חדשות חב"ד

חדשות חב"ד / מערכת האתר - ח' אלול התשע"ו, 15:55

בלעדי • ערוץ זמן הגאולה בהפקת תוכניות חדשות

חוזר ובגדול: לאחר תקופה של שקט, ערוץ זמן הגאולה לצפייה, מחדש את שידוריו בלעדי לאתר הגאולה ובעמוד היטיוב "אתר הגאולה" • הערוץ מחודש בברכתו של נשיא דורנו כ"ק אדמו"ר מלך המשיח שליט"א באמצעות ה"אגרות קודש" • על צוות הערוץ עומדים אנשי הפקה ותוכן מהבכירים בתקשורת • פרטים מלאים

חדשות חב"ד / מערכת האתר - ה' אלול התשע"ו, 15:44

רב הישוב חוסן ביקר ב770

הרב יצחק לוי רב הישוב חוסן שליד העיר כרמיאל הגיע אמש (רביעי) לבית חיינו 770 בית משיח. הרב לוי הינו מי שהיה מסכם את שיעוריו של הרב עובדיה יוסף והיום הוא מסכם את השיעורים של בנו. הרב ישב עם התמימים ודיבר על ענייני חודש אלול, כיצד כל אחד צריך להתחזק יותר בלימוד התורה וקיום מצוות. במהלך השיעור שתיכף הפך למעין התוועדות ניגנו ניגונים השייכים לחודש אלול וכן עזרני אל חי.

חדשות חב"ד / אתר הגאולה - א' אלול התשע"ו, 08:54

הגלריה השבועית מ770 בית משיח

חדש באתר: הגלריה השבועית מ770, ממצלמתו של של הת' שמואל עמית. הגלריה הראשונה לפניכם, התמונות משבוע שעבר, פ' ראה, איכות התמונות מדברת בעד עצמה.

חדשות חב"ד / אתר הגאולה - כ"ב אב התשע"ו, 10:07

מכון הלכה חב"ד בתוכנת המסרים טלגרם

מכון הלכה חב"ד שמח לבשר על פתיחת מיזם סמס לרב (שע"י התאחדות החסידים) לחסידי חב"ד בעולם כולו. השירות יינתן אך ורק באמצעות אפליקציית המסרים "טלגרם". *הודעות בווטסאפ לא ייענו. פרטים טכניים בכתבה המלאה.

חדשות חב"ד / אתר הגאולה - כ"א אב התשע"ו, 09:04

ספר התורה לילדי ישראל בכותל המערבי

תמונות ממעמד סיום והכנסת ספר התורה השישי של ילדי ישראל במעמד רבבות עמך בית ישראל, ביום כ' מנחם אב יום ההילולא של ר' לוי יצחק שניאורסאהן, אביו של יבלחט"א הרבי שליט"א מלך המשיח.

חדשות חב"ד / אתר הגאולה - י"ח אב התשע"ו, 14:51

נוה עופר ת"א מביאים ת'גאולה

חיילי דיי קעמפ גן ישראל נווה עופר מסכמים שבוע עמוס בחוויות ופעילויות מרתקות' מפעילות מיוחדת בה הם נדרשו להוריד את הא' לתוך הגולה. לשם כך הם ביצעו משימות מיוחדות, שהורידו אט אט את הא' לתוך הגולה, ויצרו את המילה 'גאולה'. בפעילות נוספת התבקשו החיילים לקשר מושגים בהתקשרות לרבי שליט"א מלך המשיח, לבין תמונות שהופיעו על חבל מולם.

חדשות חב"ד / מערכת האתר - ט"ו אב התשע"ו, 15:19

הרב זלמן לנדא התוועד בביתר עילית

הרב זלמן לנדא התוועד בביתר לכבוד יום טו במנחם אב. הרב הגיע ישר משדה התעופה בחזור מבית חיינו, וריתק עשרות משתתפים שעות ארוכות בסיפורים מקוריים מכלי ראשון. גלריה

חדשות חב"ד / אתר הגאולה - י"א אב התשע"ו, 17:03

בואי להצליח עם הדסה שפיגל

בואי להצליח! זוהי הזמנה הקוראת לנשים ונערות להשתתף בסדנה חדשה אטרקטיבית ותומכת, לחשיבה חיובית, המעניקה כלים להתמודדויות עם אתגרי החיים ע"פ שיטת הרבי מלובביץ' מה"מ שליט"א. הסדנה כוללת מספר מפגשים ומוענקת בסבסוד מלא, ללא עלות! הסדנה מתקיימת ביום שני בחולון, ברחוב החצב 4 כניסה ב' קומה שנייה, בשעה 20:30. בהנחיית הגב' הדסה שפיגל, בעלת ניסיון של 25 שנים בתחום החינוך, מדריכת כלות ומאמנת אישית בעלת תואר שני. הרבי קורא לך, בואי להצליח!

חדשות חב"ד / אתר הגאולה - ט' אב התשע"ו, 20:21

סיומים ע"ד 770 ברמת הנשיא בת ים

בבית כנסת חב"ד רמת הנשיא בת ים רח' מימון 26, נערכו ב"תשעת הימים" סיומי מסכת בתשעת הימים, אחרי הלימוד היומי בהלכות בית הבחירה ביחזקאל, מסכת מדות והרמב"ם. בתמונות, סיום מסכת קידושין ביום ה' שבוע שעבר, ע"י הרה"ח אמיר רחמן פור בהשתתפות המתפללים.

