האגודה למען הגאולה האמיתית והשלמה

פיגוע בשומרון • מחבל ששוחרר מהכלא דרס ורצח שני חיילים יהודיים

ביטחון עם ישראל

אורי מאיר 488 צפיות 0

פיגוע בשומרון • מחבל ששוחרר מהכלא דרס ורצח שני חיילים יהודיים

סמוך לערב שבת קודש אירע פיגוע רצחני סמוך למבוא דותן שבצפון השומרון, מחבל ערבי דרס קבוצת חיילים יהודיים, שניים נרצחו, ושניים פצועים קשה • בשבת קודש הותר לפרסום כי הנרצחים הם סמל נתנאל קהלני הי"ד, וקצין צה"ל סרן זיו דאוס הי"ד • מתברר כי המחבל היה כבר כלוא בעבר וכעת חזר לפגוע • הכתבה המלאה

סמוך לערב שבת קודש אירע פיגוע רצחני סמוך למבוא דותן שבצפון השומרון, מחבל ערבי מהכפר ברטעה, ראה קבוצת חיילים יהודיים סמוך לפילבוקס, סטה עם רכבו מהנתיב והאיץ לעברם במהירות מופרזת ופגע בהם.

כתוצאה מפגיעה קטלנית וישירה זו נרצחו שני החיילים ושניים נוספים נפצעו קשה, כוחות הצלה הוזעקו במהירות למקום. וכן כחות גדולים של בטחון הוזעקו לזירה ופתחו בסריקות אחר המחבל הדורס שנתפס ונעצר כמה דקות לאחר הפיגוע.

מדברי השב"כ לתקשורת עולה כי מדובר ב"מחבל וותיק" שהיה כלוא בעבר על רקע ביטחוני שהשתחרר באפריל 2017, מיד עם מעצרו הועבר לחקירה. בחקירתו הודה כי התכוון לדרוס במטרה לרצוח חיילים יהודיים, אך יחד עם זאת השב"כ מסר כי בשלב זה של החקירה לא מזוהים נוספים שהיו מעורבים או מודעים לכוונת הפיגוע.

בשבת קודש הותר לפרסום כי שני ההרוגים בפיגוע הם יהודים: חייל צה"ל סמל נתנאל קהלני הי"ד, בן 20 ממושב אלייקים וקצין צה"ל סרן זיו דאוס בן 21 מאזור.

שני חיילים נוספים שנפצעו קשה והובלו לטיפול בבית הרפואה בילינסון, שם ממשיכים להילחם על חייו של אחד הפצועים בפיגוע. החייל, שנפצע בפיגוע באורח קשה מאוד, עדיין לא יצא מכלל סכנה, ובמהלך הלילה הוא עבר כמה ניתוחים ומאושפז במחלקה לטיפול נמרץ. בנוסף נפצע בפיגוע חייל נוסף, שגם הוא נותח כמה פעמים מצבו מוגדר בינוני. עם ישראל מתפלל לרפואתם המיידית בתוך שאר חולי ישראל.

חבר הכנסת לשעבר מראשי מפלגת "עוצמה יהודית" ד"ר הרב מיכאל בן ארי כתב ברשת החברתית: הכתובת על הקיר - מדינת ישראל החליטה לא לנצח: מי שלא טיפל בפורעים שבצעו את הלינץ בג'נין, הזמין את הפיגוע בערב...

מ"המטה העולמי למען שלימות התורה העם והארץ": לצערנו הרב זו תקופה ארוכה בה חיילים ושוטרים יהודים שמוצבים להגן על תושבי ארץ הקודש מקבלים פחד וחוסר כח מהממונים עליהם, דבר שנותן כח ועוצמה למחבלים שונאי ישראל המאפשרים לעצמם לעשות ככל העולה על רוחם ובעיקר לפגוע בעם ישראל, ולצערנו ישנם חיילים יהודים שפועלים ומשלמים על במעצר, וישנם שנפצעים וגם אלו שנרצחים על קידוש ה'! דבר שהוא הזוי לחלוטין!וממשלת ישראל במקום להקשיב לזעקתו של הרבי מליובאוויטש מלך המשיח שליט"א על כך שצריך לעמוד בתוקף מול המחבלים ובטח שלא לדבר על משא ומתן עמהם שזה בגדר של פיקוח נפש! ממשיכים לעסוק בדברים שונים ומשונים עד מתי?!".

sYLri2EhaJHNA1

xEqfuMmqHsGeq9

donate

תגובות

הוספת תגובה חדשה

בתהליך...