האגודה למען הגאולה האמיתית והשלמה

רוני אלשיך: המחבל המנוטרל קם וניסה לחטוף נשק

שלימות הארץ

אתר הגאולה 379 צפיות 0

מיד אחרי הפיגוע בו ירו שלושה מחבלים מאום אל פחם מהר הבית אל עבר שוטרי מג"ב בשער האריות והרגו שני שוטרים. המפכ"ל רוני אלשיך מספר, ששני מחבלים נורו למוות, מחבל שלישי שכב על הארץ פצוע "מנוטרל", נבדק ע"י השוטרים, ונמצא עליו עוד סכין שנלקחה ממנו • בכתבה המלאה

מיד אחרי הפיגוע בו ירו שלושה מחבלים מאום אל פחם מהר הבית אל עבר שוטרי מג"ב בשער האריות והרגו שני שוטרים. המפכ"ל רוני אלשיך מספר, ששני מחבלים נורו למוות, מחבל שלישי שכב על הארץ פצוע "מנוטרל", נבדק ע"י השוטרים, ונמצא עליו עוד סכין שנלקחה ממנו. אחרי כל זה, אותו מחבל פצוע קם, וניסה לחטוף נשק משוטר על מנת להמשיך ולרצוח.
■ וכאן רואים, שהפעולה של אזריה אלאור בחברון להריגת המחבל הפצוע היתה מוצדקת.
■ בימים אלה שהפרקליטות מבקשת לכלוא את אזריה אלאור במקום להשאירו במעצר בית, בטענה שהוא כביכול "מסוכן לציבור", יש לדעת שמי שמסוכן לציבור אלו האנשים שהביאו את אזריה למעצר וממשיכים לשפוט אותו במקום להעלות אותו בדרגה. 
■ יש לשחרר מיד את אזריה אלאור, להעניק לו צל"ש הרמטכ"ל, לפצות אותו על הסבל שנגרם לו ולמשפחתו, ולהחזיר אותו לצה"ל בדרגת סרן.

המחדל הבטחוני

יש לציין בחומרה רבה את המחדל הבטחוני שנחשף היום מתוך דברי המפכ"ל, כאשר התברר כי הערבים העולים להר הבית אינם עוברים בידוק בטחוני!! לתומנו היינו בטוחים, שכמו שהיהודים עוברים בידוק בטחוני בכניסה לכותל, כך עוברים גם הערבים בידוק ביטחוני בכניסה להר הבית, קל וחומר מהבידוק הביטחוני במעברים. מחדל בטחוני עצום, ששום תירוץ אינו יכול לחפות עליו.

שוב ושוב רואים במוחש את התממשות דברי הרבי שליט"א מלך המשיח שהתריע לא אחת כי, כל ויתור מצדנו ומתפרש ע"י הערבים כחולשה ומזמין פיגועים, ח"ו. הפתרון היחדי הוא ציות מוחלט להוראות הרבי שליט"א מלך המשיח, שעומד לגאלנו תיכף ומיד ממש.

 

תגובות

הוספת תגובה חדשה

בתהליך...