שלימות הארץ

שלימות הארץ / מערכת האתר - ג' אדר התשע"ז, 09:42

משה זר מדבר על שופטי בג"ץ

גואל הקרקעות משה זר, משוכנע שההסטוריה לא תשכח את אלה שנתנו את הצו להרוס את תשעת הבתים בעפרה: גם שרון שהיה מפקדי ואהובי הפך למי שבגד בעם ישראל. מה שחסר בדבריו של משה זר, שללא שיתוף הפעולה של הממשלה עם בג"ץ, הגירוש לא היה יוצא לדרך. ואם כן, המגרשים בפועל הם הממשלה: נתניהו, ליברמן, ארדן ובנט.

שלימות הארץ / מערכת האתר - ג' אדר התשע"ז, 08:01

גירוש עופרה אדר תשע"ז

כתבה מתוך אתר "הקולה היהודי". תמונות מביזיון גירוש עופרה, אדר תשע"ז, הרס בשביל הרס בלי כל סיבה. כריעה והשתחוואה של כל ממשלת ישראל ה"ימנית" דתיים - חרדים, צה"ל והמשטרה, אל החלטה שרירותית של שלושה שופטי בג"ץ שמאלנים שככה התחשק להם.

שלימות הארץ / אתר הגאולה - א' אדר התשע"ז, 16:39

2000 איש בסיבוב שערים לכבוד ר"ח אדר

סיבוב השערים הינו חידוש של מנהג מימי הגאונים. ב-15 השנים האחרונות השתתפו מאות אלפי יהודים מכל המגזרים ומכל החוגים בסיבוב השערים שמארגנת אגודת "אל הר המור", מתוך ציפייה ותפילה לבניין בית המקדש בקרוב.

שלימות הארץ / אתר הגאולה - כ"ז שבט התשע"ז, 11:05

שיר בג"ץ "עוד לא הרסתי די"

חבורת הסאטירה "צבר", קליפ חדש - "עוד לא הרסתי די", וזאת במסגרת קמפיין שמובילה התנועה בתקופה האחרונה כנגד מה שהם מכנים "הדיקטטורה של בג"צ". בקליפ מוצגת דמות שופט בימ"ש העליון אשר שר שיר המבוסס על שירה של נעמי שמר "עוד לא אהבתי די". לא יודעים אם לצחוק... עד דמעות.

שלימות הארץ / אתר הגאולה - כ"ג שבט התשע"ז, 18:08

לחץ אמריקאי על ישראל מביא קטסטרופה

בכל פעם שנשיא אמריקאי לוחץ על ישראל ומבקש לחלק את הארץ המובטחת הוא חוטף קטסטרופה". את הטענה הזו לא העלה אחד מרבני ההתנחלויות אלא העיתונאי הוותיק ביל קוניג, המסקר כבר 20 שנה את המערכת המדינית האמריקאית, מהן 16 שנים ככתב הבית הלבן.

שלימות הארץ / מערכת האתר - כ"א שבט התשע"ז, 10:18

כחלון 'מלבין' לערבים 40,000 בתים

שר האוצר כחלון הודיע על הלבנת בניה לא חוקית של כ40000 בתים במגזר הערבי בתוך הקו הירוק. בשורה טובה לעברייני בנייה. השטות של חבורת השלטון בירושלים, שבגללה השתלטו הבדואים על כל הנגב חוזרת על עצמה בגדול בוודאי ערה ובגליל. לא לדאוג, בסופו של דבר הם בונים את הבתים בשביל היהודים.

שלימות הארץ / אתר הגאולה - כ' שבט התשע"ז, 21:06

מה שהציונות לימדה את הבדואים

כמה ימים אחרי שפורסמה כתבה זו של קלמן ליבסקינד, הוא "צייץ" בטויטר, שאף יהודי לעולם לא יקבל ממדינת ישראל מה שהיא נתנה למשפחת רוצח השוטר מאום אל חירן. המתנות שמחלקת מדינת ישראל למחבלים הבדואים מלמדים אותם איך לגנוב, לשדוד, לגזול ולצאת זכאים.

שלימות הארץ / אתר הגאולה - כ' שבט התשע"ז, 20:39

בג"ץ דחה עתירה נגד מסגד בלתי חוקי

בג"ץ אישר את החלטת המנהל לבטל לחלוטין את תיק הפיקוח נגד המסגד הלא חוקי. שהוקם בשטח הנתון בשליטה ישראלית מלאה, ובמקום ישנה תוכנית מתאר בתוקף המגדירה את השטח שעליו נבנה המסגד כשטח המיועד למגורים. בפסק הדין השופטים כותבים שהם מאשרים בדיעבד בניה בלתי חוקית. (רק לערבים, כמובן).

שלימות הארץ / אתר הגאולה - כ' שבט התשע"ז, 20:04

התיעוד חשף מה התרחש במארב המשטרתי

מחדל משטרתי חמור נחשף. המקרה ארע לפני מספר שבועות, במהלך פעילות מסוערבת של שוטרים כנגד יהודים בגוש שילה שבבנימין, אז נעצרו ארבעה נערים יהודים בחשד לתקיפת ערבים. אלא שמחדל משטרתי חשף כי הערבים שהגיעו עם השוטרים למקום, תקפו את נערי הגבעות

שלימות הארץ / מערכת האתר - כ' שבט התשע"ז, 14:13

טרמפ: על הפלסטינים להפסיק את ההסתה

במסיבת העיתונאים עם טראמפ ונתניהו לפני פגישת העבודה שלהם שהסתיימה היום לפנות בוקר לפי שעון ישראל, דיבר טרמפ בתקיפות על התחייבותו למנוע מאיראן נשק גרעיני, על החינוך לטרור אצל הפלסטינים ועל כך ש"פתרון שתי המדינות" לא בדיוק מעניין אותו.

