האגודה למען הגאולה האמיתית והשלמה

דרמה בשומרון • מחבלים תקפו ילדים יהודים במהלך "טיול בר מצווה"

ביטחון עם ישראל

שניאור גרינפלד 677 צפיות 0

דרמה בשומרון • מחבלים תקפו ילדים יהודים במהלך "טיול בר מצווה"

הבוקר יצאה קבוצת ילדים יהודים מהשומרון, ל"טיול בר מצווה" באישור צה"ל באזור היישוב מגדלים, במהלך הטיול הותקפה ע"י המון ערבי, אשר ניסו לעשות בהם לינץ', פצעו מאבטח וגם חטפו את נשקו ושדדו באיומי אקדח את מכשירי הפלאפון והתיקים של הילדים • בנס ניצלו הילדים, אחד הפורעים נורה ונהרג • כל הפרטים

אתר "הקול היהודי" מדווח כי קבוצת ילדים יהודים מהשומרון יצאה הבוקר, לטיול מתוכנן ומאושר ע"י צה"ל סמוך ליישוב מגדלים ולכביש אלון הותקפה ע"י המון ערבי, אשר ניסון לעשות בהם לינץ', פצע מאבטח והפורעים חטפו את נשקו ושדדו באיומי אקדח את מכשירי הפלאפון והתיקים של הילדים.

בטיול אשר עבר בתוואי אשר אושר ע"י הצבא, הרחק מכפרים ערבים, ובסמוך לכביש אלון השתתפו כ-25 ילדים ו-2 מבוגרים אשר ליווי את הקבוצה.

בשלב מסויים בעת שטיול עבר בסמוך למצוקים ומדרון קשה, החלו פורעים ערבים לתקוף את הטיול ממארב מתוכנן, מעדויות מהשטח עולה כי בלינץ השתתפו עשרות רבות של פורעים.

הפורעים השליכו במשך דקות ארוכות אבנים וסלעים לעבר הילדים, קבוצת הילדים נאלצה להידחק אל עבר המדרון והמצוקים עד לסכנת חיים של ממש, גם מהסלעים שהושלכו לעברם וגם מהמדרון והצוקים במקום.

באורח נס הודות לה' יתברך, מצאה הקבוצה מערה במקום, שם הסתתר עד להגעת כוחות הצבא. ארגון חוננו דיווח כי במהלך שהותם במערה ניסו הפורעים לחדור למערה ולבצע לינץ של ממש בילדים.

מלווי הקבוצה המבוגרים נאלצו לירות ירי הרתעתי באוויר, ירי אשר לא הרתיע את המחבלים במשך דקות ארוכות תוך שהם ממשיכים לתקוף את חברי הקבוצה ללא רחם.

בחוננו מדווחים כי בשלב מסויים הצליחו הפורעים להגיע אל אחד המאבטחים תוך שהם תוקפים אותו וחוטפים את נשקו. המאבטח נפצע מאבנים בראשו ומקבל טיפול רפואי בשעה זו.

עורכי הדין מהמחלקה האזרחית של חוננו מגישים תלונה דחופה למשטרה ישראל בדרישה לעצור את כלל הפורעים אשר ניסו לרצוח את הילדים.

במהלך האירוע, המואזין של הכפר קוצרא קרא ברמקולים להמוני ערבים להגיע למקום, והנערים הסתתרו במערה כשעשרות ערבים מקיפים אותם. במשך זמן רב הצבא לא חילץ את הנערים, כאשר במקביל מאות ערבים מקוצרא תקפו כוחות צבא בכפר שניסו למנוע מהם לרדת להצטרף לחבריהם.

יוסי דגן ראש המועצה האזורית שומרון: "צר לי שזה המצב כשקבוצת תלמידים מבקשת לסייר באיזור. אני מחזק את ידי המלווים שגילו תושייה והגנו על חיי התלמידים בפעולה נחושה מול הפורעים".

מ"המטה העולמי למען שלימות התורה העם והארץ" נמסר: כי רואים במוחש את דברי זעקתו של הרבי מליובאוויטש מלך המשיח שליט"א עומדים לנגד עייננו שזעק כבר לפני עשרות שנים על כך שצריך לעמוד בתוקף מול המחבלים ובטח שלא לדבר על משא ומתן עמהם וכל זה בגדר של פיקוח נפש!".

TZTLjj8mlNpq7b

1mvwql0f__w470h289q95

donate

תגובות

הוספת תגובה חדשה

בתהליך...