האגודה למען הגאולה האמיתית והשלמה

תזכורת כינוס מחאה והתעוררות בעניין שלימות הארץ ב770

חדשות חב"ד

מערכת האתר 92 צפיות 0

תזכורת  כינוס מחאה והתעוררות בעניין שלימות הארץ ב770

הכינוס נפתח בדבר-מלכות, ווידיאו משיחה בעניין שלימות הארץ. ראשון הדוברים היה המרא דאתר של שכונת קראון הייטס הרב אהרן יעקב שווי, הרב שווי הביא את פסק הדין ההלכתי שאין לדבר אפילו על מסירת שטחים לאוייב וודאי שאין לעשות זאת בפועל. וכפי שרואים שעצם הנכונות והדיבורים על מסירת שטחים גורמת לאוייב להגביר את חוצפתו ואת התקפותיו.
ה'מרא דאתרא' הרב אהרן יעקב שווי "דבר ה' זו הלכה".

  כעת הזמין מנחה הכינוס הרב יקותיאל ראפ את הרב שמואל חפר - חבר אגודת חסידי חב"ד בארץ הקודש. הרב חפר דיבר על כך שהרבי לימד אותנו שכל ארוע קשור למקום והזמן בהם הם מתרחשים. ואכן 770 - ד' אמות של כ"ק אדמו"ר מלך המשיח שליט"א וערב ג' תמוז - אתחלתא דגאולה של אדמו"ר הריי"ץ ממאסרו הם המקום והזמן המתאמים לפעול ולהתעוררר בשלימות הארץ עליהם דיבר וזעק הרבי רבות.

הרב מאיר דרוקמן ן רב חב"ד בקריית מוצקין דיבר על חשיבות הפעולה המעשית מעבר למחאה המילולית. לאחר מכן דיבר הרב שלמה סגל מבה"ד בקראון הייטס.

הרב יקותיאל ראפ הזמין לדוכן הנואמים את הרב משה הבלין - רבה של קריית -גת ובהזדמנות זו איחל לו גם מזל-טוב לרגל היבחרו. הרב הרשל בקרמן הפועל רבות בנושא שלמות הארץ דיבר בשפה האנגלית כשהוא קורא לעשות ולפרסם את הדברים שהרבי אמר וכתב. הרב דניאל כהן מנהל בית חב"ד בחברון שדיבר על המסר האקטואלי מפרשת שלח בה אנו למדים שמי שרואה את עצמו כחגב נראה כך בעיני אחרים... הרב דניאל הביא כדוגמה את הישוב היהודי בחברון שמתנהג בדרך של "אם במחנים" כשהיהודים מסתובבים ללא פחד ובכך עוצרים את תוקפנות האוייב..

הרב יקותיאל ראפ - מנהל מטה שלימות הארץ, חתם את הכינוס בקריאה לרבני חב"ד באה"ק לצאת לפעילות רחבת היקף בפירסום דברי הרבי. הרב ראפ הדגיש שאין מדובר בפעילות פוליטית ובתמיכה במפלגה פוליטית כלשהי אלא בפרסום דברי הרבי בלבד. בכל דרך אפשרית משלטי חוצות ועד לחלוקת עלוני הסברה.

הכינוס הסתיים בשעה שלוש ועשרה עת נכנס כ"ק אדמו"ר מה"מ שליט"א לתפילה והקהל נעמד על רגליו בשירת "יחי אדוננו מורנו ורבנו מלך המשיח לעולם ועד".

234

donate

תגובות

הוספת תגובה חדשה

בתהליך...