שלימות הארץ / אתר הגאולה - ז' שבט התשע"ז, 09:38

הגירוש מעמונה - בניגוד לחוק!

ארגון 'חוננו' לאלוף הפיקוד: "הפינוי בוצע בניגוד לחוק". עו"ד מנשה יאדו מארגון חוננו פנה לאלוף הפיקוד וכתב כי הפינוי מעמונה בוצע בניגוד לחוק שכן החל לפני מועד הכניסה של צו התיחום, צו אשר כלל לא מסמיך הוצאת התושבים מהמקום. "הכוחות לא הציגו למפונים צו כלשהו או אסמכתא משפטית כלשהי לבסס את הפינוי ובכך פעלו שלא כדין".

שלימות הארץ / מערכת האתר - ו' שבט התשע"ז, 18:55

קינג: לחקור את דנציגר

השופט דנציגר, שדחה את "מתווה עמונה" וציווה לגרש את המתיישבים מבתיהם, הורה יום קודם לכן, מהנימוק של "אין להם בית אחר לגור בו" לעצור פסק דין שמורה לערבים תושבי מזרח ירושלים להתפנות מבית השייך ליהודי. אריה קינג, חבר מועצת העיר י-ם: לפתוח בחקירה, בחשד ל"אפליה אנטי-יהודית ואג'נדה פוליטית שמאלנית". כל הפרטים.

שלימות הארץ / אתר הגאולה - ו' שבט התשע"ז, 15:57

הפינוי האלים שיפיל את נתניהו

כמו בפינוי נצרים ועמונה א', התקשורת בגיבוי שר המשטרה גלעד ארדן, משקרים, ומדווחים על כביכול "חומרים מסוכנים" שבידי המתבצרים בבית הכנסת. מה שהם לא מדווחים, זה שהשוטרים נתנו מכות רצח לשבוים היהודים באוטובוסים, אחרי שאזקו אותם ולקחו מהם את המצלמות. וכולם כבר שכחו שהממשלה שיקרה למתישבים.

שלימות הארץ / אתר הגאולה - ה' שבט התשע"ז, 15:19

מחאה וקריאת עזרה

בחודש האחרון, לאחר שהתברר שראש הממשלה שיקר, ושום דבר ממה שהובטח לא נעשה, איימו במטה מאבק עמונה שהם לא יתפנו מרצון היות שהממשלה לא עמדה בהבטחות, וכל התושבים נזרקים מבתיהם אל לשום מקום. רבני חב"ד ומשפיעים בקריאת מחאה ועזרה.

שלימות הארץ / אתר הגאולה - ד' שבט התשע"ז, 08:51

הרפורמים מלמדים ילדים "יהדות" בבתי"ס

משרד החינוך בראשות נפתלי בנט החדיר ספר לימוד רפורמי לבתי הספר הממלכתיים. בהכנת הספר (כצפוי מניסוח המכרז התפור) השתתפו עמותות שמאל רפורמיות שמחנכות את קציני צה"ל והמשטרה לאהבת גוים ולשנאת ישראל רח"ל. ספר הלימוד מקשר את הילדים עם ארגון השמאל הריפורמי "רבנים לזכויות אדם", ו"המוקד לפליטים ומהגרים".

שלימות הארץ / אתר הגאולה - ג' שבט התשע"ז, 19:32

הרשות לכבאות: ההצתות מכוונות

מסקנת החקירה לגבי גל ההצתות בחשון, "רוב ההצתות היו מכוונות", קרי - פעולות טרור. דו"ח שלא פורסם בשום מקום עדיין, והמציתים מתהלכים חופשי. לפני גל ההצתות האחרון, הערבים הציתו באזור ירושלים כמעט פי שלוש יותר מאשר ב2015. למרות זאת, אין חקירות, והמציתים מסתובבים חופשי. מישהו זוכר את עינויי השב"כ על ההצתה בדומא?

שלימות הארץ / מערכת האתר - כ"ז טבת התשע"ז, 11:26

האמונה של הנוצרים האמריקאים בישראל

"שלא עשני גוי", היא גם בקשה שלא אצטרך שגוי יעשה אותי יהודי מאמין. צפו באמונה הלוהטת בדבריו של מייק האקבי, (שהוא גם כומר נוצרי אוונגליסטי) לגבי ארץ ישראל ועם ישראל.

שלימות הארץ / אתר הגאולה - כ"ו טבת התשע"ז, 17:32

הצעת חוק לביטול ההתנתקות מצפון השומרון

ח"כ שולי מועלם הניחה על שולחן הכנסת הצעת חוק לביטול הגירוש מצפון השומרון. יוסי דגן: "מלבד לעקור אנשים מביתם, לשם העקירה, לא נעשה דבר. הישובים מחכים לתושביהם שיחזרו. הכבישים שם, עמודי החשמל, המדרגות המחברות בין הישובים. מן הצד השני, גם האיוולת נשארה, ואותה הגיע הזמן לבטל"

שלימות הארץ / אתר הגאולה - כ"א טבת התשע"ז, 10:32

בחורן - הנגב בשליטת הבדוים

הערבי הבדווי שדרס ורצח היום (רביעי) שוטר מג"ב בחורה, כי הממשלה יצרה מצב שהנגב כולו שייך לבדוים. לפני כמה שנים מדינת ישראל רצתה להקים ישוב חדש בין באר שבע לרהט, והסתבר שאין שום מקום פנוי, כמיליון דונם עם כ70,000 בתים לא חוקיים של הבדווים לא מאפשרים לישראל להקים ישוב חדש. ומה עוד, שהבדווים מחזיקים את כל העסקים בנגב עם פרוטקשן וגניבות לאור היום.