האגודה למען הגאולה האמיתית והשלמה

גאווה יהודית • השגריר האמריקני ותמונת בית המקדש בהר הבית

שלימות הארץ

אורי מאיר 327 צפיות 0

גאווה יהודית • השגריר האמריקני ותמונת בית המקדש בהר הבית

בסיור שנערך היום (שלישי) בבני ברק, הצטלם שגריר ארה"ב בירושלים, דייויד פרידמן לצד תמונה בה מוצגת ירושלים ממעוף הציפור, כאשר בית המקדש נמצא במקומו • התמונה פורסמה ועוררה סערה חיובית שהובילה גם לתסכול עצום בקרב שונאי ישראל וגורמים שונים ששכחו מה היה ראשון בהר הבית • הכתבה המלאה

שיבנה בית המקדש: הערב (שלישי) פורסמה תמונה בה נראה שגריר ארה"ב בישראל, דיוויד פרידמן, כשהוא עומד לצד תמונה של הר הבית ועליו ניצב בית המקדש.

התמונה צולמה במסגרת ביקור של השגריר בעיר בני ברק במכון המסייע לילדים הסובלים מקשיי למידה בעיר ונתמך על ידי השגרירות, לכתבנו נודע כי השגריר הביע את קורת רוחו מהסיוע לכלל בעיר התורה והחסידות, והבטיח להגיע לביקור נרחב יותר בקרוב בעז"ה.

לקראת סיום הביקור, הגישו מנהלי מכון אחיה לשגריר פרידמן תמונה של ירושלים, כאשר במרכזה תבנית בית המקדש על הר הבית - במקום בו ניצב כיום המסגד המוסלמי.

התמונה פורסמה ועוררה סערה חיובית גדולה מאוד של גאווה יהודית בכך שהאמונה שבית המקדש השלישי יבנה במהרה בימנו על הר הבית בגאולה האמיתית והשלימה, וכמובן שגם עוררה זעם בקרב שונאי ישראל ופעילי שמאל .

עקב הלחץ הכבד שגרירות ארה"ב בישראל הגיבה רשמית לסערה והדגישה כי האירוע לא מעיד על כל שינוי במדיניות ארה"ב בנוגע להר הבית.

נציין שבעבר לפני יותר מעשרים וחמש שנה הפיק היהלומן החסידי ר' אבי טאוב תמונה מיוחדת בה רואים את בית המקדש על הר הבית, תמונה שנעשתה בעזרת צילום מהאוויר של הר הבית על ידי מסוקים בטכנולוגיה חדשנית ביותר לאותה תקופה. כמו כן לצורך דיוק מרבי במיקום המקדש על הר הבית התקבלה גם הסכמתו של רב הכותל דאז – הרב גץ שאישר את נכונות התמונה.

לפני פרסום התמונה היא נשלחה לרבי מליובאוויטש מלך המשיח שליט"א  וזכתה למענה בכתב יד קדשו: נת' ות"ח = נתקבל ותשואות חן.

התמונה התפרסמה באותם זמנים בכל הקטלוגים הנחשבים לתיירים בישראל ובחו"ל וגררה תגובות חיוביות, אבל גם זועמות של שונאי ישראל ובראשם ערפאת ימ"ש אשר זעם על התמונה וכינס מסיבת עיתונאים דרמטית שם הציג את התמונה ונתן ראיות שממשלת ישראל רוצה להוריד את מסגדי הר הבית. בעקבות כך העיתונות הכללית בישראל עסקה גם בעניין הזה.

כמובן שהתמונה המשיכה להתפרסם ואנ מאמינים ומחכים בכל רגע לראות בבנין בית המקדש השלישי בהר הבית בירושלים עיה"ק בגאולה האמיתית והשלימה תכף ומיד ממש!

 qm6mef9cRedemption site012174

3m3uansh

תגובות

הוספת תגובה חדשה

בתהליך...