שלימות הארץ

שלימות הארץ / אתר הגאולה - י"ד אייר התשע"ו, 14:36

למה נשארנו עם המנהרות והחמאס.

עומדים נפעמים ומודים לקב"ה ששומר עלינו למרות הטיפשות והאדישות של הקבינט הביטחוני, שידעו על המנהרות, ומשום מה היו בטוחים שהחמאס לא ישתמש בהן. הבעיה היותר גדולה של כל השרים, כולל ראש הממשלה ונפתלי בנט, מה יהיה אם צה"ל יכבוש את עזה. כולם חושבים כמו יעלון, שאסור לשוב ולכבוש את עזה. אז נשאנו עם החמאס, ועם המנהרות.

שלימות הארץ / מערכת האתר - י"ד אייר התשע"ו, 12:10

הפגנות למען אזריה אלאור

אחת המפגינות למען אלאור עזריה: "אני רוצה לדעת מי מגן על הילדים שלי בצבא, אם הדרג הגבוה, אתה ואייזנקוט והסגן שלו נגד הבנים שלנו מי שומר על הבנים שלי בצבא?! כל ההוראות התמוהות שלכם וכל מה שאתם משגעים את הבנים שלנו ובסוף אתם שופטים אותם?! אנחנו לא נגייס את הילדים!! אנחנו נוציא את הילדים מהצבא, ואתה תצטרך ללבוש את המדים ולהגן עלינו!! אם אתה לא תשחרר את אלאור אזריה אנחנו נדאג שלא יהיה גיוס חיילים, נקודה"

שלימות הארץ / אתר הגאולה - י' אייר התשע"ו, 18:50

רבני פיקוח נפש: אין להשאיר מחבל חי

עמותת הרבנים "פיקוח נפש" הוקמה עקב אגרת שהרבי שליט"א מלך המשיח שלח לשליח הרב יוסף גרליצקי ב"אתערותא דלעילא" וציווה עליו להתעסק בענייני פיקוח נפש ברבנות לפי שו"ע שכ"ט, אבל לא בשם חב"ד. בכנס השתתפו בין היתר, האדמו"ר מבוסטון - הרב מאיר אלטר הלוי הורוויץ, רב העיר צפת - הרב שמואל אליהו, רב העיר בני ברק - הרב משה לנדא, ראש מכון המקדש - הרב ישראל אריאל ועוד

שלימות הארץ / מערכת האתר - ט' אייר התשע"ו, 12:14

הואיל ונדחה ידחה: מכה להליך המשא ומתן

נשיא צרפת פרנסואה הולנד הודיע הבוקר (יום ג') כי הוועידה הבינלאומית שתכנן כדי לדון בשלום בין ישראל לפלסטינים ובמזרח התיכון כולה נדחתה לחודשי הקיץ, לאחר שתוכננה לסוף החודש הקרוב. מדובר בהליכים מדיניים מסוכנים שאך בנס נדחו הנוגדים את דעתו הק' של הרבי שליט"א מלך המשיח שטוען ללא הרף שדיבורים על מסירת שטחים לערבים יביאו רק מלחמות ר"ל.

שלימות הארץ / מערכת האתר - ה' אייר התשע"ו, 09:53

איסור מסירת שטחים - לא רק בארץ

פשעי השנאה בשכונת המלך 'קראון הייטס' מעוררים מחדש ומזכירים את אזהרתו של הרבי שליט"א מלך המשיח בדבר איסור מסירת (או מכירת) שטח בבעלות יהודית לגוי. דבר זה מהווה איום בכל מקום בו קיים קיבוץ של בני-ישראל, לא רק בארץ הקודש כי אם גם בחוץ לארץ. איסור מסירת שטחים אינו מצד קדושת הארץ אלא מצד טעמי פיקוח נפש בלבד. בימים אלו, בהם ממשלת נתניהו מתכננת התנתקות שניה - היל"ת - ושקטה בשטחי יו"ש, דברים אלו מקבלים משנה תוקף.

