשימים את אלאור בהריגה), ושטויות של "אמונה במערכת המשפט".

שלימות הארץ / אתר הגאולה - י"א ניסן התשע"ו, 13:46

היום בככר מלכי ישראל, לאזריה אלאור

היום בככר מלכי ישראל הפגנה ענקית למען אסיר ציון עזריה אליאור גיבור צה"ל שבוי בידי השלטונות הציוניים שמאשימה אותו ב"הריגה" שיכולה להכניס אותו לכלא לשנים רבות, בגלל שביצע את המוטל עליו כלוחם צה"ל והרג מחבל שבא לרצוח יהודי. בתוך כך, אחד המחבלים שהשתתף בפועל בלינצ' בראמאללה לפני 15 שנים, שוחרר בגלל עסקת טיעון. המחבל ההוא לא הואשם אפילו ב"הריגה".

שלימות הארץ / אתר הגאולה - ג' ניסן התשע"ו, 14:19

דיר יאסין - עלילת דם שמאלנית

הטבח כביכול בדיר יאסין שנלמד בכל ספרי הלימוד וההיסטוריה, היתה המצאה של איש השמאל הקיצוני מאיר פעיל. חלק ממפקדי ההגנה השמאלנים התנגדו לשילוב מפקדי אצ"ל ולח"י בצה"ל המתגבש, ולכן המציא מאיר פעיל, (אז מפקד בכיר ב"הגנה") "עלילת דם" על מפקדי האצ"ל שכביכול רצחו נשים וילדים בדם קר. "הציונות יצרה את האומה הפלסטינית" מסכם ד"ר מילשטיין.

שלימות הארץ / אתר הגאולה - ג' ניסן התשע"ו, 14:04

ערבי לבנוני מוכיח יהודים תומכי BDS

פרד מארון, עיתונאי ערבי ממוצא לבנוני, פרסם בסוף השבוע מאמר באתר "The Times Of Israel", ובו הוא פונה ליהודים התומכים בתנועות החרם על ישראל - ומוכיח אותם על טעותם הקשה

שלימות הארץ / אתר הגאולה - כ"ד אדר ב' התשע"ו, 11:41

היהודים הם בעלי הבית בחומש!!

בשבוע שעבר, (פ' שמיני תשע"ו) התכוונו ערביי הסביבה לציין את יום האדמה בחומש בתכנית: נטיעת עצים ובניית מבנה. כשנודע לצבא על כוונה זו הוא פנה אל אנשי חומש ותלמידי הישיבה בבקשה שלא יהיו בחומש באותו יום. בתשובה לצבא נאמר שלא ייתכן לפנות אדם מביתו רק בגלל שערבים רוצים להפגין. כדי להימנע מעימות, נקראו לבא יהודים מרחבי הארץ ובאמת, תוך לילה התייצבו כ-300 יהודים בחומש. ב"ה בזכות הנוכחות היהודית הגדולה במקום מנע הצבא מהערבים להתקרב לחומש. יישר כח לבחורים הרבים שבאו מרחבי הארץ להוכיח שהיהודים הם בעלי הבית בחומש! יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד

שלימות הארץ / אתר הגאולה - י"ט אדר ב' התשע"ו, 11:40

הפרקלי"צ מאשימה את החייל ברצח

פרקליטות צה"ל העבירה את משפטו של החייל לביה"ד בקרית מלאכי שיחל היום, מחשש להפגנה גדולה שתוכננה להיות ביפו. לפיכך, עוברת ההפגנה לביה"ד הצבאי בקסטינה. החייל שהרג מחבל יואשם ברצח, לא פחות, למרות שלפי תחקיר מד"א ותחקיר הסרטון ע"י מנתח שפת גוף, מסתבר שהחייל פעל כנדרש לפי נוהלי כבילת הידיים של צה"ל. לשר הביטחון יעלון ממשיך להאשים את החייל. פרטים נוספים בכתבה.

שלימות הארץ / אתר הגאולה - י"ח אדר ב' התשע"ו, 11:21

פרקליטי צה"ל ביד אחת עם "בצלם"

פרקליטי צה"ל שתובעים מאסר בשביל החייל אלאור שווידא הריגה במחבל, הם אנשי "בצלם". אלה בעלי הדרגות הגבוהות שלמדו משפטים באונ' ת"א, הם מתואמים עם חבריהם שמצלמים את ה"פשע", ומביאים לפירסום בעיתונות, והם גם אלה ששופטים אותו לכלא כדי לכבול את ידי החיילים ולגרש את עם ישראל מארצו. בוגדים, אמרנו? כן. עכשיו זה רשמי, יש מסמכים.

שלימות הארץ / אתר הגאולה - י"ח אדר ב' התשע"ו, 00:31

גנרלים שלא נותנים גיבוי לחיילים

ברגע שראש הממשלה בנימין נתניהו, שר הביטחון משה יעלון, והרמטכ''ל רב אלוף גדי אייזנקוט, קבעו ביום ה' 24.3, כי הירי של חייל חטיבת 'כפיר' בחברון במחבל פצוע, הוא 'בניגוד מוחלט לערכי צה''ל' הם לא רק חרצו את דינו, אלא גם את המוטיבציה והלגיטימציה של כל חיילי צה''ל להלחם בטרור. מה שהחייל לא היה עושה, הוא תמיד לא פעל בסדר. מי כן בסדר? הגנרלים הפוליטיים שלא מגבים את החייל. ראש הממשלה, הרמטכ"ל, ושר הביטחון.

