חדשות חב"ד

חדשות חב"ד / אתר הגאולה - א' כסלו התשע"ז, 17:57

חיליק פראנק עם ניגון ר"ח כסלו

הכלייזמר המפורסם חיליק פראנק באלבום חדש היוצא בימים הקרובים - לקראת חג החנוכה , ובו גם ניגון ראש חודש כסלו. האזינו לניגון זה מהאלבום המוקדש כולו לניגוני חנוכה, הלל וראש חודש בביצועים אינסטרומנטליים בהשפעה כליזמרית וקלאסית.

חדשות חב"ד / אתר הגאולה - ט"ו חשון התשע"ז, 18:20

התוועדות ראש חודש כסלו בממש

בעוד כשבועיים תיערך התוועדות חסידים המרכזית וסעודת הודי' לרגל יום הבהיר ראש-חודש כסלו, תחילת יובל הארבעים תשל"ח - תשע"ז. התוועדות תיערך מסביב לשולחנות ערוכים עם פארבייסן כיד המלך ומשקה המשמח ע"ד כבליובאוויטש שבליובאוויטש. הכניסה חופשית וההתוועדות לגברים בלבד.

חדשות חב"ד / אתר הגאולה - י"ד חשון התשע"ז, 08:51

תמונת הלילה: דודו פישר בפינת החי

הלילה, י"ד חשוון, הגיע דודו פישר ל770 והתוועד בפינת החי עם התמימים והרב פרידמן. באותה שעה נערך סיום רמב"ם בו התוועד שדרן הרדיו והטלוויזיה אורי רווח. בהמשך היום נעלה בעז"ה גם את דברי אורי רווח מההתוועדות.

חדשות חב"ד / אתר הגאולה - ב' חשון התשע"ז, 09:27

שמחת בית השואבה בבת ים עיר הגאולה

כמפורסם, בית חב"ד בת ים עיר הגאולה בראשות הרב זמרוני ציק מארגן מידי שנה שמחת בית השואבה עם תיזמורות בכיכר המצבה בעיר. הרב איציק רחימי מנהל הפעילות מארגן את הארועים בתיאום עם גורמי הרשות המקומית, וגם ראש העיר רואה לעצמו כל שנה זכות להגיע. רשמים בוידאו. צילום: משה צפניה טלבי.

חדשות חב"ד / מערכת האתר - ג' תשרי התשע"ז, 17:54

הדפסת תניא ב"תהילים בשדרה"

ביום ראשון שעבר כ"ב באלול התקיים מעמד 'הקהל' אדיר לילדי בת-ים -עיר הגאולה הכולל בתוכו מעמד הדפסת ספר התניא על ידי "התהילים בשדרה" הצלם מנדי טויטו היה שם והוא מגיש גלריית תמונות

חדשות חב"ד / אתר הגאולה - ג' תשרי התשע"ז, 15:57

ערב ראש השנה תשע"ז

התרת נדרים, דפים לכתיבת פ"נים, כינוס הקהל ספונטני, קבלת פ"נים, תפילת מנחה עם הרבי שליט"א מלך המשיח במניין מצומצם למעלה, כי 770 למטה היה נעול כי ניקו את המקום לחג. תמונות.

חדשות חב"ד / מערכת האתר - י"ז אלול התשע"ו, 19:53

מחר: התוועדות ח"י אלול בבת ים

עפ"י בקשת הרבי שליט"א מלך המשיח, הציבור הרחב מוזמן להשתתף בהתוועדות חסידית לרגל יום הבהיר ח"י אלול - יום הולדת שני המאורות הגדולים: הבעל שם טוב ואדמו"ר הזקן מייסד חסידות חב"ד. לרגל שנת 'הקהל': הגרלת כרטיס טיסה ל-770

חדשות חב"ד / מערכת האתר - י"ז אלול התשע"ו, 10:53

'דברי משיח' • סדרת ספרים חדשה

אחרי השלמת סדרת ספרי המאמרים על סדר פרשיות התורה והמועדים (כ"ו כרכים), מפתיע 'המכון להפצת תורתו של משיח' בהודעה על סדרה חדשה. כל הפרטים על הסדרה המיוחדת - בפנים הכתבה

חדשות חב"ד / אתר הגאולה - י"ז אלול התשע"ו, 10:24

כ-א-ד-א-ר-א-ם!!

