שלימות הארץ

שלימות הארץ / אתר הגאולה - כ"ה סיון התשע"ו, 11:38

יהודים משלמים מים שהערבים גונבים

גוי שגזל, חייב מיתה, אנשי שכם מיתה רק בגלל הגזל. יהודים משלמים על מים מותפלים ומופלרים כדי שערבים יוכלו להמשיך לגנוב מים. ערבים בשומרון גונבים 5000 קוב מים ביום, 2 מיליון קוב בשנה בהתחברות פיראטית לצנרת "מקורות", וחפירת בארות פרטיות. התוצאה עבור 60,000 יהודים בשומרון: הפסקות מים ארוכות. הביזיון: חלוקת מים במיכליות על בסיס קבוע לזמן בלתי ידוע. ה"פיתרון": בניית מאגרים עיליים שגם מהם הפלסטינים יגנבו. חכמי חלם היו מתביישים. מרד מיסים אולי יעזור.

שלימות הארץ / מערכת האתר - כ"ד סיון התשע"ו, 13:55

ילדה בת 13 הי"ד נרצחה במיטתה

ביום הראשון של החופש הגדול. ילדה בת 13 הלל אריאל הי"ד, נרצחה במיטתה בקרית ארבע בסמוך לשעה תשע בבוקר, בעשרות דקירות סכין של נער ערבי ימח שמו בן 17 שחדר לבית. נער ערבי בן 17 ימח שמו מהכפר הסמוך בני נעים חדר לשכונת גבעת החרסינה בקריית ארבע, נכנס לאחד הבתים ורצח בדקירות סכין את הלל יפה הי"ד. הממשלה לא מתכוונת להפסיק את הדיבורים על מסירת שטחים, שגורמים להסתה ערבית לרצוח יהודים, ואין שום כוונה בממשלה למנוע את ההסתה היום - יומית לרצח ע"י הרשות הפלסטינית.

שלימות הארץ / מערכת האתר - ט"ו סיון התשע"ו, 09:50

הלוחמות נלחמות נגד צה"ל, ונפצעות.

דובר צה"ל: שבעים וחמישה אחוזים מהבנות המשרתות בתותחנים אינן כשירות לשירות בגלל פציעות באימונים בכל רגע נתון, מפציעות גפיים ועד פריצות דיסק לבנות בגיל 19-20. אל"מ (מיל') רז שגיא בגלי צה"ל, בראיון שנערך עמו בעקבות מקרה שבו חיילת ששירתה ביחידת החילוץ הקרבי הפכה לנכה ותבעה את צה"ל.

שלימות הארץ / מערכת האתר - י"ג סיון התשע"ו, 22:16

צבא אסד נלחם בחיזבאללה!!

חדשות טובת של "סכסכתי מצרים במצרים": קרבות של ממש בין צבא סוריה לחיזבאללה מאתמול, בעקבות (כנראה) תקרית, (אולי מכוונת), וסכסוך בין מפקדים מקומיים שהתפתח לנקמת דם בה מעורבים חלקים יותר גדולים של הצבאות.

שלימות הארץ / מערכת האתר - ב' סיון התשע"ו, 22:58

פיגוע ירי בתל אביב: ארבעה הרוגים הי"ד

הלילה (ד'), שלושה מחבלים ביצעו פיגוע ירי משולב במתחם שרונה הסואן. המתחם ממוקם סמוך למגדלי עזריאלי. בקיריה שממול, נשמעו אזעקות. המחבלים הצליחו לירות צרורות במשך דקות ארוכות עד שנוטרלו ע"י כוחותינו. הרבי שליט"א מלך המשיח מזהיר שאלו הם התוצאות של המו"מ עם הערבים: ה"אל תירא עבדי יעקב" מתבטא בכך שיישבו את כל גבולות ושטחי ארץ ישראל — שזוהי גם הדרך ‏ל"ונתתי שלום בארץ".‏

