האגודה למען הגאולה האמיתית והשלמה

חיפה • שיא במספר החנוכיות שיוצבו בעיר לקראת חנוכה

חדשות חב"ד

שניאור גרינפלד 589 צפיות 0

חיפה • שיא במספר החנוכיות שיוצבו בעיר לקראת חנוכה

שלוחי הרבי מליובאוויטש מלך המשיח שליט"א בשיתוף פעולה עם עיריית חיפה החלו להציב בצמתים המרכזיים בעיר יותר מ-30 חנוכיות גדולות • השליח הרב יוסי ליפש העומד מאחורי היוזמה: "החנוכיות הגדולות יצטרפו לחנוכיות קטנות יותר שיחוברו לעמודי החשמל בעיר" • הכתבה המלאה

השנה, לקראת חג החנוכה החלו שלוחי הרבי מליובאוויטש מלך המשיח שליט"א בחיפה להציב יותר מ-30 חנוכיות ציבוריות ברחבי העיר במטרה לשבור את השיא המקומי, שהושג בשנה שעברה ועמד על 21 חנוכיות.

בין המקומות החדשים שבהן יוצבו החנוכיות נוסח חב"ד: היכל הספורט ברוממה, נאות פרס סמוך לאיצטדיון העירוני, רמת הנשיא, רמת חן, רמת אלון, ורדיה, רמת אלמוגי, רמת אשכול, מרכז הכרמל וקרית חיים שבה יוצבו שתי חנוכיות. בחב"ד אומרים שהיעד הוא שבכל אחד מהצמתים המרכזיים בעיר תהיה חנוכייה.

התקנת החנוכיות נעשית בשיתוף פעולה עם עיריית חיפה, האחראית להתקנת התשתית ולבדיקת קונסטרוקטור שהמבנה אכן יציב.

השליח לקריית אליעזר ולקריית אליהו הרה"ח הרב יוסי ליפש מיוזמי הפורייקט אומר: "החנוכיות הגדולות יצטרפו לחנוכיות קטנות יותר שיחוברו לעמודי החשמל בעיר. השיא יישבר עם הצבתן של יותר מ-30 חנוכיות גדולות בחיפה".

"הרבי מליובאוויטש מלך המשיח שליט"א העלה את הרעיון של הדלקת חנוכיות בציבור כבר לפני יותר מ-40 שנה, ואף התחיל לבצע אותו. העירייה מתקינה את התשתית, ועליה אנחנו מלבישים את החנוכיות. כל חנוכייה מעוגנת בתוך עמוד עם התקנים מיוחדים שנשתלו עמוק באדמה כדי שהחנוכייה לא תיפול, והכל מכוסה בבטון".

WhatsApp Image 2017-11-30 at 17.43.48

WhatsApp Image 2017-11-30 at 17.44.27

 

donate

תגובות

הוספת תגובה חדשה

בתהליך...