שלימות הארץ

שלימות הארץ / אתר הגאולה - כ"ח חשון התשע"ז, 09:41

"חוננו" נותנים לצה"ל לנצח

במהלך תחקיר עובדה אתמול בעניינו של לוחם צה"ל אלאור עזריה הוזכר ארגון חוננו ופעילותו בקרב חיילים. יו"ר הארגון שמואל מידד מספר על הקשר בין הקמת הארגון למקרה עזריה. בחוננו מסרו בתגובה לכתבה: "שמחים לשרת את חיילי צה"ל ולסייע לצה"ל לעמוד במשימותיו".

שלימות הארץ / אתר הגאולה - כ"ג חשון התשע"ז, 17:58

"טרור ההצתות". אז מה יעשו? נאדה.

עכשיו זה רשמי. הממשלה, ואפילו ווינט, קוראים לזה "טרור ההצתות". אבל, זה לא קרה אחרי הצתות שגרתיות ביצהר, שם זה הוגדר כהתפשטות דליקת קוצים עקב מזג אוויר קיצוני". רציתם לפנות את עמונה? עכשיו יש לכם הרבה יותר מפונים ממגדלי מגורים בחיפה. גלעד ארדן השר לבטחון פנים: טרור מציתים.

שלימות הארץ / מערכת האתר - כ"ג חשון התשע"ז, 10:17

ארץ ישראל היא המקום הבטוח ביותר בעולם

המשטרה מודה: גל השריפות מהצתות של ערבים. מדובר עד אתמול בלילה על 220 מוקדי שריפות. תושבים רבים פונו מבתיהם גם במרכז הארץ בזכרון יעקב. ב"ה אף יהודי לא נפגע. זהו טרור לכל דבר. היות שכאן נשרפו רק' בתים של יהודים, המשטרה לא תעשה דבר כדי לחקור כפי שעשו בכפר דומא. מדוע השריפות לא מתקרבות לכפרים הערביים?! ארץ ישראל היא המקום הבטוח ביותר בעולם.

שלימות הארץ / אתר הגאולה - ט"ז חשון התשע"ז, 09:53

המשטרה תפצה את הקטין ב8000 ש"ח

מפקד תחנת עפולה לשעבר סטר לקטין במהלך מעצר, בהסדר גישור הוחלט כי הקטין יפוצה ב-8,000 ₪. עו"ד מנשה יאדו מחוננו: "נדרוש החמרת הענישה כלפי קצין משטרה אשר חרג מכל דין ונוהל". אחד המפגינים שתיעד את האירוע צילם שלושה שוטרים שעוצרים את הקטין, ובזמן שהוא מרותק למכסה מנוע של ניידת, מגיע נצ"מ מנשה וסוטר לו.

שלימות הארץ / אתר הגאולה - ט"ו חשון התשע"ז, 21:44

עמונה עופרה וירושלים

שעון החול אוזל. הממשלה וצה"ל מתכננים את פינוי 40 בתים בעמונה ו-9 בתים בעופרה היל"ת בצו בג"ץ בנר ראשון של חנוכה. ליברמן על "חוק ההסדרה" שעבר בקריאה ראשונה: עמונה תפונה למרות החוק. ניר ברקת: נהרוס מאות בתי פלסטינים בירושלים אם ח"ו עמונה תפונה. על איזה בתים מדבר ניר ברקת, שאישר בשנתיים האחרונות בניה של 14000 יח"ד לפלסטינים והכשיר אלפי בתים עם צווי הריסה, בה בשעה שעל התוכניות היהודיות יש הקפאה?!

שלימות הארץ / מערכת האתר - ה' חשון התשע"ז, 12:34

נתניהו רוצה להמשיך בדיבורים המסוכנים

נתניהו מצפה ממי שיבחר בארה"ב "לפעול לפתרון הסכסוך עם הפלסטינים במו"מ ישיר". יומיים לפני הבחירות לנשיאות ארצות הברית ראש הממשלה נתניהו אומר: "אני מצפה מהנשיא, או הנשיאה הבאים לפעול לפתרון הסכסוך עם הפלסטינים במשא ומתן ישיר". אתמול, מוצ"ש, במהלך סעודת מלווה מלכה וסיום הלכות ברמב"ם ב770, מחה הרב מרדכי דרעי על דרכו המסוכנת של ראש הממשלה היפך מהוראות הרבי שליט"א מלך המשיח, שגורמת לפיקוח נפש יום יומי של יהודים בכל העולם.

שלימות הארץ / מערכת האתר - ב' חשון התשע"ז, 13:37

פרשת דומא: הפרקליטות העלימה ראיות.