שלימות הארץ / אתר הגאולה - ב' סיון התשע"ו, 14:39

אלופי הפוליטיקה לא רוצים לנצח

ברוך מרזל "נושם" את מפקדי צה"ל בשטח מתחילת ההתיישבות בחברון, מאז הסכם אוסלו, הוא מאשים את הממשלה בפוליטיזציה של צה"ל: יאיר גולן אינו קול בודד ואף אינו הקיצוני שבמפקדים. ישנם אלופים שאומרים בגלוי שאסור לצה"ל לנצח וטוענים שעד היום אנו סובלים מהניצחונות שהיו לצה"ל בששת הימים ובמלחמת לבנון הראשונה. זו הרוח וזה הכיוון: אסור לנצח. מערכת משומנת היטב, הדואגת שכל מי שרוצה להעפיל לדרגה גבוהה בצבא חייב ללכת בתלם שמאלה. שרואים קצין בכיר חובש כיפה, רוב הסיכויים שהוא יראה כמו אלעזר שטרן או יאיר נוה.

שלימות הארץ / אתר הגאולה - ב' סיון התשע"ו, 09:13

והיהודים? -שיפרחו באוויר.

יוזמה חדשה של ממשלת ישראל למסירת ירושלים לערבים, "רכבל" לכותל. כולם מודים שהגישה לכותל ממש לא מספיקה לעשרה מיליון איש כל שנה, ועוד שהכמות גדלה כל הזמן. לאחר שפרוייקט שער יפו וממילא רק רק סיבך את המצב, חושבים להפריח את היהודים באוויר. אבל לפתח כבישים ומנהרות ממזרח ומדרום החומה - את זה לא יעשו, כי כל הפיתוחים רק ממערב העיר כדי למסור את ירושלים העתיקה לערבים ולנוצרים

שלימות הארץ / שיחת הגאולה - כ"ט אייר התשע"ו, 12:51

האיחוד האירופי נגד החוק הבינלאומי

האיחוד האירופי פועל בגלוי נגד החוק בישראל ונגד החוק הבינלאומי ביצירת ישובים חדשים לבדווים בשטחי C (בשליטת ישראל) ישובים שבכוונה זדונית מוקמים כטבעת חנק על צירי תנועה יהודיים שהושקעו בהם מיליונים. ממשלת ישראל לא עושה דבר מפחד האירופים, שמגלגלים בצידקנות עיניים לשמים ויוצרים עובדות שממשלת נתניהו-בנט-ליברמן הרופסת פוחדת לשנות, והורסת בתים יהודים במקום את הפשע הזה. צפו והפיצו.

שלימות הארץ / אתר הגאולה - כ"ו אייר התשע"ו, 11:01

"שחרור" ירושלים?!

לקראת כ"ח ניסן יום שיחרור ירושלים, מועצת העיר י-ם קיבלה החלטה פוליטית מבישה ואף מסוכנת שלא לתת ליהודים לבנות את ביתם במזרח ירושלים. להשוואה, בספטמבר 2014, הסירה הממשלה 2500 צווי הריסה מבתים ערבים בירושלים שנבנו בלי אישורים. ובו זמנית מסרבת לאשר בניה יהודית. אז איפה שיחרור ירושלים?

שלימות הארץ / אתר הגאולה - כ"ה אייר התשע"ו, 14:27

החל משפטו של החייל שניטרל מחבל

הקומבינה של הפרקליטות לגרור את הדיון לפרטים שוליים, לעומת התסריט הכללי. האם אתם שופטים חייל ששדד בנק, או חייל בתפקיד, שהשקיעו בו אימונים להרוג מחבלים, וזה מה שהוא עשה? וכעת שופטים אותו על "הריגה"?! של מי?! ומה היתה מדינת ישראל עושה עם המחבל החי?! את זה כולם יודעים - מרפאת אותו ונותנת לו משכורת ואוכל עד השחרור שאז הוא ימשיך לרצוח.

