האגודה למען הגאולה האמיתית והשלמה

קשר השתיקה של השב"כ נגד היהודים

שלימות הארץ

אתר הגאולה 742 צפיות 0

קשר השתיקה של השב"כ נגד היהודים

תמונת הכתבה: זריקות אבנים בעיסאוויה, מתוך סרט של דוברות המשטרה. גם כאן, המשטרה טישטשה את תמונות זורקי האבנים, כדי שלא תצטרך לתבוע אותם

הרבי שליט"א מלך המשיח התריע פעמים רבות בשיחותיו בנושא פיקוח נפש, שהממשלה מסתירה מהציבור מידע חיוני לגבי כמות הפיגועים וחומרתם, השתקה שנועדה לזרות חול בעיני העם כדי לתת הרגשה של "עסקים כרגיל". בועז גולן כתב ערוץ 20 ואתר 0404, מספר על קיר ההכחשה והשתקה בהוראת השב"כ. למה?!

"יש פיגועים שרק הצבא יודע עליהם, יש שהמשטרה יודעת ויש שאף אחד לא יודע עליהם, כי אם האבן לא פגעה, אנשים גם לא מדווחים" – כך אומר בועז גולן כתב ערוץ 20 ואתר 0404, במסגרת הכנס השנתי של תנועת 'דרך חיים'. "פניתי לפני כשנתיים למד"א ביקשתי נתונים על נפגעים בפיגועי אבנים, לא קיבלתי עד היום. פניתי לדובר אגד, לדעת כמה אוטובוסים נפגעו- לא קבלתי תשובות, פניתי לצה"ל - לא קיבלתי תשובות. גם מהשב"כ לא קיבלתי תשובות". 

אברהם שפירא דרך חיים

פאנל  בנושא ההשתקה בראשות אברהם שפירא

גולן העלה טענות קשות כלפי השב"כ. "הנתונים שהשב"כ מוציא מידי שנה הם שקריים לחלוטין. אם הם רוצים שיתבעו אותי אני עומד מאחורי המילה שלי. השב"כ משקר את מדינת ישראל ואת התקשורת, בכמות הפיגועים". גם כלפי התנהלות חברת התחבורה 'אגד' העלה גולן טענות קשות. "אגד ענו לי פשוט בתגובה רשמית: "התבקשנו שלא להוציא נתונים, תפנו לגורמים המוסמכים". הם הפנו אותנו למשטרה, שהפנו אותנו לצבא, לא נתקלתי בקשר שתיקה כזה מעולם וברור שמסתירים מהציבור".

 הפאנל בו נטל חלק בועז גולן עסק בשאלה האם נעשה די למיגור הטרור היומיומי כנגד אזרחים יהודים ביהודה ושומרון בפרט וברחבי הארץ בכלל. "פיגועים יש כבר הרבה שנים והתקשורת מעלימה. אבנים נזרקות כבר ארבעים שנה ולא רק ביהודה ושומרון. גם מה שהיא מדווחת, זה רק בגלל שאנחנו מדווחים באתר שלנו וגם באתר הקול היהודי. היו היום זריקות אבנים על הרכבת הקלה בשועפט. שמעתם על זה מילה?" – הוא פנה אל הקהל בשאלה רטורית. "גם בכביש עוקף חוסאן, גם עליהם לא שמעתם מילה. גם 'כאן' באותו סיפור" – הוא הפנה אצבע מאשימה כלפי תאגיד השידור הציבורי החדש. "הלוואי והיה לנו את הכסף שאנחנו משלמים ל'כאן', כדי להילחם בפיגועי האבנים. 70 מיליון ₪ בשנה מכספי המיסים כדי להחזיק כלי תקשורת. אצל טראמפ זה לא היה עובד".

כזכור, חייל צה"ל אלעד סלע מבת עין, "פולארד הישראלי", נכלא ועונה בחקירות, ונלקח בלי ידיעת משפחתו לניתוח בבית רפואה בגלל העינויים שעבר , וכל זה רק בגלל שהעביר מידע שוטף על פיגועים ל"קול היהודי". 

 es

אלעד סלע, "פולארד הישראלי" אחרי הניתוח בגלל עינויי השב"כ

 עו"ד חיים בלייכר מהמחלקה האזרחית בארגון חוננו דיבר על הפתרונות למצב ועל פעילות חוננו בתחום "יש בתחום הזה את הלחימה המשפטית, זה תחום שחוננו נכנסו בו חזק בחודשים האחרונים, אנחנו עוקבים אחרי המשפטים, אחרי עבודת המשטרה והטיפול בתלונות, אנחנו בתחילת הדרך אבל כמה פעמים יצא לי להגיע לתחנות משטרה, השוטרים שואלים אותי מה אתם עושים פה, אני מסביר שאנחנו מלווים נפגעי עבירה, ונפגעי פיגועים, בודקים שהתיקים מטופלים ועוקבים, השוטרים אמרו לי סוף סוף הגעתם, סוף סוף יש יהודים שעושים את העבודה הזו,  איפה הייתם עד היום. זה מה שהשמאל עושה כבר שנים לתיקים מהצד השני", סיפר.

 "אם אנחנו נעקוב אחרי התיקים, אם הציבור יהיה אכפתי ולוחץ, אם נדרוש את הזכויות שלנו, ונפסיק להתבייש בלדרוש זכויות, אם נגיע למשפטים של המחבלים ונדרוש החמרה בעונשים, נתנגד לעסקאות טיעון, המערכות ילחצו, והדבר יביא את הרשויות לטפל בעניין יותר והמצב ישתנה" סיכם עו"ד בלייכר.

"פעילות צה"ל בשטח היא בהתאמה ישירה לרמת הדיווחים, שמותאמת לכוחות הביטחון הפועלים בשטח.  חודש יוני האחרון, היה הנמוך ביותר בעשור האחרון מבחינת פיגועים וזה בגלל הפרסומים של הקול היהודי וחדשות 0404. אנחנו נלחמים בזה בשיניים ברמה של 'כל המציל נפש אחת מישראל'. חוץ מזה, לא מעניין אותנו שום דבר. העיקר שיעשו את העבודה."

 גולן הוסיף שבזמנו פנו אליו מהמועצה אזורית שומרון שיפסיק לפרסם על פיגועי אבנים בטענה שזה פוגע להם בתיירות. "עניתי להם שבדיוק להפך. מאז התחלנו לפרסם, הצבא נכנס חזק לעניינים. הוא שם מצלמות על כביש 443, טיפל ברכבת הקלה. מאז יש רק הגירה חיובית לשומרון. לא צריך לפחד, אלא לשים את הדברים על השולחן וללחוץ על מקבלי ההחלטות ולומר להם שאנחנו לא עם של פראיירים". 

 

תגובות

הוספת תגובה חדשה

בתהליך...