שלימות הארץ / אתר הגאולה - ד' אייר התשע"ו, 13:58

את זה המשטרה והשב"כ לא יחקרו

אחד מ"נערי הגבעות" שהואשם ב"תג מחיר" פעמים רבות בעשר השנים האחרונות, הצליח להוכיח שארגוני שמאל רדיקלי וערבים ימח שמם טופלים עליו בשיטתיות עלילות דם. הפעם, המשטרה והשב"כ לא יחקרו את זה, למרות שיש הוכחות וצילומים, כי הם רוצים לראות את היהודים בכלא. ואם אנחנו טועים - איפה המעצרים של הערבים?! בכתבה - גלריה של עלילת דם.

שלימות הארץ / אתר הגאולה - א' אייר התשע"ו, 21:08

הרב טל: אין לחגוג ביום העצמאות

הרב שמואל טל, מבכירי הרבנים בציונות הדתית חדל לומר "הלל" ביום העצמאות, ומורה לתמידיו לנהוג כמותו. "כמו שאין לחגוג על הקמת הנציבות הבריטית במקומה של המלכות התורכית, כך אין לחגוג על הקמת המדינה הנוכחית, גם הנציב הבריטי הרברט סמואל היה יהודי, ובכל זאת לא חגגנו על עלייתו לשלטון, כיון שהוא ייצג מלכות אחרת; כך אין לחגוג על עלייתו לשלטון של ראש ממשלה יהודי אחר, (בן גוריון), כיון שהוא מייצג מלכות אחרת, שאינה מלכות ה'.

שלימות הארץ / אתר הגאולה - כ"ה ניסן התשע"ו, 23:49

לשחרר מיד את מאיר אטינגר

מסכת התעללות לשמה במאיר אטינגר, נכדו של הרב מאיר כהנא, תלמיד חכם מ"נוער הגבעות", שמאמין בתום לב שהממשלה בישראל צריכה להתחלף במשהו יותר טוב, זה הכל. אין שום ראיות נגדו לארגון מרד או הסתה, ולא לפעולות נגד פלסטינים. החיוך שלו מפריע להם, ובעיקר, מפריע להם שהוא צודק, ושהרבה מאד אנשים חושבים כמותו. מאיר אטינגר זה כולנו, חייבים להוציא את מאיר אטינגר מהכלא.

שלימות הארץ / אתר הגאולה - כ"ד ניסן התשע"ו, 13:34

חשיפה: כל צמרת המשטרה משוחדת

קלמן ליבסקינד חושף במעריב טפח ממה שגילה שמוליק פיקסמן בשנת 2014, שכל צמרת המשטרה, כן כל קציני המשטרה הבכירים משוחדים ע"י עמותת שמאל אמריקנית פרו ערבית, שמממנת טיולי נופש לארה"ב ואירופה, שם הם לומדים איך לאהוב ערבים ולשנוא יהודים. עמותת "אברהם" שמנהלת בשלט רחוק את את המנדט האמריקאי במשטרה היהודית בארץ הקודש ע"י שוחד וטובות הנאה, השתלטה על המשטרה בשנת 2007 דרך...

שלימות הארץ / אתר הגאולה - כ"ג ניסן התשע"ו, 14:26

שורת הדין תובעת את ג'ון קרי ופייסבוק

ארגון המשפטנים "שורת הדין" בתביעה נגד שר החוץ של ארה"ב ג'ון קרי לבל ישחרר את הכספים לאיראן לפני התשלום שהאיראנים חייבים לנפגעי הטרור. וגם, ענקי ההרשתות החברתיות פייסבוק וטוויטר התחילו לסגור חשבונות של מסיתי טרור מפחד תביעה של שורת הדין בארה"ב. פרטים בכתבה.

