האגודה למען הגאולה האמיתית והשלמה

י"א ניסן ב"נעם אלימלך" בת ים עיר הגאולה

חדשות חב"ד

אתר הגאולה 551 צפיות 0

ביום חמישי האחרון נערכה התוועדות עם עשרות משתתפים בבית כנסת חב"ד 'נועם אלימלך' בבת ים, בראשות הרב איציק רחימי. דיברו בהתוועדות הרב יצחק רחימי, הרב טוביה דורון, הרב לייב ריסקה, הרב אבי אקרמן, הרב יוסיפוב, ועוד.

כל אחד מהמתוועדים סיפרו סיפורים אישיים פנימיים ומרתקים על מופתים שחוו במהלך חייהם עם הרבי שליט"א מלך המשיח.

הרב לייב ריסקה סיפר באריכות על תקופה של כחודשיים בחייו כאשר היה ברוסיה, והרבי שליט"א מלך המשיח ענה לו בפרטיות על כל שאלה ששאל דרך אתר אגרות קודש. ובדרך זו אף הכיר את אשתו מערד בארץ הקודש,  והם החליטו להתחתן לפני שראו אחד את השני מקודם..  סיפורו של הרב לייב ריסקה פורסם השבוע ברוסית באתר אגרות קודש.

הרב יצחק רחימי סיפר על ניסי ניסים בבניית המקוה בור על גבי בור בתוך הקשיים האדירים על כל צעד ושעל. אחד מהניסים היה בשלב שלא היה כסף להמשיך, ויום אחד הוא חולם על אדם שמביא לו 10,000 - לא זכר אם זה דולרים או שקלים.

למחרת בבוקר הוא מגיע למשרד האגודה, ושואל את הרב זמרוני אם מישהו הביא כסף למקווה. הרב זמרוני ענה שלא.

במשך היום, נכנס למשרד יהודי מבוגר בשם סנדר, מוותיקי המתפללים מבית כנסת נעם אלימלך הצמוד למקווה, ומביא לרב רחימי חבילה של עבה של דולרים בשטרות חדשים של 100 דולר כל אחד, ואומר לו תספור. זה למקווה. היו שם עשרת אלפים דולר, ועם הכסף הזה יצקו את גג המקווה.

סיפור מרתק לפני עשרות שנים על "טיסה" באופנוע כבד מת"א לירושלים בערב שבת במהירות של 280 קמ"ש שגמא את כל כביש מס 1 בעליה ב17 דקות... וחזרה בתשובה כי שניצל בדרך נס מכמה תאונות ועוד.

 

תגובות

הוספת תגובה חדשה

בתהליך...