שלימות הארץ

שלימות הארץ / מערכת האתר - ה' טבת התשע"ז, 19:59

התעוללות או טעות?

התעללות או טעות? המשטרה הותירה קטינים יחפים בקור הירושלמי קטינים שנעצרו בהר הבית הובלו לבית המשפט יחפים לאחר שהמשטרה לא העבירה להם את נעליהם שנשארו ברשות המשטרה בכניסה להר. בארגון חוננו מכינים תביעה: "מדובר בהתעללות לשמה"

שלימות הארץ / אתר הגאולה - ד' טבת התשע"ז, 12:01

ברוך מרזל: אובמה היה טוב לישראל

על פניה הייתה נשיאותו אמורה להיות חלום בלהות בעבור ישראל. הבה נבחן את התוצאות כעבור שמונה שנים. אחר שנות נשיאותו של אובמה אפשר לומר כי הוא הצליח לפרק את העולם הערבי לרסיסים, אין משטר ערבי בעל יציבות מינימלית, האיום שהיו מדינות ערב כמו סוריה, עיראק, תימן, לבנון, לוב ומצרים על ישראל נמוג כמעט לחלוטין, הנשק הרב שהיה בידם בעלות של מאות מיליארדים הופנה כלפי פנים, היריבות שבין הסונים לשיעים התפרצה כעת לכדי מלחמה כוללת עקובה מדם...

שלימות הארץ / הרב טוביה דורון - י"ח כסלו התשע"ז, 17:14

טרמפ מינה את פרידמן לשגריר ארה"ב

הנשיא הנבחר דונלד טראמפ שממחר יהיה בעז"ה נשיא ארה"ב באופן רשמי, מינה את דייויד פרידמן לשגריר ארה"ב בישראל, השגריר הכי אוהד ישראל מעולם, שלפני עשר שנים היה אורח הכבוד ב"דינר" לטובת מוסדות ישיבת בית אל יחד עם ידידו דונלד טראמפ שתרם לישיבה שב"שטחים" 10.000 דולר.

שלימות הארץ / אתר הגאולה - י"ג כסלו התשע"ז, 18:36

דגן לנתניהו: חזור בך מ"שתי מדינות"!!

בימים הקצרים שאחרי בחירת טרמפ, נתניהו כבר הצהיר פעמיים על כוונתו לחלק את ארץ ישראל רח"ל, וזאת למרות שהמפלגה הרפובליקנית בארה"ב הוציאה ממצע הבחירות שלה את "פתרון שתי המדינות" כמחווה לישראל. דגן, ראש מועצת השומרון, פונה לנתניהו - חזור בך

שלימות הארץ / אתר הגאולה - י"א כסלו התשע"ז, 13:26

נגד הממשלה הציונית

עוד התפכחות. "המדינה" הודיעה כי היא תפנה לבג"ץ כדי לדחות את פינוי עמונה'. אבל, מסתבר שיהודים לא מאמינים לנסיונות הדחיה כביכול של "המדינה" ואלפים הגיעו ליישוב המיועד לפינוי ביום שישי האחרון. כמה רבנים ציוניים חתמו על פסק דין נגד החלטות הממשלה בנושא גירוש יהודים.

שלימות הארץ / אתר הגאולה - י' כסלו התשע"ז, 22:45

מחאה נגד גירוש עמונה 2

המכתב יוצא בפעילות של "מטה המאבק דחסידי חב"ד ליובאוויטש להצלת עמונה" ע"פ ברכתו של כ"ק אדמו"ר מלך המשיח שליט"א באמצעות ה"אגרות קודש".

שלימות הארץ / אתר הגאולה - ח' כסלו התשע"ז, 13:49

הפגנה מול דיקטטורת הבג"ץ

שרת המשפטים איילת שקד פועלת נגד עריצות שופטי הבג"ץ, בניסיון לשנות משהו במערכת, באותו מקום שגם המשפטן פרידמן לא הצליח. שקד הצליחה לזעזע את האדם שקשור יותר מכל עם דיקטטורת בג"ץ, השופט בדימוס אהרון ברק, שקרא לשופטים להתפטר.

שלימות הארץ / מערכת האתר - ד' כסלו התשע"ז, 15:38

האם נתניהו יחתום על גירוש עמונה ב'?