חדשות חב"ד / מערכת האתר - ד' אב התשע"ו, 23:26

חודש אחרי • משיח בכיכר • סיקור ענק

המשיח (פועל) בכיכר: חודש אחרי ה"מעמד הקהל ההיסטורי" שנערך בכיכר רבין בתל אביב ביום ראשון ד' תמוז תשע"ו, בהשתתפות עשרות אלפי חסידי חב"ד-ליובאוויטש יחד עם מקורבים ויהודים מכל העדות והחוגים • משיק "אתר הגאולה" מדור מיוחד ובו סיקור ענק אודות "עצרת הרבבות" עם שלל כתבות מרהיבות • לכניסה למדור

חדשות חב"ד / אתר הגאולה - כ"ב תמוז התשע"ו, 08:39

כ"ב תמוז - אפרים וקסלר ב770

לרגל כ"ב תמוז חודש הגאולה התקיימה התוועדות על גבי בימת ההתוועדויות של הרבי שליט"א מלך המשיח בקשר עם היארצייט של הת' אפרים וקסלר ממנהלי קופת בחורים בבית חיינו 770 בית משיח. גלריה

חדשות חב"ד / אתר הגאולה - כ' תמוז התשע"ו, 12:10

אסור לעשן סיגריות בבית אלוקינו

זה עתה החלו בקהילות אנ"ש ומקורבים לימוד הלכות בית הבחירה בקשר עם בניית בית המקדש השלישי, ומיד בלילה זה החלו בשיפוצים ושכלולים בבית המקדש מעט העיקרי, בית רבינו שבבבל 770 בית משיח, עם מנורות חדשות בכניסה ללובי, ליד הכיתוב "העישון אסור" לפאר ולרומם את בית אלוקינו. מתי נריח את הקטורת? כבר שנים רבות שעומדים "על ירדן ירחו" משיח דמורח ודאין בגלוי, והרי ליריחו היה קשר מיוחד עם בית המקדש, משם היו מריחים את ריח הקטורת.

חדשות חב"ד / אתר הגאולה - כ' תמוז התשע"ו, 12:03

ב770 התחילו ללמוד הלכות בית הבחירה

עפ"י הוראת הרבי שליט"א מלך המשיח בדבר מלכות ש"פ בלק ה'תנש"א ללמוד ענייני בית הבחירה החלו מאתמול (שני) השיעורים לאנ"ש והתמימים בבית חיינו 770 בית משיח. השיעורים מתקיימים בין השעות 6:30 ל7:00 אחר הצהריים. כולם מוזמנים!

חדשות חב"ד / אתר הגאולה - י"ז תמוז התשע"ו, 23:55

עזרה למשפחות לקמפ אורו

לאחר מאמצים רבים אנו שמחים להודיע על פתיחת 'קרן החינוך' הנותנת כמידי שנה הנחות משמעותיות בעלות קעמפ אורו של משיח לילדי אנ"ש. משפחות המעונינות לקבל סיוע מקרן החינוך מתבקשות למלאות בהקדם טופס בקשת הנחה.

חדשות חב"ד / אתר הגאולה - י"ד תמוז התשע"ו, 21:44

חג הגאולה בבית שאן

עשרות איש ממקורבי בית חב"ד בית שאן ישבו להתוועדות חסידית מרתקת ומרגשת עם המשפיע הרב יוסף יצחק גורביץ ממגדל העמק שריתק וחיזק את הקהל בהתקשרות לרבי ובקבלת החלטות טובות לקירוב הגאולה

חדשות חב"ד / אתר הגאולה - י"ד תמוז התשע"ו, 13:42

ההרשמה לשבת ופרצת ממש בעיצומה

כמידי שנה בתקופת הקיץ נערכת השבת המסורתית - "שבת ופרצת" ע"י 'מרכז ההפצה ממש באה"ק' בשילוב 'איגוד האברכים באה"ק' המארגנים לציבור אנ"ש והמקורבים שבת חסידית וחוויתית למשפחות באווירה פסטורלית, עם טובי המשפיעים ובעיקר במחירים אטרקטיבים ומסובסדים. לפרטים נוספים והרשמה: 077.5123.770

חדשות חב"ד / מערכת האתר - י"ד תמוז התשע"ו, 00:38

חג הגאולה בעיר הגאולה

למרות שההודעה על ההתוועדות, הגיעה באיחור, לתושבי בת ים, נהרו ביום שני האחרון, מאות להתוועדות חסידית, לרגל י"ב-י"ג תמוז חג הגאולה של אדמו"ר הריי"צ, בסימן מסירות נפש אז - והיום. ילדי מוסדות החינוך, הכריזו את 12 הפסוקים בחיות רבה, והפתיעו את הנוכחים בחזרה על פרק מ"א בתניא בעל פה.

חדשות חב"ד / מערכת האתר - ה' תמוז התשע"ו, 02:46

משיח בכיכר • גלריה ראשונה מהמעמד העוצמתי

הקהל כזה עוד לא היה: עשרות אלפי חסידי חב"ד-ליובאוויטש יחד עם מקורבים ויהודים מכל העדות והחוגים, התאספו אמש ב"משיח בכיכר" - המעמד הקהל הארצי (!) שנערך בכיכר רבין בתל אביב, עצרת שכל כולה "קבלת פני הרבי מליובאוויטש שליט"א משיח צדקנו" • הצלם מאיר אלפסי מגיש גלריה ראשונה מהאירוע.