שלימות הארץ

שלימות הארץ / אתר הגאולה - י"ד אייר התשע"ז, 17:20

זה לא חדש שברגותי אוכל בשירותים

סרטון קצר שהופץ ברשתות, משלב את דברי ההלכה של הרב מרדכי אליהו, שמורה שאין צורך לבדוק חמץ בשירותים, רק במקרה שעבד אצלך ערבי בצום הרמדאן... אז צריך לבדוק גם בשירותים... הרב אליהו אמר את דבריו לפני שנים על סמך הכרות רבת שנים עם הערבים, ולא ידע שהרוצח ברגותי ימח שמו ששובת שביתת "רעב" יתפס בשירותים אוכל ממתקים

שלימות הארץ / אתר הגאולה - ז' אייר התשע"ז, 11:49

טרמפ: אל תאמין לרוצח מכחיש השואה

בימים אלו מבקר אבו מאזן ימח שמו בבית הלבן. טובי עזרי יוצר סרטי "בומרנג" במסר לנשיא טרמפ ולעולם החופשי. לא סוגרים דיל עם טרוריסט מכחיש שואה שמעביר את הכספים שנותנים לו למשכורות רוצחים בכלא.

שלימות הארץ / אתר הגאולה - ה' אייר התשע"ז, 15:25

בנייה לא חוקית של האו"ם בירושלים

תשובת המדינה לעתירת רגבים בפרשת הבניה הבלתי חוקית שביצע האו"ם במתחם ארמון הנציב חושפת: משרד החוץ ביקש מהאו"ם לאפשר לנציגי המדינה לסייר במתחם, למרות שזה שייך בכלל למדינת ישראל. תנועת רגבים: "עם התנהלות מתרפסת שכזו, נתניהו לא יכול לבוא בטענות לאונסק"ו שהצהיר כי אינו מכיר בריבונות ישראל בבירתה"

שלימות הארץ / אתר הגאולה - ד' אייר התשע"ז, 21:08

הרב טל: אין לחגוג ביום העצמאות

הננו מביאים שוב את הכתבה על הרב שמואל טל, מבכירי הרבנים בציונות הדתית שהעז לצאת בגלוי נגד חגיגות יום העצמאות. "כמו שאין לחגוג על הקמת הנציבות הבריטית במקומה של המלכות התורכית, כך אין לחגוג על הקמת המדינה הנוכחית, גם הנציב הבריטי הרברט סמואל היה יהודי, ובכל זאת לא חגגנו על עלייתו לשלטון, כיון שהוא ייצג מלכות אחרת; כך אין לחגוג על עלייתו לשלטון של ראש ממשלה יהודי אחר, (בן גוריון), כיון שהוא מייצג מלכות אחרת, שאינה מלכות ה'.

שלימות הארץ / אתר הגאולה - ד' אייר התשע"ז, 16:47

ערבים משפילים חיילים, וזה "עצמאות"

בתקוע השליכו ערבים רימון גז על חיילים וגנבו מהם ציוד. החיילים נמלטו. תוך יומיים הסרט עבר את המיליון צפיות בפייסבוק. שוב מתגלה אזלת ידם של חיילי צה"ל בטיפול בפורעים ערבים, בגלל הפחד לעמוד למשפט על פגיעה בערבי. ביום שישי האחרון ערבים פירסמו סרטון ובו נראים חיילים מותקפים ומושפלים בכפר תקוע. על פי הפרסום ברשתות הערביות, מדובר באירוע שהתרחש ביום חמישי במהלך התפרעויות ערבים בכפר שבמזרח גוש עציון.