שלימות הארץ / מערכת האתר - י"ח ניסן התשע"ו, 00:00

החייל הואשם למרות שסוכן בלינצ' ח"ו

למרות המצב המתוח, ההתראות, והסכינים, מפקדי צה"ל והמשטרה לא לומדים לקח, וממשיכים לעודד את הטרור. חייל מגדוד נצח יהודה (הנח"ל החרדי) נשפט ל-17 ימי מחבוש כיוון שדרך את נשקו על ערבים בעיר העתיקה בעת שעשה את דרכו להתפלל בכותל המערבי בשבת האחרונה, לאחר שהערבי שהתכוון לתקוף אותו, התלונן בפני השוטרים שהגיעו על כך שהחייל דרך את נשקו.

שלימות הארץ / אתר הגאולה - י"ב ניסן התשע"ו, 22:09

העצרת שהפקירה את אזריה אלאור

היינו שם בכיכר, עם דגל משיח. התאכזבנו. מאד. ביזבוז אנרגיה. ■ אלפי אנשים חיכו למסר ברור נגד התנהלות הממשלה והתנהלות מפקדי הצבא, נגד "הוראות פתיחה באש" שהופכות את חיילי צה"ל למגינים חיים, בעד עונש מוות למחבלים ונגד התנהלות מערכת המשפט, המוחקת סעיפי אישום למחבלים ומטפילה אישום לחייל צה"ל שפעל נגד מחבל, ובמקום זה קיבלו דיבורים על "אהבה" למפקדי הצבא (שמאשימים את אלאור בהריגה), ושטויות של "אמונה במערכת המשפט".

שלימות הארץ / אתר הגאולה - י"א ניסן התשע"ו, 13:46

היום בככר מלכי ישראל, לאזריה אלאור

היום בככר מלכי ישראל הפגנה ענקית למען אסיר ציון עזריה אליאור גיבור צה"ל שבוי בידי השלטונות הציוניים שמאשימה אותו ב"הריגה" שיכולה להכניס אותו לכלא לשנים רבות, בגלל שביצע את המוטל עליו כלוחם צה"ל והרג מחבל שבא לרצוח יהודי. בתוך כך, אחד המחבלים שהשתתף בפועל בלינצ' בראמאללה לפני 15 שנים, שוחרר בגלל עסקת טיעון. המחבל ההוא לא הואשם אפילו ב"הריגה".

שלימות הארץ / אתר הגאולה - ג' ניסן התשע"ו, 14:19

דיר יאסין - עלילת דם שמאלנית

הטבח כביכול בדיר יאסין שנלמד בכל ספרי הלימוד וההיסטוריה, היתה המצאה של איש השמאל הקיצוני מאיר פעיל. חלק ממפקדי ההגנה השמאלנים התנגדו לשילוב מפקדי אצ"ל ולח"י בצה"ל המתגבש, ולכן המציא מאיר פעיל, (אז מפקד בכיר ב"הגנה") "עלילת דם" על מפקדי האצ"ל שכביכול רצחו נשים וילדים בדם קר. "הציונות יצרה את האומה הפלסטינית" מסכם ד"ר מילשטיין.

שלימות הארץ / אתר הגאולה - ג' ניסן התשע"ו, 14:04

ערבי לבנוני מוכיח יהודים תומכי BDS

פרד מארון, עיתונאי ערבי ממוצא לבנוני, פרסם בסוף השבוע מאמר באתר "The Times Of Israel", ובו הוא פונה ליהודים התומכים בתנועות החרם על ישראל - ומוכיח אותם על טעותם הקשה

שלימות הארץ / אתר הגאולה - כ"ד אדר ב' התשע"ו, 11:41

היהודים הם בעלי הבית בחומש!!