משפטו של צעיר שנחקר בתיק דומא והואשם לבסוף באירוע אחר מגלה טפח על שעתיד להתרחש במשפט של נאשמי דומא, לאחר שהפרקליטות הצהירה שמסמכים מהתיק נעלמו. ארגון חוננו: "נסיון טיוח"

שלימות הארץ / מערכת האתר - ג' אלול התשע"ו, 13:35

האם טראמפ יצליח איפה שנתניהו נכשל?

טראמפ, מועמד הרפובליקנים לנשיאות ארה"ב העמיד כמה עקרונות להחזרת שלטון החוק בנוגע לחוקי ההגירה כדי לעצור את הסחף שיצרו שנות שלטונו של אובמה. האם הוא יקבל את המנדט לנסות ולהצליח איפה שנתניהו כשל? מתוך כתבה של ד"ר יובל ברנדשטטר

שלימות הארץ / אתר הגאולה - א' אלול התשע"ו, 09:54

הותקפת בכפר עוין? הנך עבריין!!

בניגוד לחוק בו מפורש שהכפר כיפל חארס (בו שוכנים ציוני יהושע וכלב) מותר לכניסת יהודים, השופטת קבעה שיהודים שנכנסו לשם והותקפו, הם הפושעים, ולא הערבים שתקפו אותם. אליבא דהשופטת, אומר ע"ו הבר מארגון "חוננו", גם כניסת יהודים לתל אביב בלי תאום בטחוני היא פשע, כי הערבים תוקפים גם בתל אביב.

שלימות הארץ / אתר הגאולה - כ"ה אב התשע"ו, 18:16

בארי חמיש ז"ל

בארי חמיש ז"ל, הראשון שהעז לחשוף את השאלות והשקרים של חבורת השלטון וועדת שמגר בנוגע לרצח רבין, נפטר בביתו בפלורידה. בארי חמיש מציג ראיון טלוויזיה עם שמעון פרס שמדבר על כדור שנורה לחזהו של רבין וכביכול "פילח את השיר לשלום", ומוכיח שיגאל עמיר לא יכל לירות ברבין בחזהו, ואת החור ב"שיר לשלום" עשו הרוצחים ששמעון פרס יודע מי הם ומחפה עליהם.

שלימות הארץ / אתר הגאולה - כ"ה אב התשע"ו, 16:57

למגר את זורקי האבנים בחווארה

צבי סוכות מיצהר מנסה להציע לצה"ל פתרונות פשוטים לטיפול בזורקי האבנים בחווארה, ובכלל, שמסכנים חיים יום יום. ותוך כדי, משווה בסרטון ערוך בכישרון, בית ההתנהגות האכזרית וההתנכלות של צה"ל לקרבנות היהודיים ש"נכנסים" בהם בכל הכח, לבין התנהגות הפחדנית אל מול זורקי האבנים, בלי לעשות שום דבר ממשי כדי למנוע את התופעה שניתן למגר אותה בקלות תוך כמה ימים, אם היו מטפלים בהם באותו תוקף כמו ש"מטפלים" ביהודים.

שלימות הארץ / מערכת האתר - כ"א אב התשע"ו, 08:32

האם תיק החקירה יפתח מחדש?

יהודי שניסה להגן על רכושו מפני פושעים ערבים בקו התפר בירושלים, נפצע, ובנס לא נהרג. למרות פניות חוזרות ונשנות להמשיך ולחקור. המשטרה לא עשתה דבר, וגם סרבה זמן רב להעביר לעו"ד מטעם "חוננו" את חומרי החקירה, ושם, מסתבר, שהמשטרה מכירה היטב את הפושעים הערבים, אבל לא מתכוונת לעשות שום דבר כדי להביא למעצרם.

שלימות הארץ / מערכת האתר - י"ח אב התשע"ו, 15:42

המסתננת תפצה את תושבת דרום ת"א ב74000

לפני כשנה כאשר מספר נשים מדרום תל אביב ניקו בניין של אחת מחברותיהן, יחד עם אנשי אגף סל"ע בעירייה. במהלך הפעולה תקפה מסתננת אפריקאית בקרש בניה את אחת הנשים היהודיות, אישה מבוגרת תושבת דרום תל אביב. האירוע צולם, והתפרסם ברשתות האינטרנט, ביוטיוב, בעיתונות האלקטרונית, ואף לטלוויזיה הגיע. המשטרה

שלימות הארץ / שיחת הגאולה - י"ד אב התשע"ו, 23:23

שינוי המציאות בכוחו של משיח

"גאולה", לשון "גילוי". הכל מתגלה וימשיך להתגלות, ובעיקר נקודת ההתקשרות של כל יהודי לעצמותו ומהותו ית', שמצד סיבות שונות ומשונות אולי לא באה לידי ביטוי בגלוי, מעתה היא תהיה בגלוי.

