האגודה למען הגאולה האמיתית והשלמה

מרזל: "מתערב שנתניהו לא יבנה"

שלימות הארץ

אתר הגאולה 402 צפיות 0

ברוך מרזל איש חברון בראיון לערוץ 7, טוען שנתניהו יפר את הבטחת הקבינט לבנות ישוב חדש למגורשי עמונה. נתניהו מעולם לא בנה ישוב בשומרון, וממשיך להקפיא את הבניה ביו"ש ובירושלים. "עד הקיץ, הוא ימצא את התירוץ להפר את הבטחתו, אני מוכן להתערב על זה עם כל אחד".

'ההודאה הזו, בצירוף העובדה שמאז הבחירות בארה"ב מועצת התכנון העליונה ביו"ש לא התכנסה - מה שאומר שגם התכניות שראש הממשלה 'אישר' לא קודמו, מלמדים כי 5,500 יחידות הדיור שכאילו אושרו היו לא יותר מבלוף, כפי שטענתי אז. כאמור, אין שום יסוד להנחה שהפעם זה יהיה שונה".

מגורשי עמונה ברכו על ההחלטה שהתקבלה פה אחד בקבינט ומסרו ״אנו שמחים על כך שמאבקנו הצודק והדבקות בצדקת דרכנו הובילו להישגים רבים (חוק ההסדרה; מניעת הרס אלפי בתים שהוחרגו מקו כחול ועוד) אולם השיא של כל אלו הוא פריצת השכר והקמת ישוב חדש ביהודה ושומרון, לאחר למעלה מעשרים שנה בהן לא הוקמו ישובים ביו"ש.

"אנו מתפללים שתהיה זו סנונית ראשונה שתבשר הקמתם של ישובים רבים רבים ביו''ש ובכל הארץ כולה״, הוסיפו המפונים. "אנו מצפים שהממשלה תוציא מיידית אל הפועל את החלטת הקבינט, באופן שכבר בקיץ הקרוב ניכנס לבתים שייבנו בישוב החדש".

גם השר נפתלי בנט תקף את ראש הממשלה בנימין נתניהו על רקע מדיניות הבנייה, ואמר בדומה לברוך מרזל, שצריך לעקוב ולבחון את לוח הזמנים בנוגע לביצוע בפועל. "יש כאן החמצה אסטרטגית. במקום להציב אלטרנטיבה היינו פאסיביים, וכך חזרנו ל-same old של שתי מדינות שלא תוביל לשום מקום חוץ מתסכול. ‏אין לי להלין כי זו מדיניות נתניהו המוצהרת".

שום ממשלה לא תושיענו רק הרבי שליט"א משיח צדקנו, יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד!!

תגובות

הוספת תגובה חדשה

בתהליך...