שלימות הארץ / אתר הגאולה - י"ז אדר ב' התשע"ו, 23:54

על הוראות צה"ל שהורגות חיילים

ההוראות שהורגות חיילי צה"ל בשביל להיות יפים בעיני הגוים. יפים אבל מתים. אחרי שנים של פציעה, כל ערב חוזר אליי האירוע הזה מחדש. פעלתי לפי ההוראות. לא יריתי במחבל כי לא היה זיהוי ודאי, רציתי מאוד לירות בו, אבל אורי שהיה קפדן לא אישר לי. ושנינו שילמנו מחיר קשה מאוד, הוא בחייו ואני בבריאותי. כל זאת בגלל שפעלתי לפי הוראות פתיחה באש.

שלימות הארץ / אתר הגאולה - י"ז אדר ב' התשע"ו, 22:55

לתמוך בחייל שהרג מחבל מנוטרל

חייל צה"ל שיירה על מחבל בלי פקודה מקצין, עלול לעמוד לחקירת מצ"ח. עבור חייל מהשורה זה הרבה יותר גרוע מאשר לחכות לרע ביותר שאולי לא יגיע. המחבלים יודעים זאת, והנשק שבידי החיילים לא מפחיד אותם, ולעומתם, כל חייל יודע שבכל מקרה שהוא יהרוג מחבל, הוא יועמד לחקירה בלי גיבוי מאף אחד. אז כאשר סוף סוף יש חייל שהרג מחבל על הריצפה בווידוא הריגה, צריך לתמוך בו.

שלימות הארץ / אתר הגאולה - י"ב אדר ב' התשע"ו, 00:21

אלעד סלע יונתן פולארד הישראלי

החייל אלעד סלע מבת עין, שמתוקף תפקידו התריע בפני שכניו וידידיו על תנועות הצבא להריסת בתים יהודיים, והצליח לעכב הריסת כמה בתים. כמו במקרה של פוטית שנתנה אוכל לעני בסדום, אלעד - אב לשני תינוקות, אחרי 40 יום חקירות ועינויים בכלא 4 בלי לראות עורך דין, נלקח בכפיה לניתוח. עוד המצאה של ממשלת הליכוד.

שלימות הארץ / אתר הגאולה - י"א אדר ב' התשע"ו, 23:41

צה"ל החריב בתים באלון מורה

כוחות גדולים של צה"ל עם שחורי יס"מ, חסימות צירים, "שטח צבאי סגור", וטרקטורים של ערבים הגיעו שוב לפנות בורק להרוס עוד בית של משפחה יהודית שומרת מצוות בארץ ישראל. ממשלת הליכוד, נתניהו יעלון בנט בשיטת "ציונות זו גזענות" נגד יהודים, ממשיכה במורשת מנחם בגין, לנקות את ארץ ישראל מיהודים "יודן ריין".

שלימות הארץ / אתר הגאולה - י' אדר ב' התשע"ו, 21:06

מלחמת ההתשה של מצרים במצרים

בשלוש השנים האחנונות, מינואר 2013 ועד היום נהרגו יותר מ-1300 חיילים ואנשי בטחון מצריים רק בסיני. מנהל המרכז הלאומי למחקרי בטחון במצרים - תת אלוף חאלד עכאשה - אמר בראיון טלפוני כי הארגונים החמושים בעזה מציפים את סיני בנשק המשמש לפיגועים נגד צבא מצרים. ומצד שני, אתר חדשות מצרי טוען כי דליפת הגז בעזה שגרמה לפיצוץ ברפיח המצרית חשפה 50 מנהרות שהובילו מעזה לשטח מצרים.

שלימות הארץ / מערכת האתר - ו' אדר ב' התשע"ו, 00:22

התנהלות מקוממת כנגד יהודים

ח"כ דוד אמסלם: "עצרו אנשים למרות שידעו שאין קשר. למה השתמשו בעינויים נגד עשרה כשידעו שהם לא מעורבים, ואצל מלחם (המחבל שביצע את הפיגוע בתל אביב) לא עינו אף אחד מחביריו? שתי הנערות מרמלה שוחררו לביתם עד המשפט",

שלימות הארץ / אתר הגאולה - ה' אדר ב' התשע"ו, 21:49

מקור אינטיפדת הסכינים: השיחות החשאיות של נתניהו

כבר באינטיפדה הראשונה בתשמ"ח (1988), (שיהתה גם "שנת הקהל"), יצחק רבין אמר "לשבור להם את העצמות בלי בג"ץ ובלי בצלם", והרבי שליט"א מלך המשיח אמר שזה התחיל בגלל שיחות חשאיות של הממשלה להחזרת שטחים, וזה התפרסם בעיתונות בחו"ל. כמו שאומרים "אין עשן בלי אש", וכעת התגלה מקור האש בשיחות החשאיות שמנהל ראש הממשלה על החזרת שטחים.

שלימות הארץ / מערכת האתר - א' אדר ב' התשע"ו, 12:10

מפקד סיירת שקד: צריך להעתיק את הלחימה לשטח האויב

מרדפים מסוכנים אחרי קציני ארטילריה מצרים, הרג חסר תקדים של 130 חיילי קומנדו סורי ומלכוד מחושב שחיסל שני גדודים ירדניים: תא"ל במיל' אמציה חן, שהקים את "כוח פצי" המפורסם במלחמת יום כיפור, לא מבקש עיטורי גבורה על הישגיו הייחודיים בקרבות. הוא רק רוצה שהצבא יפיק לקחים מטעויות העבר, ויתחיל לקיים את התחייבותו: שמירה על הביטחון. הרבי שליט"א מלך המשיח מזהיר שהפתרון הבטחוני היחיד הוא יישוב כל שטחי ארה"ק, והשגחה קפדנית על האוכלוסיה הערבית.