האגודה למען הגאולה האמיתית והשלמה

מבצע תפילין • מיזם חדש לרפואת השליח הרב איצי הורביץ

חדשות חב"ד

שניאור גרינפלד 220 צפיות 0

מבצע תפילין • מיזם חדש לרפואת השליח הרב איצי הורביץ

לרגל יום הולדתו ה-46 של השליח הרב איצי הורביץ שיחי' הלוקה בניוון שרירים (ALS), במסגרת "מבצע תפלין" אותו תיקן רבו כ"ק אדמו"ר מליובאוויטש מלך המשיח שליט"א, הושק פרויקט עולמי המעודד יהודים להניח תפילין לרפואתו של הרב הורוביץ שתמיד הפגין התמסרות עצומה למבצע תפילין • הכתבה המלאה

שליח הרבי מליובאוויטש מלך המשיח שליט"א בקליפורניה הרב איצי הורוביץ לקה בשנים האחרונות בניוון שרירים (ALS), ומאז איבד במהירות כמעט את כל יכולותיו המוטוריות. החסיד שאוהב כל יהודי, ושהעביר שיעורים למאות אנשים; שרקד, שימח ושר בפני חיילים – כעת כבר כמה שנים שלא יכול עוד להגות צלילים, ומתקשר רק בעזרת עיניו, באמצעות לוח חכם. לרגל יום הולדתו ה-46 לאורך ימים ושנים טובות ובריאות, הושק פרויקט עולמי המעודד יהודים להניח תפילין, לרפואתו של הרב הורוביץ שתמיד הפגין התמסרות עצומה למבצע תפילין.

במסגרת הקמפיין יצולמו יהודים בל רחבי העולם כשהם אוחזים בשלט "TefillinForYitzi" = תפילין בשביל ייצי.

כזכור, במהלך ראיון שנערך עימו בתקשורת סיפר הרב הורביץ על שיטת התקשור החדשה שלו: "כשאובחנתי כחולה ב-ALS, יכולתי לבחור באחת משתי דרכים", הוא אומר. "יכולתי לשאול 'למה אני?' וליפול לדיכאון ולאומללות. במקום זה, בידיעה שזה הכל מה', חשבתי: אם ה' שם אותי במצב הזה, חייבת להיות לכך סיבה טובה. איך אני יכולה לשרת את המטרה שלו במצבי? מה יכול להעשות מהמקום שלי עכשיו, שלא יכולתי להשיג כשהייתי בריא?"

"נכון שאני לא יכול לעשות הרבה מהדברים שעשיתי בעבר, אך עם הכלים שיש לי – מצאתי את הדרך להשפיע ולעשות. את הדבר שאני אוהב מכל – ללמד ולעודד אחרים – אני עדיין עושה. השיטה השתנתה, שכן מקודם יכולתי לדבר. עכשיו אני כותב, וזה המקום לציין שמעולם לא חלמתי שאוכל להפוך לסופר. נראה שדווקא בגלל מצבי הקשה, המילים שלי יותר אפקטיביות".

יש לציין שהמיזם במסגרת "מבצע תפילין" העולמי אותה תיקן כ"ק אדמו"ר מלך המשיח שליט"א לפני מלחמת ששת הימים בשנת תשכ"ח, ומאז ועד היום רבבות יהודים בכל רחבי תבל (לא רק חבדניקי"ם) מזכים יהודים במצוות הנחת תפילין בכל יום בכלל ובימי שישי בפרט, מבצע שנועד להכין את העולם לקבלת פני משיח צדקנו תכף ומיד ממש! 

תגובות

הוספת תגובה חדשה

בתהליך...