האגודה למען הגאולה האמיתית והשלמה

הלם: המדינה אישרה 14,000 יחידות לערבים בשומרון

שלימות הארץ

אתר הגאולה 368 צפיות 0

הלם: המדינה אישרה 14,000 יחידות לערבים בשומרון

(הקול היהודי)

הלם בהתיישבות: המדינה אישרה 14,000 יחידות דיור לערבים בשומרון. פירוש הדבר: הכפלת העיר קלקיליה על חשבון שטחי C המיועדים לבנייה יהודית, וכיתור הישוב צופים בבתים ערביים.

לא פחות מ-14,000 יחידות דיור חדשות, עבור 50,000 ערבים אושרו להפקדה סמוך לקליקליה, בשטח C הנמצא באחריות ישראלית מלאה.

בניית יחידות דיור אלו תכפיל את העיר קלקיליה הנמצאת בשטח A, על חשבון שטחי C המייועדים לפיתוח התיישבות יהודית, ותצמצם משמעותית את המרחק בין העיר הערבית לישוב צופים שלמעשה יהיה מכותר על ידי השכונות החדשות שייבנו בקלקיליה.

במועצה האזורית שומרון מותחים ביקורת חריפה על המהלך המתוכנן בשטח המועצה, בזמן שעבור התושבים היהודים ביהודה ושומרון, המונים קרוב לחצי מיליון תושבים, אישרה הממשלה לפני כשבוע כ-2,000 יחידות דיור בלבד.

fmuaoLRDBRNziZ

בתמונה: השטח שיתווסף למחבלים ברמאללה על חשבון היהודים

 

"מדובר בשערורייה", אמר ראש המועצה יוסי דגן. "בזמן שמתחשבנים איתנו כאן על כל יחידת דיור, בזמן שאושרו לכל מועצה אזורית שומרון בוועדת התכנון העליונה רק 66 יחידות דיור, מחליט הדרג המדיני להעניק לעיר הטרור קלקיליה את פרס הטרור האולטימטיבי: הכפלת השטח והכפלת האוכלוסייה".

"אני שואל", הוסיף דגן. "האם הממשלה הזו איבדה את הבלמים? האם השתגענו לגמרי? האם אין גבול לחוסר האמינות? אי אפשר להמשיך לדבר בשני קולות. לטעון בבוקר שאנחנו עושים הכל למען ההתיישבות ובערב לעצור בנייה בהתיישבות ולקדם בנייה ערבית. אנחנו לא נוכל לאפשר לממשלה להמשיך עם אחיזת העיניים הזו".

 

שום ממשלה לא תושיענו רק הרבי שליט"א משיח צדקנו, יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד

תגובות

הוספת תגובה חדשה

בתהליך...