שלימות הארץ / אתר הגאולה - כ"ה אייר התשע"ו, 13:53

78% בעד צירוף מעלה אדומים לי-ם

בסקר של מינה צמח, רוב ענק במגזר היהודי בעד חיבור מעלה אדומים לירושלים אפילו במחיר עימות מול ארה"ב ואירופה. לפני שנים רבות היו דיבורים לחבר את כל "עוטף ירושלים" לעיריה אחת, ועניין זה נזנח אחרי הסכם אוסלו בלחץ האמריקאים והאירופים. אצל הציבור המצב בדיוק הפוך. דווקא בגלל ההפקרות הביטחונית, ווהתפכחות מה"התנתקות" מגוש קטיף, יש היום גב ציבורי בלתי ניתן לעירעור לחיבור מעלה אדומים לירושלים. אבל, הממשלה, מאז הסכם אוסלו, פועלת לחלק את ירושלים ליהודים וערבים, נגד רצון הציבור, ולא משקיעה שקל אחד בתשתיות במזרח העיר.

שלימות הארץ / מערכת האתר - כ"ג אייר התשע"ו, 12:40

שום ממשלה לא תושיענו רק משיח צדקנו

אמש, התמנה שר ביטחון חדש - מר אביגדור ליברמן. עם מינויו, למען הסר כל פקפוק, הכריז על מצע של 2 מדינות לשני עמים ר"ל, בטענה שזה דווקא יביא לביטחון. הרבי שליט"א מלך המשיח הסביר לא פעם, שבכל הנוגע לענייני ביטחון יש לשאול דווקא את המומחים בצבא הנמצאים בשטח ולא את הפוליטקאים והדיפלומטים. אחד הראיונות המיוחדים שהתפרסמו לאחרונה הוא ראיון של מפקד סיירת מטכ"ל לשעבר גיורא זורע שאומר חד משמעית: אין למסור שטחים לפלסטינים ולא ניתן לעשות איתם שלום. לקריאה

שלימות הארץ / מערכת האתר - י"ח אייר התשע"ו, 11:48

ארץ ישראל שייכת רק ליהודים כי כך קבע הקב"ה בתורתו

הרבי שליט"א מלך המשיח מסביר בשיחה מיוחדת מל"ג בעומר תש"ל, שהמענה היחידי לגוי שטוען על חזקת הארץ, היא שארץ הקודש שייכת אך ורק ליהודים וזאת על פי רצונו של בורא עולם שכך כתב בתורתו הק'. גם הגוי מאמין במה שכתוב בתורה וכשאומרים לו תשובה זו בדרכי נועם ושלום הוא משתכנע. בסרטון המצורף, יהודי חסיד חב"ד קיים הלכה זו למעשה כשנתקל בערבים שלא אפשרו לו לזרוע חיטה באדמת יו"ש. לבסוף, הערבים השתכנעו ואפשרו לו להביא טרקטור ולזרוע! לקריאת השיחה המלאה ולצפיה בסרטון הבלתי רגיל

שלימות הארץ / אתר הגאולה - י"ד אייר התשע"ו, 14:36

למה נשארנו עם המנהרות והחמאס.

עומדים נפעמים ומודים לקב"ה ששומר עלינו למרות הטיפשות והאדישות של הקבינט הביטחוני, שידעו על המנהרות, ומשום מה היו בטוחים שהחמאס לא ישתמש בהן. הבעיה היותר גדולה של כל השרים, כולל ראש הממשלה ונפתלי בנט, מה יהיה אם צה"ל יכבוש את עזה. כולם חושבים כמו יעלון, שאסור לשוב ולכבוש את עזה. אז נשאנו עם החמאס, ועם המנהרות.

שלימות הארץ / מערכת האתר - י"ד אייר התשע"ו, 12:10

הפגנות למען אזריה אלאור

אחת המפגינות למען אלאור עזריה: "אני רוצה לדעת מי מגן על הילדים שלי בצבא, אם הדרג הגבוה, אתה ואייזנקוט והסגן שלו נגד הבנים שלנו מי שומר על הבנים שלי בצבא?! כל ההוראות התמוהות שלכם וכל מה שאתם משגעים את הבנים שלנו ובסוף אתם שופטים אותם?! אנחנו לא נגייס את הילדים!! אנחנו נוציא את הילדים מהצבא, ואתה תצטרך ללבוש את המדים ולהגן עלינו!! אם אתה לא תשחרר את אלאור אזריה אנחנו נדאג שלא יהיה גיוס חיילים, נקודה"

