האגודה למען הגאולה האמיתית והשלמה

אפקט אזריה אלאור מתגלגל

שלימות הארץ

אתר הגאולה 582 צפיות 0

אפקט אזריה אלאור מתגלגל

אפקט אזריה אלאור מתגלגל.

צה"ל הקים רח"ל יחידה מיוחדת לחקירת עבירות בפעילות מבצעית. צה"ל הקים יחידה מיוחדת לחקירת לוחמים בגין עבירות במהלך פעילות מבצעית. בארגון חוננו המסייע לחיילים אומרים בתגובה:  "הקמת היחידה צריכה להדאיג כל אזרח בישראל. בושה שצה"ל רודף את חייליו עם יחידה מיוחדת התוקעת סכין בגב החיילים ופועלת בשירות בצלם ושוברים שתיקה"

 צה"ל הקים לפני כחדשיים יחידה מיוחדת לחקירת לוחמים, וזאת בעקבות פעילות ארגוני השמאל הקיצוני והביקורת על ישראל בעולם.

 על פי גורמים צבאיים היחידה הוקמה בעקבות דו"ח טירקל, ומטרתה לטפל באירועים בהם ישנו חשד לביצוע עבירות בידי לוחמים במהלך פעילות מבצעית ומלחמות. בראש היחידה עומד רב סרן דודי כהן.

אביחי מנדלבליט, בשנים ששימש בתפקיד הפרקליט הצבאי, הכניס לפרקליטות צה"ל נוהלי עבודה קבועים עם "בצלם" רח"ל, חקר מאות(!) חיילים שנחשדו בענינים כמו שעשה אזריה אלאור, איפשר הרצאות של "נשי "מחסום וואטש" בפני חיילי צה"ל, והיה שותף פעיל מאד בגירוש יהודים מיהודה ושומרון.

מארגון חוננו – להגנה משפטית לאומית, המסייע משפטית לחיילים שמואשמים בעבירות במהלך פעילות מבצעית נמסר בתגובה:

"הקמת היחידה צריכה להדאיג כל אזרח בישראל. בושה שצה"ל רודף את חייליו. הרי איך ירגיש חייל כשהוא מרוכז ומתוח בעת לחימה כדי לשמור על חיינו ועל חייו? במקום זה הוא יהיה במתח שבולשים אחריו ומחפשים אותו. איזה אמון הוא יתן בשולחיו?

זאת יחידה התוקעת סכין בגב החיילים ופועלת בשירות בצלם ושוברים שתיקה, ותפגע מאד באמון של חיילי צה"ל אשר עוסקים בלחימה למעננו. הקמת יחידת חקירות מיוחדת כזאת נגד לוחמים היא מקבילה ליחידות אזרחיות כמו המחלקה היהודית בשב"כ והיחידה לפשיעה לאומנית בימ"ר ש"י, רק שעכשיו מדובר בבילוש אחר חיילים שמחרפים את נפשם כדי להגן על כולנו".

אף ממשלה לא תושיענו, רק הרבי שליט"א משיח צדקנו, יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד!!

תגובות

הוספת תגובה חדשה

בתהליך...