בשעות אלו כרגע אין רוב לממשלה להעלאת חוק ההסדרה מחר, בגלל חוסר משמעת קואליציונית של כחלון ובני בגין. אבל, גם אם החוק לא יעלה, נתניהו וליברמן יכולים למנוע את גירוש עמונה אם לא יחתמו עליו, למרות שזה עלול לגרום לפיזור הכנסת. שום ממשלה לא תושיענו רק הרבי שליט"א

שלימות הארץ / אתר הגאולה - כ"ח חשון התשע"ז, 09:41

"חוננו" נותנים לצה"ל לנצח

במהלך תחקיר עובדה אתמול בעניינו של לוחם צה"ל אלאור עזריה הוזכר ארגון חוננו ופעילותו בקרב חיילים. יו"ר הארגון שמואל מידד מספר על הקשר בין הקמת הארגון למקרה עזריה. בחוננו מסרו בתגובה לכתבה: "שמחים לשרת את חיילי צה"ל ולסייע לצה"ל לעמוד במשימותיו".

שלימות הארץ / אתר הגאולה - כ"ג חשון התשע"ז, 17:58

"טרור ההצתות". אז מה יעשו? נאדה.

עכשיו זה רשמי. הממשלה, ואפילו ווינט, קוראים לזה "טרור ההצתות". אבל, זה לא קרה אחרי הצתות שגרתיות ביצהר, שם זה הוגדר כהתפשטות דליקת קוצים עקב מזג אוויר קיצוני". רציתם לפנות את עמונה? עכשיו יש לכם הרבה יותר מפונים ממגדלי מגורים בחיפה. גלעד ארדן השר לבטחון פנים: טרור מציתים.

שלימות הארץ / מערכת האתר - כ"ג חשון התשע"ז, 10:17

ארץ ישראל היא המקום הבטוח ביותר בעולם

המשטרה מודה: גל השריפות מהצתות של ערבים. מדובר עד אתמול בלילה על 220 מוקדי שריפות. תושבים רבים פונו מבתיהם גם במרכז הארץ בזכרון יעקב. ב"ה אף יהודי לא נפגע. זהו טרור לכל דבר. היות שכאן נשרפו רק' בתים של יהודים, המשטרה לא תעשה דבר כדי לחקור כפי שעשו בכפר דומא. מדוע השריפות לא מתקרבות לכפרים הערביים?! ארץ ישראל היא המקום הבטוח ביותר בעולם.

שלימות הארץ / אתר הגאולה - ט"ז חשון התשע"ז, 09:53

המשטרה תפצה את הקטין ב8000 ש"ח

מפקד תחנת עפולה לשעבר סטר לקטין במהלך מעצר, בהסדר גישור הוחלט כי הקטין יפוצה ב-8,000 ₪. עו"ד מנשה יאדו מחוננו: "נדרוש החמרת הענישה כלפי קצין משטרה אשר חרג מכל דין ונוהל". אחד המפגינים שתיעד את האירוע צילם שלושה שוטרים שעוצרים את הקטין, ובזמן שהוא מרותק למכסה מנוע של ניידת, מגיע נצ"מ מנשה וסוטר לו.

שלימות הארץ / אתר הגאולה - ט"ו חשון התשע"ז, 21:44

עמונה עופרה וירושלים

שעון החול אוזל. הממשלה וצה"ל מתכננים את פינוי 40 בתים בעמונה ו-9 בתים בעופרה היל"ת בצו בג"ץ בנר ראשון של חנוכה. ליברמן על "חוק ההסדרה" שעבר בקריאה ראשונה: עמונה תפונה למרות החוק. ניר ברקת: נהרוס מאות בתי פלסטינים בירושלים אם ח"ו עמונה תפונה. על איזה בתים מדבר ניר ברקת, שאישר בשנתיים האחרונות בניה של 14000 יח"ד לפלסטינים והכשיר אלפי בתים עם צווי הריסה, בה בשעה שעל התוכניות היהודיות יש הקפאה?!

