חדשות חב"ד

חדשות חב"ד / מערכת האתר - י"ז אדר התשע"ז, 08:19

קרית גת: סיכום מבצע פורים

בית חב"ד המרכזי קרית גת בראשות השליח הרב שלמה בוטבול ובניהולו של השליח הרב אהרון בוטבול מסכם בימים אלו את חודש כסלו עמוס בפעילות לכל סוגי האוכלסי'ה בסימן לקבלת פני משיח צדקנו. אלפי אנשים שמעו על מצוות החג בקרנבל פורים, כינוסי ילדים בבית חב"ד, התוועדות המסורתית עדלאידע, משלוחי מנות לנפגעי טרור, עלונים מרהיבים, 30 כינוסי שכונות ביום פורים, פעילות עם חיילי צה"ל וכוחות הביטחון,

חדשות חב"ד / מערכת האתר - ט"ו אדר התשע"ז, 09:23

שיעור גאולה ומשיח עם הרב סטסגובסקי

את השיעור גאולה ומשיח המרכזי השבועי (יום ה' יא אדר) מסר הרב פנחס שי' סטזגובסקי מקריית גת. השיעור עסק בשיחת ויצא תשנ"ב שם הרבי שליט"א מלך המשיח אומר לפקוח את העיניים, איך שדווקא זה המבחן לכך שאדם אכן חי משיח, ושזה עניין שלו

חדשות חב"ד / מערכת האתר - א' אדר התשע"ז, 16:06

מהפכת הסמיכה שמגיעה לכל בית בעולם

כעת הזדמנות בהישג ידך! בעלי עסקים, אברכים ושלוחים מספרים על המענה שקיבלו במסגרת סמיכה-נט, ורבני המכון מדברים על החשיבות הצורך וההכרח שבדבר וקוראים לכולם להצטרף למיזם

חדשות חב"ד / אתר הגאולה - ל' שבט התשע"ז, 15:19

נמצאים בערב שבת לאחר השקיעה!

השיעור גאולה ומשיח המרכזי השבועי נמסר השבוע ע״י הרב ניסים לגזיאל, בנושא ׳שני אלפים ימות המשיח׳, בשיעור הוסבר עניין חלוקת הדורות לשני אלפים תוהו, שני אלפים תורה, ושני אלפים ימוהמ״ש. לאחר מכן, ביאר את השיטות השונות לגבי תקופתנו, ולדעות מסויימות אף מספר דקות אחרי שקיעת החמה! גלריה.

חדשות חב"ד / אתר הגאולה - י"ח שבט התשע"ז, 15:58

שליח - זה "מה אני צריך לעשות"

בערב השקת 'אלבום השליחות' של 'ממש' – נשאו דברים מספר שלוחים ואורחים נוספים והעלו על נס את האלבום החדש והמפואר, המביא את משנתו של הרבי מלך המשיח שליט"א על השליחות של כל אחד ואחת מבאי העולם והסתכלותו המיוחדת על כל יהודי שהוא שליח. כיבד את האירוע בנוכחותו ונשא דברים פרופ' הרב יצחק קראוס, שעשה דוקטורט על תורתו של הרבי וחיבר ספר על דור השביעי.

חדשות חב"ד / מערכת האתר - י"ח שבט התשע"ז, 15:12

הרב מנדי וילשנסקי במרכז משיח י-ם

ביום ראשון, אור לי' שבט התכנסו עשרות רבות להתוועדות סוחפת לרגל קבלת הנשיאות של הרבי שליט"א מלך המשיח. רבנים ומשפיעים, לצד עסקנים וחסידים והמוני בית ישראל, התוועדו אל תוך הלילה וכדברי אחד המשתתפים "היתה התוועדות מרוממת, אין ספק שתזרז את הגאולה!"

חדשות חב"ד / אתר הגאולה - י"ב שבט התשע"ז, 20:57

ציון שלוש שנים לפטירת הרב שמולביץ ע"ה

במלאות שלוש שנים לפטירתו של השליח הבלתי נשכח לבית שאן הרב יעקב שמולביץ ע"ה, התאספו בני משפחתו, מקורביו ומושפעיו להתוועדות חסידית עם בנו וממלא מקומו בשליחות הרב שלום בער שמולביץ שתבע להמשיך את שליחות הרבי שליט"א מלך המשיח כל אחד היכן שהוא נמצא ולהכין את העיר לקבלת פני משיח.

חדשות חב"ד / אתר הגאולה - ט' שבט התשע"ז, 10:07

הכנסת ספר תורה בבת ים עיר הגאולה

זה היום עשה ה' נגילה ונשמחה בו. הכנסת ספר תורה לבית הכנסת "מרכז חב"ד ליובאוויטש" בראשות הרב שמואל אניג'ר, מחר (שני) י' שבט, בהשתתפות הרב זמרוני ציק, רבנים ואישי ציבור. פרטים בכתבה.