שלימות הארץ / אתר הגאולה - י' אייר התשע"ו, 18:50

רבני פיקוח נפש: אין להשאיר מחבל חי

עמותת הרבנים "פיקוח נפש" הוקמה עקב אגרת שהרבי שליט"א מלך המשיח שלח לשליח הרב יוסף גרליצקי ב"אתערותא דלעילא" וציווה עליו להתעסק בענייני פיקוח נפש ברבנות לפי שו"ע שכ"ט, אבל לא בשם חב"ד. בכנס השתתפו בין היתר, האדמו"ר מבוסטון - הרב מאיר אלטר הלוי הורוויץ, רב העיר צפת - הרב שמואל אליהו, רב העיר בני ברק - הרב משה לנדא, ראש מכון המקדש - הרב ישראל אריאל ועוד

שלימות הארץ / מערכת האתר - ט' אייר התשע"ו, 12:14

הואיל ונדחה ידחה: מכה להליך המשא ומתן

נשיא צרפת פרנסואה הולנד הודיע הבוקר (יום ג') כי הוועידה הבינלאומית שתכנן כדי לדון בשלום בין ישראל לפלסטינים ובמזרח התיכון כולה נדחתה לחודשי הקיץ, לאחר שתוכננה לסוף החודש הקרוב. מדובר בהליכים מדיניים מסוכנים שאך בנס נדחו הנוגדים את דעתו הק' של הרבי שליט"א מלך המשיח שטוען ללא הרף שדיבורים על מסירת שטחים לערבים יביאו רק מלחמות ר"ל.

שלימות הארץ / מערכת האתר - ה' אייר התשע"ו, 09:53

איסור מסירת שטחים - לא רק בארץ

פשעי השנאה בשכונת המלך 'קראון הייטס' מעוררים מחדש ומזכירים את אזהרתו של הרבי שליט"א מלך המשיח בדבר איסור מסירת (או מכירת) שטח בבעלות יהודית לגוי. דבר זה מהווה איום בכל מקום בו קיים קיבוץ של בני-ישראל, לא רק בארץ הקודש כי אם גם בחוץ לארץ. איסור מסירת שטחים אינו מצד קדושת הארץ אלא מצד טעמי פיקוח נפש בלבד. בימים אלו, בהם ממשלת נתניהו מתכננת התנתקות שניה - היל"ת - ושקטה בשטחי יו"ש, דברים אלו מקבלים משנה תוקף.

שלימות הארץ / אתר הגאולה - ד' אייר התשע"ו, 13:58

את זה המשטרה והשב"כ לא יחקרו

אחד מ"נערי הגבעות" שהואשם ב"תג מחיר" פעמים רבות בעשר השנים האחרונות, הצליח להוכיח שארגוני שמאל רדיקלי וערבים ימח שמם טופלים עליו בשיטתיות עלילות דם. הפעם, המשטרה והשב"כ לא יחקרו את זה, למרות שיש הוכחות וצילומים, כי הם רוצים לראות את היהודים בכלא. ואם אנחנו טועים - איפה המעצרים של הערבים?! בכתבה - גלריה של עלילת דם.

שלימות הארץ / אתר הגאולה - א' אייר התשע"ו, 21:08

הרב טל: אין לחגוג ביום העצמאות

הרב שמואל טל, מבכירי הרבנים בציונות הדתית חדל לומר "הלל" ביום העצמאות, ומורה לתמידיו לנהוג כמותו. "כמו שאין לחגוג על הקמת הנציבות הבריטית במקומה של המלכות התורכית, כך אין לחגוג על הקמת המדינה הנוכחית, גם הנציב הבריטי הרברט סמואל היה יהודי, ובכל זאת לא חגגנו על עלייתו לשלטון, כיון שהוא ייצג מלכות אחרת; כך אין לחגוג על עלייתו לשלטון של ראש ממשלה יהודי אחר, (בן גוריון), כיון שהוא מייצג מלכות אחרת, שאינה מלכות ה'.