האגודה למען הגאולה האמיתית והשלמה

נותרו 8 מליון ש''ח להצלת ישיבת חסידי חב"ד ליובאוויטש בצפת

חדשות חב"ד

מערכת האתר 428 צפיות 0

חודש וחצי עבר מאז נודע על ה'צו פינוי' מההוצאה לפועל לישיבת חסידי חב"ד ליובאוויטש בצפת, ביום ראשון הקרוב יגיע האולטימטום לסיומו ועל הישיבה יהיה לספק את הסכום האגדי: 24 מיליון ש"ח • נכון לעכשיו גויסו קרוב ל-16 מיליון ש"ח ובחמישה ימים שנותרו נעשים מאמצים כבירים לגיוס 8 מיליון ש"ח שנותרו • הכתבה המלאה

המערכה להצלת ישיבת חסידי חב"ד  ליובאוויטש צפת – מהישיבות חב"ד הגדולות בעולם שהוקמה בברכתו של הרבי מלך המשיח שליט"א, רושמת בימים אלו תקדים היסטורי אחרי שהצליחה תוך שבוע ומחצה לאסוף 14 מיליון ₪ (!) דרך גיוס המונים.

"עברנו כברת דרך משמעותית במשימתנו החשובה להצלת הישיבה מפינוי ורכישת הבניין ושטח של כשש דונם עבור תנופת ההרחבה. אם טרם הספקתם, אנא קחו חלק במיזם העוצמתי שלא נראה כמותו ותמכו בישיבה בשעה גורלית זו.

"ידידים ובוגרים, תודה לכל אחד מכם על ההתגייסות האדירה, אך הדרך עוד ארוכה, נותר לנו פחות משבוע לגייס הון עצום על סך 10 מיליון ₪!!! ורק אם נצליח להשלים את ה-24 מיליון נוכל לממש את חוזה הרכישה.

"לכן, אם כל אחד מאיתנו ישנס מותניים ויביא תומך אחד או שניים בלבד – הרבה תמיכות קטנות מייצרות הצלחה אחת גדולה ונוכל לברך על המוגמר ולהשלים את רכישת בניין הישיבה והרחבתו כיאה ל'תומכי תמימים' הגדולה בעולם", נמסר ממטה ההצלה.

בתוך כך מתקיימים בקהילות ומוקדי חב"ד ברחבי הארץ התכנסויות והתוועדויות התעוררות בהשתתפות מאות רבות שנרתמים ומתגייסים באונם ובהונם למען הישיבה.

הצטרפו עכשיו:

/ מוקד טלפוני:

1800-670-770

/ אתר הקמפיין

www.24000000.co.il

/ לשליחת הודעות וואצאפ וסמס:

058-6705-770

/ פרטי חשבון להפקדה:

בנק הדואר: חן 04072554 על שם בית לוי יצחק

בנק מרכנתיל: סניף 650 חן 69325644 על שם בית לוי יצחק – קרן הבנין

/ כתובת למשלוח המחאות:

ת.ד. 331 צפת

 

הקמפיין הגדול בעולם: נותרו 5 ימים להשיג 8 מיליון ש"ח


תגובות

הוספת תגובה חדשה

בתהליך...