בשבוע שעבר, (פ' שמיני תשע"ו) התכוונו ערביי הסביבה לציין את יום האדמה בחומש בתכנית: נטיעת עצים ובניית מבנה. כשנודע לצבא על כוונה זו הוא פנה אל אנשי חומש ותלמידי הישיבה בבקשה שלא יהיו בחומש באותו יום. בתשובה לצבא נאמר שלא ייתכן לפנות אדם מביתו רק בגלל שערבים רוצים להפגין. כדי להימנע מעימות, נקראו לבא יהודים מרחבי הארץ ובאמת, תוך לילה התייצבו כ-300 יהודים בחומש. ב"ה בזכות הנוכחות היהודית הגדולה במקום מנע הצבא מהערבים להתקרב לחומש. יישר כח לבחורים הרבים שבאו מרחבי הארץ להוכיח שהיהודים הם בעלי הבית בחומש! יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד

שלימות הארץ / אתר הגאולה - י"ט אדר ב' התשע"ו, 11:40

הפרקלי"צ מאשימה את החייל ברצח

פרקליטות צה"ל העבירה את משפטו של החייל לביה"ד בקרית מלאכי שיחל היום, מחשש להפגנה גדולה שתוכננה להיות ביפו. לפיכך, עוברת ההפגנה לביה"ד הצבאי בקסטינה. החייל שהרג מחבל יואשם ברצח, לא פחות, למרות שלפי תחקיר מד"א ותחקיר הסרטון ע"י מנתח שפת גוף, מסתבר שהחייל פעל כנדרש לפי נוהלי כבילת הידיים של צה"ל. לשר הביטחון יעלון ממשיך להאשים את החייל. פרטים נוספים בכתבה.

שלימות הארץ / אתר הגאולה - י"ח אדר ב' התשע"ו, 11:21

פרקליטי צה"ל ביד אחת עם "בצלם"

פרקליטי צה"ל שתובעים מאסר בשביל החייל אלאור שווידא הריגה במחבל, הם אנשי "בצלם". אלה בעלי הדרגות הגבוהות שלמדו משפטים באונ' ת"א, הם מתואמים עם חבריהם שמצלמים את ה"פשע", ומביאים לפירסום בעיתונות, והם גם אלה ששופטים אותו לכלא כדי לכבול את ידי החיילים ולגרש את עם ישראל מארצו. בוגדים, אמרנו? כן. עכשיו זה רשמי, יש מסמכים.

שלימות הארץ / אתר הגאולה - י"ח אדר ב' התשע"ו, 00:31

גנרלים שלא נותנים גיבוי לחיילים

ברגע שראש הממשלה בנימין נתניהו, שר הביטחון משה יעלון, והרמטכ''ל רב אלוף גדי אייזנקוט, קבעו ביום ה' 24.3, כי הירי של חייל חטיבת 'כפיר' בחברון במחבל פצוע, הוא 'בניגוד מוחלט לערכי צה''ל' הם לא רק חרצו את דינו, אלא גם את המוטיבציה והלגיטימציה של כל חיילי צה''ל להלחם בטרור. מה שהחייל לא היה עושה, הוא תמיד לא פעל בסדר. מי כן בסדר? הגנרלים הפוליטיים שלא מגבים את החייל. ראש הממשלה, הרמטכ"ל, ושר הביטחון.

שלימות הארץ / אתר הגאולה - י"ז אדר ב' התשע"ו, 23:54

על הוראות צה"ל שהורגות חיילים

ההוראות שהורגות חיילי צה"ל בשביל להיות יפים בעיני הגוים. יפים אבל מתים. אחרי שנים של פציעה, כל ערב חוזר אליי האירוע הזה מחדש. פעלתי לפי ההוראות. לא יריתי במחבל כי לא היה זיהוי ודאי, רציתי מאוד לירות בו, אבל אורי שהיה קפדן לא אישר לי. ושנינו שילמנו מחיר קשה מאוד, הוא בחייו ואני בבריאותי. כל זאת בגלל שפעלתי לפי הוראות פתיחה באש.