האגודה למען הגאולה האמיתית והשלמה

את"ה העולמי: 'רשת ישיבות בין הזמנים' נפתחה בסערה

חדשות חב"ד

שניאור גרינפלד 215 צפיות 0

את"ה העולמי: 'רשת ישיבות בין הזמנים' נפתחה בסערה

'ארגון את"ה העולמי' מקים גם השנה את 'רשת ישיבות בין הזמנים' - מסגרת מיוחדת בה אלפי תמימים לומדים תורה וחסידות בערב חג הפסח • אנו מפרסמים כעת את רשימת הישיבות ומס' הטלפון בו ניתן ליצור קשר עם ראש הישיבה, והכל מתוך מטרת לגרום נחת רוח לכ"ק רבינו מלך המשיח שליט"א • הכתבה המלאה

'ארגון את"ה העולמי' מקים מדי שנה את 'רשת ישיבות בין הזמנים' - מסגרת מיוחדת בה אלפי תמימים בכל קהילה וקהילה קטנה כגדולה לומדים תורה וחסידות בערב חג הפסח.

במסגרת ישיבות בין הזמנים, לומדים התמימים גם את הלכות החג וקטעים נבחרים מתוך ההגדה של הרבי מלך המשיח שליט"א, ושיחות בגאולה ומשיח, הערוכים בצורה יחודית בחוברות לימוד מיוחדות שהופקו לצורך זה.

כמידי שנה במסגרת זו 'קרן דור דעה' מעניקה מלגות ביד רחבה ללומדים משניות סדר זרעים ותניא בע"פ נדבת הנגיד החסידי הרשד"ב דרייזין, מסלול הממשיך לאורך כל ימי הקיץ בישיבות, מביא את התמימים לקניית כרטיס טיסה לחודש השביעי ללא טרדות ודאגות.

מוקד ראשי של ישיבות בין הזמנים ה'תשע"ח: 058-5020770.

רשת ישיבות בין הזמנים מתקיימת בזכות תרומתם של נדיבי עם המבינים את חשיבות העניין, ועדיין נותרו ימים להקדשה, ניתן ליצור קשר עם משרד את"ה במייל: ato770@gmail.com 

מנהלי הרשת, מוסרים כי היום (שני) נפתחה בפריסה ארצית, זו הפעם השמינית ברציפות. לאלו שעדיין לא הספיקו להירשם ולהכיר את הישיבה הקרובה לביתם, אנו מפרסמים כעת את רשימת הישיבות ומס' הטלפון בו ניתן ליצור קשר עם ראש הישיבה, בכדי שתוכל לנצל הזמן כדבעי כרצון הרבי מלך המשיח שליט"א.

14-03-2018-13-03-02-ישיבת-בין-המזנים-עח-740x1066

19-03-2018-13-05-04-רשימת-ראשי-הישיבות-740x1656

תגובות

הוספת תגובה חדשה

בתהליך...