שלימות הארץ / אתר הגאולה - כ"ט ניסן התשע"ז, 15:10

עו"ד יורם שפטל: "הדיקטטורה של בג"ץ"

עו"ד יורם שפטל נותן ב"שיעור אזרחות", מנתח איך הצעדים בהם הפך בג"ץ את מדינת ישראל ממדינה בת שלוש רשויות, "מחוקקת מבצעת ושופטת", למדינה דיקטטורית שנשלטת בבג"צ החל משנת תשמ"א עד שנת תשנ"ד • כיצד העביר אהרון ברק לידיו את כל הסמכויות השלטוניות של הממשלה וכו' • לסיפור המלא

שלימות הארץ / אתר הגאולה - כ"ב ניסן התשע"ז, 16:39

השר כץ: עונש מוות לברגותי

חשוב טוב, יהיה טוב. השר הבכיר ישראל כץ, שר התחבורה, מדבר די ברצינות על עונש מוות לרוצח ברגותי, "קצת" קשה להאמין שזה יתפוס במערכת המשפטית הרקובה כאן, אבל מחשבה טובה הקב"ה מצרפה למעשה.

שלימות הארץ / אתר הגאולה - י' ניסן התשע"ז, 20:47

אפקט אזריה אלאור מתגלגל

אפקט אזריה אלאור מתגלגל. צה"ל הקים רח"ל יחידה מיוחדת לחקירת עבירות בפעילות מבצעית. צה"ל הקים יחידה מיוחדת לחקירת לוחמים בגין עבירות במהלך פעילות מבצעית. בארגון חוננו המסייע לחיילים אומרים בתגובה: "הקמת היחידה צריכה להדאיג כל אזרח בישראל. בושה שצה"ל רודף את חייליו עם יחידה מיוחדת התוקעת סכין בגב החיילים ופועלת בשירות בצלם ושוברים שתיקה"

שלימות הארץ / אתר הגאולה - ח' ניסן התשע"ז, 11:10

רוצחי יהודים יפסיקו לקבל משכורת

חוק לעצירת מתשלום משכורות 12,000 לרוצחים פלסטינים. אחרי שנים של חלם ואיוולת, מישהו "נפל על השכל". בעקבות האמריקאים - חוק חדש למניעת העברת תשלומי משכורות לרוצחי יהודים ע"י הרשות הפלסטינית.

שלימות הארץ / אתר הגאולה - ו' ניסן התשע"ז, 20:02

צה"ל ימשיך להרוס מאחזים יהודים

בהחלטה תמוהה החליט הקבינט בראשות נתניהו על המשך "ריסון משמעותי" של הבניה ביו"ש, והחלטה נוספת מבישה עוד יותר, להרוס מאחזים חדשים רח"ל, כפי שהיה בעבר. במקביל לחשיפת הבטחות שקר של נתניהו, מועצת ישע מברכת על ה"השגים" וכולם מודים ש"צריך לעקוב אחרי הביצוע", אבל לגבי ההריסה וההקפאה - זה דבר בטוח רח"ל.

שלימות הארץ / אתר הגאולה - ו' ניסן התשע"ז, 19:38

מרזל: "מתערב שנתניהו לא יבנה"

ברוך מרזל איש חברון בראיון לערוץ 7, טוען שנתניהו יפר את הבטחת הקבינט לבנות ישוב חדש למגורשי עמונה. נתניהו מעולם לא בנה ישוב בשומרון, וממשיך להקפיא את הבניה ביו"ש ובירושלים. "עד הקיץ, הוא ימצא את התירוץ להפר את הבטחתו, אני מוכן להתערב על זה עם כל אחד".

שלימות הארץ / אתר הגאולה - ו' ניסן התשע"ז, 17:51

מצדנו, אתם יכולים לתלות אותו

בסוף השבוע בכפר יטא שבגזרת חברון, אותרה מזוודה שהכילה מאות אלפי דולרים החשודים כמזויפים שיועדו לממן טרור. כזכור, ארה"ב ביטלה את תמיכתה בערפאת במהלך מלחמת "חומת מגן", כאשר צה"ל גילה שבארמונו במוקטעה נתפסו גלופות להדפסת דולרים. ראש המטות המשולבים של ארה"ב אמר ש"מצדנו, אתם יכולים לתלות אותו".

שלימות הארץ / אתר הגאולה - ב' ניסן התשע"ז, 16:49

בדואים גונבים ציוד לחימה ביום ובלילה

אתמול בלילה הגיעו שני בדואים על טרקטורון למאהל של הפלוגה שלנו בשטח שצמוד לבסיס צאלים. הם הגיחו בשקט וגנבו, במקצועיות רבה, כמות לא קטנה של ציוד לחימה ואפודים מלאים במחסניות, כוונות ומה לא.