שלימות הארץ / מערכת האתר - ה' חשון התשע"ז, 12:34

נתניהו רוצה להמשיך בדיבורים המסוכנים

נתניהו מצפה ממי שיבחר בארה"ב "לפעול לפתרון הסכסוך עם הפלסטינים במו"מ ישיר". יומיים לפני הבחירות לנשיאות ארצות הברית ראש הממשלה נתניהו אומר: "אני מצפה מהנשיא, או הנשיאה הבאים לפעול לפתרון הסכסוך עם הפלסטינים במשא ומתן ישיר". אתמול, מוצ"ש, במהלך סעודת מלווה מלכה וסיום הלכות ברמב"ם ב770, מחה הרב מרדכי דרעי על דרכו המסוכנת של ראש הממשלה היפך מהוראות הרבי שליט"א מלך המשיח, שגורמת לפיקוח נפש יום יומי של יהודים בכל העולם.

שלימות הארץ / מערכת האתר - ב' חשון התשע"ז, 13:37

פרשת דומא: הפרקליטות העלימה ראיות.

משפטו של צעיר שנחקר בתיק דומא והואשם לבסוף באירוע אחר מגלה טפח על שעתיד להתרחש במשפט של נאשמי דומא, לאחר שהפרקליטות הצהירה שמסמכים מהתיק נעלמו. ארגון חוננו: "נסיון טיוח"

שלימות הארץ / מערכת האתר - ג' אלול התשע"ו, 13:35

האם טראמפ יצליח איפה שנתניהו נכשל?

טראמפ, מועמד הרפובליקנים לנשיאות ארה"ב העמיד כמה עקרונות להחזרת שלטון החוק בנוגע לחוקי ההגירה כדי לעצור את הסחף שיצרו שנות שלטונו של אובמה. האם הוא יקבל את המנדט לנסות ולהצליח איפה שנתניהו כשל? מתוך כתבה של ד"ר יובל ברנדשטטר

שלימות הארץ / אתר הגאולה - א' אלול התשע"ו, 09:54

הותקפת בכפר עוין? הנך עבריין!!

בניגוד לחוק בו מפורש שהכפר כיפל חארס (בו שוכנים ציוני יהושע וכלב) מותר לכניסת יהודים, השופטת קבעה שיהודים שנכנסו לשם והותקפו, הם הפושעים, ולא הערבים שתקפו אותם. אליבא דהשופטת, אומר ע"ו הבר מארגון "חוננו", גם כניסת יהודים לתל אביב בלי תאום בטחוני היא פשע, כי הערבים תוקפים גם בתל אביב.

שלימות הארץ / אתר הגאולה - כ"ה אב התשע"ו, 18:16

בארי חמיש ז"ל

בארי חמיש ז"ל, הראשון שהעז לחשוף את השאלות והשקרים של חבורת השלטון וועדת שמגר בנוגע לרצח רבין, נפטר בביתו בפלורידה. בארי חמיש מציג ראיון טלוויזיה עם שמעון פרס שמדבר על כדור שנורה לחזהו של רבין וכביכול "פילח את השיר לשלום", ומוכיח שיגאל עמיר לא יכל לירות ברבין בחזהו, ואת החור ב"שיר לשלום" עשו הרוצחים ששמעון פרס יודע מי הם ומחפה עליהם.

שלימות הארץ / אתר הגאולה - כ"ה אב התשע"ו, 16:57

למגר את זורקי האבנים בחווארה

צבי סוכות מיצהר מנסה להציע לצה"ל פתרונות פשוטים לטיפול בזורקי האבנים בחווארה, ובכלל, שמסכנים חיים יום יום. ותוך כדי, משווה בסרטון ערוך בכישרון, בית ההתנהגות האכזרית וההתנכלות של צה"ל לקרבנות היהודיים ש"נכנסים" בהם בכל הכח, לבין התנהגות הפחדנית אל מול זורקי האבנים, בלי לעשות שום דבר ממשי כדי למנוע את התופעה שניתן למגר אותה בקלות תוך כמה ימים, אם היו מטפלים בהם באותו תוקף כמו ש"מטפלים" ביהודים.

שלימות הארץ / מערכת האתר - כ"א אב התשע"ו, 08:32

האם תיק החקירה יפתח מחדש?

יהודי שניסה להגן על רכושו מפני פושעים ערבים בקו התפר בירושלים, נפצע, ובנס לא נהרג. למרות פניות חוזרות ונשנות להמשיך ולחקור. המשטרה לא עשתה דבר, וגם סרבה זמן רב להעביר לעו"ד מטעם "חוננו" את חומרי החקירה, ושם, מסתבר, שהמשטרה מכירה היטב את הפושעים הערבים, אבל לא מתכוונת לעשות שום דבר כדי להביא למעצרם.