חדשות חב"ד

חדשות חב"ד / מערכת האתר - ל' ניסן התשע"ו, 11:46

לכתחילה אריבער: בפלורידה

בבית משיח פורט לודרדייל שבפלורידה פתחו מחדש לרגל ב' אייר, יום הולדתו של הרבי המהר"ש את בית ספר היהודי לימי ראשון. היום, ל' ניסן, נפתח הסאנדיי סקול בתכנית מיוחדת לילדים ולילדות (בנפרד, כמובן). כאשר בית נפתח הוא כלל אך ששה תלמידים. כיום ב"ה רשומים למעלה מ-60 ילדים.

חדשות חב"ד / מערכת האתר - ל' ניסן התשע"ו, 09:23

חב"דניק הותקף בקראון הייטס

בערב שבת האחרון, תקפו מספר נערים אפרו-אמריקנים חסיד חב"ד. החסיד נפצע כאשר מצבו מוגדר קל ב"ה והוא טופל ע"י כוחות הצלה במקום. אחד הפורעים נתפס ונעצר. כמו-כן, שריפה קטנה פרצה השבוע ב-770.

חדשות חב"ד / מערכת האתר - כ"ו ניסן התשע"ו, 11:20

אלע צפתים צוזאמען: מעמד הקהל עוצמתי

במעמד היסטורי, לרגל שנת הקהל, מתאספים אלפי הבוגרים של ישיבת צפת יחד עם צוות ההנהלה. זאת במלאות ארבעים שנה להקמת הישיבה בשנת תשל"ז. האירוע יתקיים אי"ה ביום חמישי, כ"ה אייר בהאנגר 11 בתל-אביב.

חדשות חב"ד / מערכת האתר - ו' אדר ב' התשע"ו, 13:02

מנוי אחד יזכה ב 40,000 ש"ח

התאחדות החסידים יוצאת היום במבצע מנויים חסר תקדים שייערך כחודש, במהלך הקמפיין יכירו אנ"ש את פעולות "התאחדות החסידים" ויצטרפו למשפחת המנויים התורמים בקביעות וזוכים מידי חודש להשתתף בהגרלה על טיסה לרבי שליט"א מלך המשיח ולקבל את מגזין דרך המלך • צפו בקטלוג: אלו המתנות שתקבלו לחג הפסח

חדשות חב"ד / מערכת האתר - ג' אדר ב' התשע"ו, 10:12

סדר "הקהל" בישיבה הקטנה בנצרת עילית

בישיבה קטנה בנצרת עילית נעשים מאמצים רבים לנצל את הזמן המסוגל של שנת "הקהל". בתמונות: התמימים לומדים בסדר "הקהל" בחיות גדולה, כמובן, עם הביאור החסידי: בדורנו הכריז הרבי שליט"א מלך המשיח על "מבצע הקהל" (בשיחה מיוחדת שנאמרה בי"ג תשרי תשמ"ח) וביאר היטב את תפקידו של כל יהודי במצוה זו, וכהכנה לקיום הייעוד "קהל גדול ישובו הנה" בגאולה האמיתית והשלימה. לתמונות

חדשות חב"ד / אתר הגאולה - א' אדר ב' התשע"ו, 09:22

הקשר בין קידוש החודש לרבי שליט"א מלך המשיח

מידי ליל שישי לאחר הסדר, מתקיים ב770 שיעור עיוני בנושא גאולה ומשיח, בדרך כלל ע"י אחד הבחורים. הרב וולפא ראש מכון הרמב"ם השלם, ומחבר ספרים בעניין מלכותו של הרבי שליט"א מלך המשיח, מסר הפעם (ראש חודש אדר שני) את השיעור בנושא הקשר בין ישראל נמשלו ללבנה, קידוש החודש, והתגלות הרבי שליט"א מלך המשיח.

חדשות חב"ד / אתר הגאולה - כ"ח אדר א' התשע"ו, 09:27

הוספה בריקודים ושמחה ב770 בז"ך אדר ראשון

אתמול, ז"ך אדר ראשון בתום סדר הישיבה בשעה 10:00 בלילה, החלו ריקודים שנמשכו שעה ארוכה עד אחרי כיבוי האורות ב770 ע"י נציג הגבאים שרוצים מטעם צער בעלי חיים לשחרר את העבדים כנענים לנקות את המקום שיוכלו ללכת לישון, גלריה ענקית.