שלימות הארץ / אתר הגאולה - י"ד אב התשע"ו, 22:05

ליברמן הרס השבוע שני ישובים יהודים

אף אחד לא קיווה, אפילו, שליברמן לא יחריב ישובים יהודיים. מעשה של יום יום, שממשלת הליכוד עם שר הביטחון ליברמן, החריבה השבוע שני ישובים יהודיים, וזה אפילו לא נכנס לעמודים האחוריים של אף עיתון. לעומת זאת, המדינה מתחמקת כבר שלוש שנים מהריסת התנחלות ערבית ליד סוסיא, לא רחוק מהישוב בו מתגורר ליברמן, וזאת אחרי שגם בג"ץ פסק שצריך להחריב את ההתנחלות. שום ממשלה לא תושיענו רק הרבי שליט"א משיח צדקנו.

שלימות הארץ / הרב טוביה דורון - י"א אב התשע"ו, 08:39

צחי הנגבי: צל"ש לחייל היורה

במקרה מקביל לזה של החייל אלאור אזריה בחברון, ערבי שדקר שוטר בשער האשפות נורה בירכו ע"י אזרח, (שקודם ירה לאזהרה באוויר), ושכב מדמם במקום. שוטר מג"ב שהגיע עשה "וידוי הריגה" במחבל, וירה לו כדור בראש. צחי הנגבי אמר שצריך לשוטר צל"ש, וראש הממשלה יצחק רבין אמר שכך צריך לעשות לכל מי שמנסה לפגוע בחייל או באזרח. רק מה, זה היה לפני 24 שנים. מה נשתנה?

שלימות הארץ / מערכת האתר - י' אב התשע"ו, 15:11

הקרן לישראל החדשה ננעצה גם בצה"ל

הקרן לישראל החדשה שלחה את גרורותיה לחנך את קציני צה"ל. כך נחשף בסרטון וכתבות של ארגון לביא, שמנסה לעשות חושבים על מי יזכה במכרז הקרוב לחינוך קציני צה"ל. בינתיים, מי שמחנך אותם, זה השמאל הקיצוני. לצפיה.

שלימות הארץ / אתר הגאולה - ה' אב התשע"ו, 14:00

ניסים גלויים במלחמות המלך המשיח

אבישי איפרגון, חוקר מומחה בעניני מודיעין צבאי, שרת בעבר ביחידה מסווגת, מפרסם בכתבי עת צבאיים, במצגת על מלחמות הרבי שליט"א מלך המשיח במזרח התיכון מאז מלחמת המפרץ לטובת גאולת ישראל והגאולה האמיתית והשלמה. עד עתה נחשפים עוד ועוד ניסים גלויים ממלחמת המפרץ 1991. ככל שעובר הזמן, רואים שהמלחמות בין הערבים לבין עצמם במזרח התיכון, הן המשך של מלחמת המפרץ, לטובת עם ישראל, ארץ ישראל היא המקום הבטוח ביותר בעולם.

שלימות הארץ / אתר הגאולה - כ"ז סיון התשע"ו, 16:40

ים של טרור. משטרה? -נלחמת ביהודים.

ים של ושכול ויתמות, כמאה ארועי טרור ערבי בשבוע. ילדה נרצחה במיטתה. אב לעשרה ילדים נרצח בכביש, אשתו, אמא לעשרה, פצועה קשה. פצועים רבים, בפציעה קשה, שיצטרכו שיקום ארוך מאד, יהיו נכים רח"ל לשארית חייהם, ערבים ימח שמם מיידים סלעים על אוטובוס שמגיע להלוויות קורעות לב וסדות הביטחון של מדינת ישראל באזלת יד מוחלטת וכאוס תהומי מחליטים במקום לטפל בטרור, לעצור ולחקור יהודים שמפגינים ומוחים על המצב הנורא.

שלימות הארץ / אתר הגאולה - כ"ה סיון התשע"ו, 11:38

יהודים משלמים מים שהערבים גונבים

גוי שגזל, חייב מיתה, אנשי שכם מיתה רק בגלל הגזל. יהודים משלמים על מים מותפלים ומופלרים כדי שערבים יוכלו להמשיך לגנוב מים. ערבים בשומרון גונבים 5000 קוב מים ביום, 2 מיליון קוב בשנה בהתחברות פיראטית לצנרת "מקורות", וחפירת בארות פרטיות. התוצאה עבור 60,000 יהודים בשומרון: הפסקות מים ארוכות. הביזיון: חלוקת מים במיכליות על בסיס קבוע לזמן בלתי ידוע. ה"פיתרון": בניית מאגרים עיליים שגם מהם הפלסטינים יגנבו. חכמי חלם היו מתביישים. מרד מיסים אולי יעזור.