האגודה למען הגאולה האמיתית והשלמה

פתח תקווה • בית חב"ד נווה דקלים- שיפר מסכם חודשיים של פעילות

חדשות חב"ד

שניאור גרינפלד 234 צפיות 0

פתח תקווה • בית חב"ד נווה דקלים- שיפר מסכם חודשיים של פעילות

בימים אלו, הרב לוי יצחק דורון ורעייתו שליחי הרבי מליובאוויטש מלך המשיח שליט"א לשכונת נווה דקלים-שיפר בפתח תקווה, מסכמים חודשיים של פעילות גדושה ומוצלחת של קירוב לבבות ליהדות והכל מתוך המטרה העיקרית, הכנת השכונה לקבלת פני משיח צדקנו • "אתר הגאולה" עם סיכום הפעילות מהזווית של השליח • הכתבה המלאה

בימים אלו, הרב לוי יצחק דורון ורעייתו שליחי הרבי מליובאוויטש מלך המשיח שליט"א לשכונת נווה דקלים-שיפר בפתח תקווה, מסכמים חודשיים של פעילות גדושה ומוצלחת של קירוב לבבות ליהדות והכל מתוך המטרה העיקרית, הכנת השכונה לקבלת פני משיח צדקנו.

על הפעילות המיוחדת מספר השליח הרב לוי יצחק דורון: ראשית בערב פסח קיימנו סדנת אפיית מצות לילדים במתנ"ס השכונתי. הילדים צפו בסרטון הסבר על יציאת מצרים, המצה ומשמעותה וכן היו שותפים לתהליך הכנת הבצק. כל ילד יצא לביתו עם מצה מעשה ידיו אפויה בטאבון מקצועי.

יש לציין כי 80 ערכות של מצה שמורה חולקו בשכונתנו בתוספת עיתון 'עולמות' לחודש ניסן, בנוסף יצאנו במבצע מכירת חמץ של עסקים ומשפחות בשכונה. ב"ה היתה היענות רבה.
 
לאחר הכנות רבות ומאמצים קיימנו בשכונה ליל הסדר ציבורי באולם המרכזי של המתנ"ס. 40 איש בהם מבוגרים, וילדים השתתפו ונהנו מהאוירה המיוחדת ומההשקעה הגשמית והרוחנית שהיתה באירוע. התרגשנו לראות שחלק מהמשתתפים לא בהכרח שומרי מצוות בחיי היום יום, אך בכל זאת באו לערוך את ליל הסדר ונשארו ממש עד סוף הערב. גם לאחר שהסתיים החג קיבלנו דשים טובים מליל הסדר..שנה הבאה בעז"ה בירושלים הבנויה והרבי מלך המשיח שליט"א בראשנו.

בשבת אחרון של פסח התקיימו בכל הבתי כנסת בשכונה סעודות משיח עם מצות ויין, ודברי תורה ממלך המשיח על מעלת היום וקיום הסעודה. 

כעת נעבור לפעילות ל"ג בעומר, השנה התקיימה תהלוכה מגוונת ועשירה בהפתעות ופרסים. 

על אף החום הכבד ששרר בחוץ, בזכות רבי שמעון ובזכות הרבי המשלח השתתפו כ200 ילדים (!) בתהלוכה לכבוד רבי שמעון בר יוחאי ולקבלת פני משיח צדקינו. תחילה התאספנו ברחבת המתנ"ס, כל ילד קיבל כרטיס הגרלה, בלון, שלוק, אפודה וכובע. משם יצאנו לכיוון מגרש הספורט השכונתי, שם מיד לאחר אמירת 12 הפסוקים חיכה לנו גיא הקוסם שריתק את הילדים וההורים. לאחר מכן יחד עם הילדים שלחנו מכתב לאלוקים עם בלוני גז למרומים. לא לפני שהוסבר לילדים. 30 אותיות לילדיהם ונכדיהם. בסיום כל ילד קיבל שקית ובה ספרון, וופל וטרופית.
 
בנוסף לכל הפעילויות של החגים ויומי דפגרא ב"ה ממשיכים להתקיים ולהתפתח שיעור התניא לנשים והשיעור לגברים בקיוסק השכונתי, מסיבות שבת לילדי השכונה ועוד.

וב"ה חדש לרגל מתן תורה החל משבוע הבא תיפתח סדרת שיעורים מיוחדת לנשים בנושא זוגיות ושלום בית מהחלק הצעיר והחדש של השכונה-שכונת נווה דקלים השיעור יתקיים בעז"ה באחד מבתי השכונה עם רבנית מחוץ לעיר.

ולסיום, כרגע מתכוננים בשיא המרץ לקריאת עשרת הדברות במרכז השכונה..

אנו מודים לכל אלו שהיו שותפים ואפשרו לנו לקיים את הפעילות החשובה הזו, ואנו מברכים אותם שתמיד יוכלו לתת ובזרועות פתוחות ולפעול את התגלות הרבי מלך המשיח שליט"א תיכף ומיד ממש.

IMG_20111111_232637

IMG_20180888989_232637

IMG_20180326_172720

IMG_20180326_174728

IMG_20180329_232637

IMG_20133333232637

IMG_2018777777232637

תגובות

הוספת תגובה חדשה

בתהליך...