חדשות חב"ד / אתר הגאולה - ג' שבט התשע"ז, 18:50

כתבה על תהילים בשדרה בYNET

לפני חמש שנים יזם שחר את הפרויקט 'תהילים בשדרה', וכיום ממתינים לו מדי שבוע עשרות ילדים אותם חשוב לו לשמח. "קיבלנו את הזכות לעשות לאנשים טוב, לא משנה מתי ואיך" כתבה של אילנה קלמן, בynet

חדשות חב"ד / אתר הגאולה - ג' שבט התשע"ז, 18:19

שותפים בחינוך ילדי דור הגאולה

ההצלחה המפתיעה של מוסדות חינוך חב"ד בבת ים עיר הגאולה, והעובדה, שבתוך כמה שנים, כבר נמנים כשבעים ילדים הפוקדים מידי יום, את המעונות, הגנים והחיידר, הביאה את הצורך לערוך ערב הצדעה, בסגנון "דינר" שהכנסותיו קודש לקיום מוסדות החינוך.

חדשות חב"ד / אתר הגאולה - כ"ט טבת התשע"ז, 09:41

ערב מרגש לרגל 10 שנים לישיבת המלך המשיח בירושלים

ערב הצדעה לרגל 10 שנים לישיבת המלך המשיח התקיים ביום רביעי השבוע. בחלק הראשון של הערב תיארו את פעילות הישיבה וייחודה במרכז העיר ובפרט חשיבותה בקרב הנוער. בזה אחר זה עלו לדוכן ונשאו דברים הרבנים ותלמידי הישיבה. מרגש היה המפגש בין תלמידי הישיבה הוותיקים והחדשים.

חדשות חב"ד / אתר הגאולה - כ"ו טבת התשע"ז, 17:14

התוועדות כ"ד טבת המרכזית בבית חיינו

אנ"ש והתמימים השתתפו במוצש"ק בהתוועדות חסידים המרכזית לרגל כ"ד טבת, יום הסתלקות כ"ק אדמו"ר הזקן, שאורגנה על ידי גבאי בית הכנסת ובית המדרש ליובאוויטש שבליובאוויטש. בהתוועדות השתתפו רבני השכונה חברי הבד"צ, שווי ,ברוין, יוסף יצחק קרץ,וטברסקי משפיעים ושלוחים • צלם חב"ד אינפו שמואל עמית מגיש גלריית תמונות

חדשות חב"ד / מערכת האתר - כ"א טבת התשע"ז, 14:35

בונים ומשפצים את ישיבת חבד בראשל״צ

זה לא עוד יום התרמה, וגם לא עוד צ׳רידיי, היום אנחנו משפצים את ישיבת חב"ד בראשל"צ וזוכים לברכת הרבי להצלחה בחינוך הילדים!! ככתר הילומים בעיר ראשון לציון, ניצבת ומאירה ישיבת תומכי תמימים ליובאוויטש. הישיבה שהייתה ידועה בשם 'אחי תמימים', נוסדה לפני 65 שנים על ידי המשפיע הרוחני הגה"ח הרב חיים שאול ברוק ז"ל. עבור כל שקל שתתרמו, נקבל מחברת הבניה עוד שקל ועם תרומתכם = 2 שקלים.

חדשות חב"ד / אתר הגאולה - ו' טבת התשע"ז, 20:39

בית חב"ד בית שאן בחנוכה

בית חב"ד בית שאן – פעילות שיא בכל המוקדים בעיר ובבקעה. כנס ילדים ענק בהשתתפות כ-400 ילדים. סדנת שמן זית בבתי הספר והגנים בעיר. פעילות עם מאות חיילים המשרתים באזור. הדלקות בכל רחבי העיר

חדשות חב"ד / מערכת האתר - כ"א כסלו התשע"ז, 23:04

מכון הלכה חב"ד - מדריך הלכתי לחנוכה

"מכון הלכה חב"ד" שמח להגיש לציבור אנ"ש חסידי חב"ד – 'מדריך הלכתי' לחג החנוכה, מדריך ייחודי הכולל בתוכו את כל הלכות ומנהגי חנוכה והוראות רבותינו נשיאינו הקשורים לחג, בקובץ ניתן דגש מיוחד עבור שלוחים ובחורי ישיבה ההולכים למבצעים בחנויות וברחובה של עיר. ההלכות מוגשות בשפה פשוטה ובהירה לכל אחד ואחת.

חדשות חב"ד / מערכת האתר - י"ח כסלו התשע"ז, 13:51

קול זעקה ומחאה של רבני חב"ד

רבני ומשפיעי חב"ד בקריאה דחופה: לא לפינוי עמונה! הלילה מוצאי שבת למעלה משלושים (!) רבנים ומשפיעים בקריאה לחסידי חב"ד לעשות כל שביכולתם למנוע את הריסת היישוב עמונה. המכתב יוצא במסגרת "מטה המאבק של חסידי חב"ד למען עמונה" והוא קורא לערוך כנסי מחאה והתעוררות.

חדשות חב"ד / מערכת האתר - ט"ו כסלו התשע"ז, 16:10

השקת ספר פניני התניא חלק י"א

המשפיע, השליח, הרב חיים לוי יצחק גינזבורג, סיים בשעה טובה ומוצלחת, והדפיס את הכרך הי"א בסדרת הספרים הפופולרית "פניני התניא", ומזמין את אנ"ש והתמימים להתוועדות חסידית לרגל השקת הספר בישיבת תומכי תמימים ראשל"צ ביום כ"א כסלו.