האגודה למען הגאולה האמיתית והשלמה

פיגוע בעכו • מחבל דרס ופגע בעוצמה בשני חיילים ושוטר

ביטחון עם ישראל

שניאור גרינפלד 495 צפיות 0

פיגוע בעכו • מחבל דרס ופגע בעוצמה בשני חיילים ושוטר

מחבל ערבי ישראלי תושב צפון הארץ פגע לפני הצהריים (ראשון) בשוטר משמר הגבול ובשני חיילים בשתי זירות שונות בעיר עכו. תחילה פגע הנהג בשוטר ברחוב יהושפט סמוך לשוק בעיר, משם המשיך בנהיגה ופגע בשני החיילים סמוך לתחנת הרכבת • לכתבה המלאה

פיגוע הדריסה שנגמר בנס: היום (ראשון) לפני הצהריים, מחבל ערבי תושב שפרעם נהג בפרעות ברכב בעיר עכו ופגע ודרס שוטר משמר הגבול ברחוב יהושפט סמוך לשוק בעיר, משם המשיך בנהיגה פרועה ופגע בשני החיילים סמוך לתחנת הרכבת.

בנס הודות לה' יתברך מצבם של שלושת הפצועים מוגדר קל, והם טופלו בידי צוותי מד"א שהוזעקו למקום ופונו לבית הרפואה גליל מערבי בנהריה. המחבל הדורס נורה ונוטרל. מצבו מוגדר בינוני.

שמעו דהאן - חובש רפואת חירום על אופנוע מד"א, שהגיע למקום סיפר: "כשהגעתי למקום ברחוב יהושפט ראיתי צעיר כבן 20 יושב כשהוא בהכרה מלאה, אנשים במקום סיפרו שהרכב פגע בו והמשיך בנסיעה, הענקתי לו טיפול רפואי ראשוני, הוא סבל מחבלות בפנים ובגפיים ופינינו אותו לבית החולים כשמצבו קל".

מהמשטרה נמסר בתום "הערכת מצב" כי: "מתחקור האירוע, לרבות ממצאי הזירה וחומרי התיעוד, עולה כי מדובר בפיגוע על רקע לאומני, נראה כי בוצעו מספר ניסיונות של הנהג, ערבי בעל תעודת זהות כחולה שאינו תושב העיר , לדרוס במספר זירות, אנשי כוחות בטחון, בדגש על דריסה מכוונת של לובשי מדים - שוטרים וחיילים. משטרת ישראל תמשיך בחקירת הפיגוע".

יש לציין כי המחבל ערך את ה"פיגוע דירסה" בשני זירות בעיר עכו אחר אחרי השני, ובתיעוד שפורסם ברשתות ניתן להבחין בעוצמת הנס שאירע בכך שהחייל נדרס ועף בעוצמה אדירה ויכל בקלות היל"ת להיות לא בין החיים. כאמור המחבל נורה בידי חייל שהבחין בדריסה ובכך עצר את הפיגוע שיכל להסתיים יותר גרוע.

מ"המטה העולמי למען שלימות התורה העם והארץ" נמסר: בתקופה האחרונה אנו עדים לתופעה חסרת תקדים בה חיילים ושוטרים יהודים שמוצבים להגן על תושבי ארץ הקודש מקבלים פחד וחוסר כח מהממונים עליהם, דבר שנותן כח ועוצמה למחבלים שונאי ישראל המאפשרים לעצמם לעשות ככל העולה על רוחם ובעיקר לפגוע בעם ישראל, ועם פעם זה היה רק באזורים בהם המצב מתוח תמיד הרי שכיום הם מאפשרים לעצמם לעשות זאת גם במקומות שקטים, וממשלת ישראל במקום להקשיב לזעקתו של הרבי מליובאוויטש מלך המשיח שליט"א על כך שצריך לעמוד בתוקף מול המחבלים ובטח שלא לדבר על משא ומתן עמהם שזה בגדר של פיקוח נפש! ממשיכים לעסוק בדברים שונים ומשונים עד מתי?!".

img115156

img115154

WhatsApp-Image-2018-03-04-at-12.19.29-PM

donate

תגובות

הוספת תגובה חדשה

בתהליך...