האגודה למען הגאולה האמיתית והשלמה

גאווה יהודית • תמונת המקדש במקומו שעוררה סערה כבר למעלה מ25 שנה

שלימות הארץ

אורי מאיר 240 צפיות 0

גאווה יהודית • תמונת המקדש במקומו שעוררה סערה כבר למעלה מ25 שנה

כבר היה לעולמים: בעקבות הסערה שנוצרה סביב התמונה של השגריר לצד תמונת המקדש בהר הבית, אנו מביאים את סיפורה של התמונה הראשונה בנושא שחוללה סערה לפני יותר מעשרים וחמש שנה וקיבלה את ברכתו של הרבי מליובאוויטש מלך המשיח שליט"א ועוררה את זעמו של רב המרצחים ימ"ש • הסיפור המלא

בעקבות הסערה שנוצרה סביב התמונה של השגריר לצד תמונת המקדש בהר הבית, אנו מביאים את סיפורה של התמונה הראשונה בנושא שחוללה סערה לפני יותר מעשרים וחמש שנה.

תמונה מיוחדת בה רואים את בית המקדגש באופן מוחשי בהר הבית שבירושלים, את התמונה הפיק היהלומן החבד"י ר' אבי טאוב חסיד חב"ד העומד כיום בראש חברת שפע ימים העוסקת בחיפושי יהלומים באיזור הקישון.

את התמונה יצרו בעזרת צילום מהאוויר של הר הבית על ידי מסוקים בטכנולוגיה חדשנית ביותר לאותה תקופה. כמו כן לצורך דיוק מרבי במיקום המקדש על הר הבית התקבלה גם הסכמתו של רב הכותל דאז – הרב גץ שאישר את נכונות התמונה.

לאחר עבודה מאומצת, לפני פרסום התמונה שלח הרב דוד נחשון את התמונה לכ"ק הרבי מליובאוויטש מלך המשיח שליט"א בזה הלשון:

עש"ק עקב יום ההילולא ד כ' מנחם-אב הי' תהי-ה שנת ניסים שנת הארבעים

כ"ק אדמו"ר שליט"א

רא"ט (אבי טאוב) שיחי' שלח המצו"ב העתקי מכתבים הקשורים לעניין הפרסומת  של n.d.c.  וביהמ"ק בחוברת של אל-על.

ישראל דוד נחשון

לאחר קבלת התמונה, ענה הרבי מלך המשיח שליט"א בכתב יד קדשו: נת' ות"ח (פיענוח הראשי תיבות: נתקבל ותשואות חן).

התמונה התפרסמה באותם זמנים בכל הקטלוגים הנחשבים לתיירים בישראל ובחו"ל וגררה תגובות חיוביות רבות, דבר שהוביל לזעם ותסכול בקרב שונאי ישראל ובראשם ערפאת ימ"ש אשר זעם על התמונה וכינס מסיבת עיתונאים דרמטית שם הציג את התמונה ונתן ראיות שממשלת ישראל רוצה להוריד את מסגדי הר הבית. בעקבות כך העיתונות הכללית בישראל עסקה גם בעניין הזה.

לאחר הסערה הגדולה כאשר ערפאת ימ"ש הציג את הפרסום באל על שאל הרב דוד נחשון את הרבי שליט"א מה לעשות בעניין? והרבי שליט"א הגיב:

"אם מפחדים אז שיקחו עורך דין שמבין ב'פוליטיק'".

כמובן שהתמונה המשיכה להתפרסם ואנו מאמינים בטוחים ומחכים בכל רגע לראות בבנין בית המקדש השלישי בהר הבית בירושלים עיה"ק בגאולה האמיתית והשלימה תכף ומיד ממש!

תגובות

הוספת תגובה חדשה

בתהליך...