האגודה למען הגאולה האמיתית והשלמה

נריה זארוג חזר הביתה

שלימות הארץ

אתר הגאולה 304 צפיות 0

נריה זארוג חזר הביתה

הקול היהודי

צפו בחגיגות: נריה זארוג חזר הביתה. צפו בחגיגות: נריה זארוג חזר הביתה. לאחר מאבק ארוך וכשבועיים במעצר, המורחק המנהלי נריה זארוג שב ליצהר. צפו בחגיגות השמחה. מקווים שמאבקו האמיץ שם אולי קץ לצווים המינהליים לניתוק יהודים מביתם, אדמתם, וחבריהם ללא כל סיבה

המורחק המנהלי נריה זארוג חזר ביום שלישי השבוע לביתו ביצהר שם התקבל על ידי עשרות מתושבי היישוב בשירה ובריקודים בכיכר היישוב. לאחר מכן הגיע זארוג לביתו בגבעת קומי אורי עם אשתו וילדיו.

NRYA

בתמונה: נריה זארוג קשר את עצמו למתקן מתכתי על מנת להקשות על כוחות ה"ביטחון" לקחתו למעצר, כי לא הסכים להתפנות בעקבות הצו המינהלי שהטל עליו גם לאחר איומים במעצר, והתראות שונות ששלח לו אלוף פיקוד מרכז. כאמור, לאחר מאבק ציבורי אישי, פלוס מאבק משפטי אחרי שבועיים במעצר, שוחרר נריה לביתו ללא תנאים מגבילים. (התמונה מתוך מאמר המערכת של שיחת הגאולה 1268)

בכניסה לשכונת קומי אורי מסר נריה דברים. "ב"ה חזרנו לגבעה, חזרה לארץ ישראל, רצינו להגיד שיפסיקו את הצווים האלה, כל הצווים האלה נגד חברים שלנו נגד אחים שלנו נגד בעלי משפחות שמקבלים צווים כאלה, זהו צריך להפסיק את המלחמה בנו, צריך להילחם באויב האמיתי, אנחנו נישאר פה".

נריה הוסיף "אני רוצה למסור לאלוף פיקוד תפסיק להילחם באחים שלך ובעם ישראל, תילחם באויבים. תפסיק את הצווים כנגד יהודים. זה לא הגיוני שתגרשו יהודי בדף מהבית".

עו"ד נתי רום אשר מייצג את זארוג מטעם ארגון חוננו מסר "משמח לראות את נריה חוזר לביתו. בחור ללא עבר פלילי, ללא שהוטחו כנגדו אלו ראיות לא צריך לקבל כזה צו. כל מי שחשובה לו דמוקרטיה, כל מי שחשובה לו מדינת ישראל צריך להתנגד לצווים האלו, אני מקווה שהסיפור הזה ישים סוף לצווים מנהליים".

donate

תגובות

הוספת תגובה חדשה

בתהליך...