האגודה למען הגאולה האמיתית והשלמה

קידוש ה' • אגודת העיתונאים: פרס הרדיו החרדי יוענק לעמי מימון

חדשות חב"ד

שניאור גרינפלד 316 צפיות 0

קידוש ה' • אגודת העיתונאים: פרס הרדיו החרדי יוענק לעמי מימון

בסוף השבוע פורסם כי במסגרת כנס אילת לעיתונות שייערך בט' כסלו תשע"ח, אגודת העיתונאים תחלק "פרסי רדיו" לתוכניות הטובות ביותר. במישור הרדיו החרדי החליטה הוועדה החליטה לציין לשבח את השדרן החבד"י ר' עמי מימון, מגיש התוכנית "חידודון" ב'קול ברמה' • ואיך זה קשור לרדיו "זמן הגאולה" • הכתבה המלאה

קידוש ה': בסוף השבוע פורסם כי במסגרת כנס אילת לעיתונות שייערך בט' כסלו תשע"ח, אגודת העיתונאים תחלק "פרסי רדיו" לתוכניות הטובות ביותר. ברדיו החרדי החליטה הוועדה לציין לשבח את השדרן החבד"י ר' עמי מימון, מגיש התוכנית היומית "חידודון" ב'קול ברמה'.

בנימוקי הוועדה: "מימון המכונה "שר השמחה" מגיש שעשועון רדיו מקורי, הזוכה לשיעורי האזנה גבוהים בקרב מאזיני הרדיו החרדי".

בתגובה לזכייה אומר עמי ל"אתר הגאולה": "הגעתי לתקשורת בשליחות. בין התוכניות הראשונות שהגשתי היו ברדיו "זמן הגאולה" מהתוכנית "השדרה המזרחית" (כמו הרחוב איסטרען פארקויי) שעה של מוזיקה מיזרחית שמחה, עד שזה הגיע לאין שהגיע ב"ה.

אני שמח, אבל ודאי לא מופתע. התוכנית שלנו זוכה לעשות קידוש השם והכל בזכות תוכן תורני איכותי,כבר למעלה משש שנים שיש אצלנו תוכן של חסידות, הלכה, ולימוד תורה בצורה מרתקת, והמאזינים לא מאכזבים. הנתונים של התוכנית מראים כי כמות המאזינים עולה ומפתיעה אותנו כל פעם מחדש.

אין ספק שהשליחות של רדיו זה להפיץ את תורת החסידות, ואני עושה את שליחותי בשמחה והכל מתוך אהבת ישראל גדולה. בכוחו של הרבי מלך המשיח נמשיך לפעול ולקדש שם שמיים עד ההתגלות השלימה תכף ומיד ממש!"

לנו נשאר לאחל לעמי היקר "מזל טוב" ושיזכה תכף ומיד לשדר את "תוכנית הגמר הגדול" של הגלות ו"פתיחת שידורי ההתגלות" של הרבי מלך המשיח שליט"א לכל העולם כולו. 

 

תגובות

הוספת תגובה חדשה

בתהליך...