האגודה למען הגאולה האמיתית והשלמה

הערב: תנופה חדשה בלימוד והפצת תורתו של משיח • כל הפרטים

חדשות חב"ד

שניאור גרינפלד 288 צפיות 0

הערב: תנופה חדשה בלימוד והפצת תורתו של משיח • כל הפרטים

הערב (רביעי) יתקיים אי"ה "הכינוס הארצי" של חסידי חב"ד-ליובאוויטש בסימן "ברוכים הבאים" לקבלת פני השבים מ770 בחודש החגים • אחד מנושאי הכינוס יהיה "תנופה חדשה בלימוד והפצת תורתו של משיח" - משא מיוחד על חשיבות לימוד דבר המלך, וכן הגרלה מיוחדת על כל "סט המאמרים השלם" ועוד • כל הפרטים

הערב יתקיים אי"ה "הכינוס הארצי" של חסידי חב"ד-ליובאוויטש יחד עם עמך בית ישראל בסימן "ברוכים הבאים" לקבלת פני השבים מ770 בחודש החגים. האירוע יערך הערב (יום רביעי) י"ט חשון תשע"ח בשעה 19:00, באולמי "בראשיתה" המפוארים רחוב המכבים 56 בראשון לציון.

השנה, אחד מנושאי הכינוס יהיה "תנופה חדשה בלימוד והפצת תורתו של משיח" - משא מיוחד מפי אחד ממשפיעי אנ"ש על חשיבות לימוד והפצת שיחות ה"דבר מלכות" של כ"ק אדמו"ר מלך המשיח שליט"א.

כחלק התנופה החדשה תערך הגרלה מיוחדת על כל "סט המאמרים השלם" בהוצאת המכון להפצת תורתו של משיח, סטים של "דבר מלכות" ועוד. ניתן להשתתף בהגרלה על ספר הדבר מלכות בכל תרומה שתינתן להשתתפות בהוצאות (ה"התוועדות הארצית" במעטפות שיחלקו ע"ג השולחנות במהלך הכינוס. וההגרלה על ה"סט מאמרים השלם"תערך בין התורמים מ50 ש"ח ומעלה.

את הכינוס ינעימו ברוב שירה וזמרה הבעלי מנגנים ישראלי'ק בש ור' דוד סיטבון.

יריד גאולה ומשיח יערך במקום, מקומות מיוחדים לנשים, וכמובן הכניסה חופשית.

האירוע מאורגן ע"י האגודה למען הגאולה האמיתית והשלימה, בראשות המשפיע והשליח הרה"ח הרב זמרוני זליג ציק שליט"א המארגנת כינוס זה כבר קרוב ל20 שנה בסמיכות ליום הבהיר כ' חשוון יום הולדתו של מייסד ישיבת "תומכי תמימים ליובאוויטש" כ"ק אדמו"ר מוהרש"ב מליובאוויטש נ"ע.

למידע אודות ההסעות לכינוס מכל רחבי הארץ ניתן להתקשר ל"מוקד הארצי" בטלפון: 03-658-4633.

אתר הגאולה אי"ה ימשיך ויעדכן ככל שיצטרך.

סופי

תגובות

הוספת תגובה חדשה

בתהליך...