האגודה למען הגאולה האמיתית והשלמה

הצלחה אדירה לקמפיין "מבצע תפילין" העולמי לזכות השליח

חדשות חב"ד

שניאור גרינפלד 48 צפיות 0

הצלחה אדירה לקמפיין "מבצע תפילין" העולמי לזכות השליח

לרגל יום הולדתו ה-46 לאויוש"ט, יזמו חבריו ובני משפחתו קמפיין עולמי המעודד יהודים להניח תפילין, לרפואתו של הרב הורוביץ שתמיד הפגין התמסרות עצומה למבצע תפילין על פי הוראותו של הרבי מלך המשיח שליט"א. אמש, התיישבו מארגני הקמפיין לספור את הנחות התפילין שהגיעו מכל קצוות תבל • לכתבה המלאה

כפי שפרסמנו בשבוע שעבר, כבר כמה שנים שלצערנו הרב איצי הורוביץ שליח הרבי מליובאוויטש מלך המשיח שליט"א בטמקיולה שבקליפורניה, לקה בניוון שרירים (ALS), ומאז איבד כמעט את כל יכולותיו המוטוריות. האיש שאהב כל יהודי; שהעביר שיעורים למאות אנשים; שרקד, שימח ושר בפני חיילים – לא יכול עוד להגות צלילים, ומתקשר רק בעזרת עיניו, באמצעות לוח חכם משוכלל.

כעת לרגל יום הולדתו ה-46 לאויוש"ט, יזמו חבריו ובני משפחתו קמפיין עולמי המעודד יהודים להניח תפילין, לרפואתו של הרב הורוביץ שתמיד הפגין התמסרות עצומה למבצע תפילין על פי הוראותו של הרבי מלך המשיח שליט"א.

כזכור, במהלך ראיון שנערך עימו סיפר הרב הורביץ על שיטת התקשור החדשה שלו: "כשאובחנתי כחולה ב-ALS, יכולתי לבחור באחת משתי דרכים", הוא אומר. "יכולתי לשאול 'למה אני?' וליפול לדיכאון ולאומללות. במקום זה, בידיעה שזה הכל מה', חשבתי: אם ה' שם אותי במצב הזה, חייבת להיות לכך סיבה טובה. איך אני יכולה לשרת את המטרה שלו במצבי? מה יכול להעשות מהמקום שלי עכשיו, שלא יכולתי להשיג כשהייתי בריא?"

"נכון שאני לא יכול לעשות הרבה מהדברים שעשיתי בעבר, אך עם הכלים שיש לי – מצאתי את הדרך להשפיע ולעשות. את הדבר שאני אוהב מכל – ללמד ולעודד אחרים – אני עדיין עושה. השיטה השתנתה, שכן מקודם יכולתי לדבר. עכשיו אני כותב, וזה המקום לציין שמעולם לא חלמתי שאוכל להפוך לסופר. נראה שדווקא בגלל מצבי הקשה, המילים שלי יותר אפקטיביות".

בשבוע האחרון במסגרת הקמפיין הצטלמו אלפי יהודים מכל רחבי העולם כשהם אוחזים בשלט "TefillinForYitzi" = 'תפילין בשביל ייצי', כאשר היעד הוא 4,600 הנחות תפילין! היוזמה פשטה כאש בשדה קוצים, ומכל ישיבות ובתי חב"ד בארץ ובעולם החלו לזרום כבר מיום חמישי כל העת תמונות של יהודים המניחים תפילין עם סיסמת הקמפיין 'תפילין עבור איצי'.

בסיום הקמפיין התיישבו מארגני הקמפיין העולמי – 'תפילין עבור איצי', לספור את הנחות התפילין שעשו בכל העולם ביום שישי האחרון, ולסיכום, נמסר מפי המארגנים, כי בעזרת כלל ישיבות ובתי חב"ד בארץ ובעולם, הצלחנו להגיע לכ-10,000 (!) הנחות תפילין, ובהחלט זוהי הצלחה אדירה של פי שנים ולמעלה מן המשוער. ומוסיפים, כי לא חשבו שהקמפיין יוביל כזאת הצלחה מסחררת ותהיה היענות גדולה מכל רחבי העולם.

יש לציין, שבזכות מבצע רחב היקף זה, המוני יהודים לקחו החלטה טובה להניח תפילין מידי יום לרפואתו של איצי ולזירוז הגאולה השלימה, וכן זכינו לשמוע על מאות יהודים שניצלו מדין 'קרקפתא', ועשרות סיפורי ניסים נוספים מופלאים סביב המבצע הגדול הזה.

ויהי רצון שתכף ומיד ממש ישלח הקב"ה רפואה שלימה קרובה לרב איצי היקר בתוך שאר חולי ישראל ונזכה לגאולה האמיתית והשלימה תכף ומיד ממש!

תגובות

הוספת תגובה חדשה

בתהליך...