האגודה למען הגאולה האמיתית והשלמה

דידן נצח • הצלחה היסטורית לקמפיין הצלת הישיבה גדולה בצפת

חדשות חב"ד

שניאור גרינפלד 269 צפיות 0

דידן נצח • הצלחה היסטורית לקמפיין הצלת הישיבה גדולה בצפת

בתום שבועיים של קמפיין ההצלה למען ישיבת חסידי חב"ד ליובאוויטש צפת, שהוקמה בברכת כ"ק אדמו"ר מלך המשיח שליט"א, בתחילת השבוע ביום ראשון בשעה עשר בערב, נחתם ב"ה בהצלחה בלתי-נתפסת הקמפיין הגדול ביותר בהיסטוריה החב"דית כאשר הגיעו אל היעד 24 מיליון ש"ח, והמענה של הרבי שליט"א על הדו"ח • הסיפור המלא

שבועיים חלפו מפתיחת קמפיין ההצלה של ישיבת חב"ד הגדולה בארץ הקודש שהוקמה בברכת כ"ק אדמו"ר מלך המשיח שליט"א, ישיבת חסידי חב"ד ליובאוויטש צפת בראשות יוסף יצחק וילשאנסקי, ביום ראשון י"ב שבט תשע"ח, בשעה עשר בערב, נחתם ב"ה בהצלחה בלתי-נתפסת הקמפיין הגדול ביותר בהיסטוריה החב"דית כאשר הגיעו אל היעד עם 24 מיליון ש"ח!!!

כפי שחשפנו 'באתר הגאולה' בשבועות האחרונים נאבקה הישיבה נגד 'צו פינוי' אשר ריחף מעל בניין הישיבה. בחסדי שמיים הושג 'הסדר רכישה' על בניין הפנימייה והשטחים סביבו במחיר הוגן ועד להיום בערב, י"ב שבט תשע"ח, היה על הישיבה לגייס את הסכום האדיר על סך 24 מיליון ש"ח.

במאמצים מרובים ובהתגייסות של כלל אנ"ש וכלל רבני חב"ד-ליובאוויטש, נרתמו 5392 איש אשר נעמדו לימין הישיבה בעת צרתה והתגייסו להשיג את הסכום העצום, גוייס הסכום הנדרש לרכישת בניין הישיבה ושטחים של כשש דונמים להרחבה. כל תורם מטר ומעלה יונצח עם בני משפחתו על קיר התורמים בחזית הכניסה למשכן הקבע של ישיבת חסידי חב"ד ליובאוויטש צפת.

יש לציין כי מיד בסיום המגבית, ראשון בערב, בנו של הרב וילשאנסקי התיישב לכתוב לרבי מלך המשיח שליט"א דו"ח עם שמות אלו שעסקו בקמפיין הגדול וכו'. והנה המענה המיוחד שהתקבל (באמצעות ה"אגרות קןדש"): "יהי רצון שתהא החגיגה בשמחה רבה ובהצלחה מרובה להחזיר עטרה ליושנה, יישוב החב"די בצפת עיר הקודש על כל פרטיו.. ונזכה בקרוב לקיום היעוד אני הוי' בניתי הנהרסות, לראות כל ערי ישראל בישובן.."

תגובות

הוספת תגובה חדשה

בתהליך...