האגודה למען הגאולה האמיתית והשלמה

למה ניסיון הפיגוע ביצהר לא הגיע לתקשורת? // צבי סוכות

ביטחון עם ישראל

שניאור גרינפלד 627 צפיות 0

למה ניסיון הפיגוע ביצהר לא הגיע לתקשורת? // צבי סוכות

נכון לאתמול בערב (שבוע אחרי המעשה) המחבל טרם נעצר. מה שאומר שיש מישהו עם נשק שכבר קיבל החלטה לרצוח ומסתובב חופשי לידנו • ר' צבי סוכות, אברך תושב יצהר בטור זועק שפרסם ברשת, מספר על הכמעט-פיגוע שקרה בשבוע שעבר, ומבקר את העובדה שלא ננקטה שום פעילות לחסימת הכניסות לשכם או הצבת מחסומים • הכתבה המלאה

אב לתשעה תושב יצהר וחתן של דמות מוכרת מאוד נרצח בשומרון, שבעה.. יתומים.. אלמנה. שרים ונכבדים שמנחמים, ואולי אפ' ראש הממשלה ושר ביטחון שיבטיחו כמה יח"ד או עונש מוות.. כתר על הכפרים מסביב, חקירה מהירה של השב"כ, ומעצר של הרוצחים..

רק מה.. ברחמי שמים לערבי שניסה לרצוח בשבוע שעבר את שכן שלי ש' היה כנראה מעצור באקדח. וכל זה לא קרה.

יום ראשון שעבר ש' בדרך ליצהר מאט בצומת גלעד כשרכב עם לוחית זיהוי צהובה נצמד אליו ועוצר לידו. ש' בתמימות חושב שמישהו רוצה לשאול אותו שאלה ופותח את החלון. הערבי מכוון לו את האקדח לראש מטווח מטר, ש' באינסטינקט פותח את הדלת ומסיבה לא ברורה במקום לירות בו הערבי נסע לשכם.

כניסה של צה"ל לשכם היא סיפור מסובך שדורש תכנון ותיאום עם מנגנוני המחבלים. לכן יש לו מספיק זמן להחביא את האקדח להחליף בגדים ולוחיות רישוי ולהיעלם.

נכון לאתמול בערב (שבוע אחרי המעשה) המחבל טרם נעצר. מה שאומר שיש מישהו עם נשק שכבר קיבל החלטה לרצוח ומסתובב חופשי לידנו.

ככה בדיוק בוצע הרצח של הזוג הנקין לעיני ילדיהם בחג הסוכות לפני שנתיים. ערבים מתועבים שחיכו סמוך לכניסה לשכם, רצחו, וברחו פנימה.

רק קצת יודעים. אבל לפני שהחוליה רצחה את הזוג הנקין, הם ירו בכמה רכבים אחרים בחווארה ובצומת גלעד במתכונת דומה. ירי ובריחה פנימה לשכם.

רק אחרי שרצחו הם נעצרו בין לילה ולפחות סמוך למקום הרצח חסמו להם את הגישה לציר.

יש המון מה לעשות אבל אני לא מצפה מצה"ל לשנות את כל הראש ביום. בואו נתחיל מזה שלפחות עד שעוצרים את המחבל, בכניסות וביציאות משכם יהיו מחסומים פעילים. זה יצמצם את הסיכוי שלו לרצוח במתכונת כזו ב99%

למה זה לא קורה? כדי לא להכעיס חלילה את הרשות וכל מיני חשבונות שניצן אלון הכניס למערכת כשהיה אפמק"ז.

בואו ביחד נלחץ על המערכת להחזיר את המחסומים לשכם. ולו עד למעצר המחבל. 

בהחלט נוריד את הסיכוי לכותרת כזו בכל שעה.

שתפו, תגיבו, תפרסמו, תעבירו בישובים.

זה החיים שלנו!!!

donate

תגובות

הוספת תגובה חדשה

בתהליך...