חדשות חב"ד / אתר הגאולה - כ"ח אדר א' התשע"ו, 09:05

בית חיינו 770 ז"ך אדר ראשון תשע"ו הלימוד, והשמחה

סדרי ישיבת תומכי תמימים המרכזית אמש, כ"ז אדר ראשון, התבטא ברצינות המיוחדת ליום זה ספוגה בהתעקשות בלתי מתפשרת לעשות כל שביכולת להביא את הרבי שליט"א מלך המשיח בפועל ממש. לקראת סוף הסדר היו שיעורים על ענין היום עם הרב נחמן שפירא, והרב ליברוב. מיד בסיום הסדר החלו ריקודי ז"ך אד"ר בליווי יוסי כהן ותזמורתו, עד אחרי כיבוי האורות. בכתבה זו גלריה משעות הלימוד.

חדשות חב"ד / מערכת האתר - כ' אדר א' התשע"ו, 09:33

בשבת הקרובה: 'הקהל' עם קעמפ 'אורו של משיח' בביתר עילית

מערכת 'ממשיכים להלחם' עורכת שבתות 'הקהל' בכל אזורי הארץ על מנת לשמור על קשר רציף וחי עם כל חיילי הקעמפ. הפעם יגיע הקעמפ אי"ה לאיזור ירושלים והסביבה. בשבת הקרובה – שבת פרשת ויקהל, כל חיילי קעמפ אורו של משיח מאיזור ירושלים והסביבה מתאחדים בקהילת חב"ד ביתר עלית במטרה לפעול את ההתגלות המלאה של הרבי מלך המשיח שליט"א. • לפרטים והרשמה: 058-7709068

חדשות חב"ד / מערכת האתר - י"ט אדר א' התשע"ו, 15:21

תמונת היום: ריקודי שמחה ב-770

שמחה פורצת גדר. ב-770 מתקיימים מדי ערב ריקודי שמחה כהוראת הרבי שליט"א מלך המשיח ל-60 יום של חודש אדר. למערכת האתר הגיעה התמונה הבאה, בה נראים שלושה תמימים, זה על גבי זה בריקוד גאולה סוחף. "יהודי בכלל – צריך להיות במצב תמידי בעליות בשמחה, וכל הזמן לחפש דרכים חדשות איך להוסיף בעניני שמחה-יהודית בחייו היום-יומיים, והוספה על גבי הוספה.."

חדשות חב"ד / מערכת האתר - י"ט אדר א' התשע"ו, 10:39

הרב זמרוני ציק: קריאה להשתתפות במעמד "הקהל" של 'ממש'

בכ"ז אד"ר אי"ה תקיים מעמד ההקהל העוצמתי, להתלכדות והתחזקות בשליחות היחידה שנותרה קבלת פני משיח צדקנו. המעמד נערך ע"י מרכז ההפצה בארה"ק – 'ממש', וינאמו בו רבנים, משפיעים ושלוחים על חיזוק והתעוררות העשיה בפועל ממש לפעול את התגלות כ"ק אדמו"ר מלך המשיח שליט"א. בסרטון: הרב זמרוני ציק, מנהל בית חב"ד בת-ים ויו"ר האגודה למען הגאולה האמיתית והשלימה, בהזמנה מיוחדת לערב.

חדשות חב"ד / מערכת האתר - י"ח אדר א' התשע"ו, 19:01

ריקודי פורים קטן בישיבה קטנה בנצרת עילית

השבוע, במהלך פורים קטן, נערכו ריקודי שמחה לזירוז הגאולה בישיבה קטנה שבנצרת עילית. נהוג ב-­770 וכמעט בכל ישיבות חב“ד בעולם ­ החל מאדר תשנ“ב, בעידודו הנלהב של הרבי מלך המשיח שליט“א ­ שבחודש אדר מקדישים זמן מסוים בכל יום לרקוד ולשיר, ובמקומות האפשריים בליווי תזמורת ”בתופים ובמחולות“ ­ ”מרבים בשמחה“ בפשטות ולמטה מעשרה טפחים. בשנה זו שנת "הקהל" ושנת העיבור, קיים דגש מיוחד על הוספה בשמחה וריקודים מכיון שיש שני חודשי אדר וממילא השמחה כפולה.