שלימות הארץ / אתר הגאולה - כ"ט אדר התשע"ז, 17:12

עונש מוות לזורקי אבנים

מה שאנחנו לא מסוגלים להבין בשום פנים ואופן זה את עוצמת השנאה והרוע שיש באויבנו. פשוט כי אנחנו לא יודעים לשנוא בעצמה כזאת... ומתוך אנושיות גדולה ודאגה לעתידם של היהודים וגם של הערבים בארץ הזאת- דווקא לעונש המוות. לפעמים לטובת כל השאר, צריך פשוט להוציא תלמיד מסוים מהכיתה ושהמנהל הגדול שבשמיים כבר יחנך אותו.

שלימות הארץ / מערכת האתר - כ"ד אדר התשע"ז, 15:57

תהיו בטוחים ברכבת הזו?

מיליארדי ש"ח מושקעים בפרוייקט הרכבת לירושלים. מנהרות, גשרים אדירים, ותחנת רכבת תת קרקעית בין בניני האומה לתחנה המרכזית בי-ם. או טו טו הרכבת כבר נוסעת, והמחבלים ימח שמם לא מאבדים רגע. תנועת רגבים גילתה שבשולי כפר איכסא, מוקם במהירות ובהשקעה גדולה מאחז ערבי עויין 100 מטר מפתח המנהרה ותחילת גשר הרכבת המושקע והארוך ביותר בארץ.

שלימות הארץ / מערכת האתר - י"ז אדר התשע"ז, 14:58

משרד החינוך הרפורמי לישראל

בנוסף לחדירת ה"חינוך" הרפורמי למשטרה ולצבא, דיווחנו שמשרד החינוך החדיר ספר ריפורמי ללימודי "יהדות" כחובה בבתי הספר, שמאדיר את הנוצרים, המוסלמים, הרפורמים, מפנה את הילדים לאתרי השמאל הקיצוני, ואף מציג באופן חיובי את שבתאי צבי ימ"ש. משרד החינוך מתקצב מתחת לשולחן כת מרשיעי ברית ששולחת גרורות לטמא יהודים, בסך 911,000 ש"ח בשנים האחרונות. פרטים, מסמכים, וקישורים בכתבה.

שלימות הארץ / אתר הגאולה - ז' אדר התשע"ז, 15:29

השגרירות עוברת לירושלים?

אחרי דחיית העברת השגרירות לירושלים ע"י נתניהו כפי שדווח בתקשורת, באה משלחת הקונגרס מארה"ב לבחון באופן רציני את אפשרות ההעברה.

שלימות הארץ / מערכת האתר - ד' אדר התשע"ז, 17:40

משטרת המנדט האמריקאי

בנובמבר 2007 הוציאה משטרת ישראל מכרז להקמת בסיס הדרכה ארצי בבית שמש. הקבוצה שזכתה במשרד (מהכתבה מובן למה) הכניסה למשטרה את התכנים האנטי יהודים ופרו ערבים שרואים היום במשטרה, דרך מתן הטבות למפקדי המשטרה, מלונות וסיורים וטיולי "לימודים" בארה"ב באירופה במימון שלוחה של "הקרן החדשה". מסמכי שיתוף הפעולה נחשפו ב2014 ע"י שמוליק פיקסמן במספר תחקירים, וזה אחד מהם.

שלימות הארץ / מערכת האתר - ג' אדר התשע"ז, 12:30

השב"ס רוצים שטייטל ימות?

יעקב (ג'אק) טייטל שובת רעב זה היום ה-18 ברציפות בשל הרעת תנאי מאסרו. השב"ס לא הסכים להכניס אליו רופא פרטי למרות הפצרות אשתו תחי'. כעת היא פנתה בתחינה לבג"ץ דרך עמותת חוננו, להורות לשב"ס להרשות לרופא פרטי לבדוק את טייטל. האם השב"ס מעדיף שטייטל ימות ככה?