לרגל יום התייסדות ישיבת תומכי תמימים, התקיימו אמש ריקודים סוערים בבית חיינו - 'כאדאראם', ולאחר מכן התיישבו התמימים להתוועדות חסידים עם הרב דודו לידר, שליח הרבי שליט"א מלך המשיח במלבורן, אוסטרליה. צילום: שמואל עמית

חדשות חב"ד / מערכת האתר - ח' אלול התשע"ו, 15:55

בלעדי • ערוץ זמן הגאולה בהפקת תוכניות חדשות

חוזר ובגדול: לאחר תקופה של שקט, ערוץ זמן הגאולה לצפייה, מחדש את שידוריו בלעדי לאתר הגאולה ובעמוד היטיוב "אתר הגאולה" • הערוץ מחודש בברכתו של נשיא דורנו כ"ק אדמו"ר מלך המשיח שליט"א באמצעות ה"אגרות קודש" • על צוות הערוץ עומדים אנשי הפקה ותוכן מהבכירים בתקשורת • פרטים מלאים

חדשות חב"ד / מערכת האתר - ה' אלול התשע"ו, 15:44

רב הישוב חוסן ביקר ב770

הרב יצחק לוי רב הישוב חוסן שליד העיר כרמיאל הגיע אמש (רביעי) לבית חיינו 770 בית משיח. הרב לוי הינו מי שהיה מסכם את שיעוריו של הרב עובדיה יוסף והיום הוא מסכם את השיעורים של בנו. הרב ישב עם התמימים ודיבר על ענייני חודש אלול, כיצד כל אחד צריך להתחזק יותר בלימוד התורה וקיום מצוות. במהלך השיעור שתיכף הפך למעין התוועדות ניגנו ניגונים השייכים לחודש אלול וכן עזרני אל חי.

חדשות חב"ד / אתר הגאולה - א' אלול התשע"ו, 08:54

הגלריה השבועית מ770 בית משיח

חדש באתר: הגלריה השבועית מ770, ממצלמתו של של הת' שמואל עמית. הגלריה הראשונה לפניכם, התמונות משבוע שעבר, פ' ראה, איכות התמונות מדברת בעד עצמה.

חדשות חב"ד / אתר הגאולה - כ"ב אב התשע"ו, 10:07

מכון הלכה חב"ד בתוכנת המסרים טלגרם

מכון הלכה חב"ד שמח לבשר על פתיחת מיזם סמס לרב (שע"י התאחדות החסידים) לחסידי חב"ד בעולם כולו. השירות יינתן אך ורק באמצעות אפליקציית המסרים "טלגרם". *הודעות בווטסאפ לא ייענו. פרטים טכניים בכתבה המלאה.

חדשות חב"ד / אתר הגאולה - כ"א אב התשע"ו, 09:04

ספר התורה לילדי ישראל בכותל המערבי

תמונות ממעמד סיום והכנסת ספר התורה השישי של ילדי ישראל במעמד רבבות עמך בית ישראל, ביום כ' מנחם אב יום ההילולא של ר' לוי יצחק שניאורסאהן, אביו של יבלחט"א הרבי שליט"א מלך המשיח.

חדשות חב"ד / אתר הגאולה - י"ח אב התשע"ו, 14:51

נוה עופר ת"א מביאים ת'גאולה

חיילי דיי קעמפ גן ישראל נווה עופר מסכמים שבוע עמוס בחוויות ופעילויות מרתקות' מפעילות מיוחדת בה הם נדרשו להוריד את הא' לתוך הגולה. לשם כך הם ביצעו משימות מיוחדות, שהורידו אט אט את הא' לתוך הגולה, ויצרו את המילה 'גאולה'. בפעילות נוספת התבקשו החיילים לקשר מושגים בהתקשרות לרבי שליט"א מלך המשיח, לבין תמונות שהופיעו על חבל מולם.

חדשות חב"ד / מערכת האתר - ט"ו אב התשע"ו, 15:19

הרב זלמן לנדא התוועד בביתר עילית

הרב זלמן לנדא התוועד בביתר לכבוד יום טו במנחם אב. הרב הגיע ישר משדה התעופה בחזור מבית חיינו, וריתק עשרות משתתפים שעות ארוכות בסיפורים מקוריים מכלי ראשון. גלריה