האגודה למען הגאולה האמיתית והשלמה

למען שלוחי הרבי שליט"א מלך המשיח בבוליביה

חדשות חב"ד

מערכת האתר 42 צפיות 0

 למען שלוחי הרבי שליט"א מלך המשיח בבוליביה

סיפורם המטלטל של הרב איציק וחיה קופצ'יק, שלוחי חב"ד בבוליביה. כזכור, בעקבות משבר הקורונה, הופסקו הטיסות כליל במדינה הדרום אמריקאית, ואיציק וחיה, הורים ל-7 ילדים קטנים, להם נולד בן לפני כחודשיים, לא היו מסוגלים לצאת מהמדינה הנחשלת, בה הוטל עוצר מוחלט.

 

המצב הקשה והעוצר, אף מנע מההורים לערוך ברית מילה לבנם הפעוט. יצויין כי בוליביה היא מדינת עולם שלישית, בה היכולות הרפואיות ירודות ביותר, ומגיפת הקורונה היכתה בה בעוצמה רבה.

 

בשבוע הבא,, תתקיים טיסת חילוץ מיוחדת מבוליביה למיאמי, ומשם לישראל. לאחר יותר משלושה חודשים בהם היו תחת עוצר בביתם עם שבעת ילדיהם, מבקשים איציק וחיה, שלוחי חב"ד מסורים במשך שנים רבות, להצטרף לטיסה ולשוב לארץ הקודש. אולם בשל נדירות הטיסה, עלותו של כרטיס טיסה היא עצומה: העלות הכוללת לטיסה, נאמדת בכ-25,000 דולר.

 

לאחר פרסום סיפורם, נרשמה התגייסות משמעותית עבור המשפחה המופלאה, ועד כה גויס כבר למעלה ממחצית מהסכום הנדרש עבור הטיסה. אך אם לא יגויס הסכום המלא עד מחר, לא תוכל משפחת קופצ'יק לשוב ארצה.

 

הרב איציק, מבקש למסור את תודתו לתורמים עד כה, וקורא לציבור להמשיך ולתרום כדי שיוכל לשוב עם משפחתו לישראל: "חייבים לשלם על הכרטיסים עד יום שני! המצב בבוליביה הוא כמעט בלתי נסבל. בחסדי שמיים ובזכות הרבי הצלחנו עד כה לשרוד במציאות הנוכחית, אך הגיעו מים עד נפש. במשך שנים משפחתנו תמיד פתחה את הלב עבור אלפי יהודים שהגיעו לבוליביה. כעת אנו מבקשים מכם: אנא, פתחו את הלב, ועזרו לנו לשוב לישראל".

 

חצי מסכום כבר גויס! עכשיו תורכם לפתוח את הלב ולהיות חלק > לתרומה און-ליין

donate

תגובות

הוספת תגובה חדשה

בתהליך...