האגודה למען הגאולה האמיתית והשלמה

עד מתי?! שלושה נרצחים הי"ד בפיגוע ירי ביישוב "הר אדר"

ביטחון עם ישראל

שניאור גרינפלד 576 צפיות 0

עד מתי?! שלושה נרצחים הי"ד בפיגוע ירי ביישוב "הר אדר"

עד מתי! היום (שלישי) בבוקר שני מאבטחים ושוטר מג"ב נרצחו הבוקר ורבש"ץ הר אדר נפצע באורח קשה בפיגוע ירי שביצע מחבל פועל ערבי בעל אשרת עבודה בישוב הר אדר שבהרי ירושלים.

הנרצחים הם הקדושים אור אריש הי"ד, תושב הר אדר שעבד באבטחה, סמ"ר סולומון גברייה הי"ד מבאר יעקב שהותיר אחריו הורים, שתי אחיות ואח. הלוויתו תיערך בשעה 17:00 בחלקה הצבאית בבית העלמין בבאר יעקב. ההרוג השלישי הוא יוסף עותמאן ערבי אזרח ישראל מאבו גוש שעבד כמאבטח. אביו הספיד עליו שהיה עוזר תמיד לכולם גם ליהודים וגם לערבים.

רבש"ץ הישוב שנפצע יצא מניתוח במרכז הרפואי הדסה עין כרם, ומצבו ב"ה התייצב ומוגדר בינוני.

על פי דיווח המשטרה, המחבל הינו פועל, תושב הכפר בית סוריק בן 37 ובעל היתר עבודה, הגיע עם קבוצת פועלים ערבים לשער האחורי של הישוב המשמש לכניסת פועלים ופתח בירי באקדח לאחר שעורר את חשדם של המאבטחים שהורו לו להרים את חולצתו. הוא הצליח לפגוע בארבעה מאנשי כח האבטחה עד שנורה ונהרג.

המחבל עובד בשבע השנים האחרונות בהר אדר בנקיון במספר בתים של תושבים, ולדברי תושבי הישוב היה מוכר כאדם חביב ואינטלקטואלי. לטענתם, לאחרונה הסתכסך עם אשתו שעזבה אותו ועברה לירדן ולפיכך ביצע את הפיגוע כדי למות כגיבור. 

ראש מועצת הר אדר חן פיליפוביץ דיווח כי מדי יום נכנסים מאות פועלים ערבים להר אדר "ללא שום בעיה".

צוותי מד"א שהגיעו לזירה נאלצו לקבוע את מותם של השלושה. פצוע נוסף טופל במקום ופונה לקבלת המשך טיפול במרכז הרפואי הדסה עין כרם בירושלים. כוחות רבים הקופצו לזירת האירוע.

דובר מד"א, זכי הלר מסר כי פאראמדיקים של מד"א קבעו את מותם של 3 גברים בשנות העשרים והשלושים. הנפגע הרביעי, גבר כבן 32 פונה במצב קשה לבית חולים הדסה עין כרם. פראמדיק מד"א ניר בוזגלו סיפר: "כשהגענו למקום ראינו ארבעה גברים בשנות העשרים והשלושים שנפצעו מירי בפלג גופם העליון , ביצענו במהירות מיון ראשוני, פצוע אחד גבר כבן 32 היה בהכרה מלאה וסבל מפצעי ירי בבטנו, הענקנו לו טיפול רפואי מציל חיים ופינינו אותו לבית החולים כשמצבו קשה. שלושת הגברים הנוספים היו מחוסרי הכרה, ללא נשימה וללא דופק עם פצעי ירי בפלג גופם העליון, ביצענו בדיקות רפואיות, הם היו ללא סימני חיים ולצערנו נאלצנו לקבוע את מותם במקום".

ר' ברוך מרזל מ"עוצמה יהודית", לאחר הפיגוע הנורא צייץ ב"טוויטר": הרבי מלובביץ צדק כשאמר שדיבורים על ויתורים מביאים מיד טרור המשלחת האמריקאית שוב פתחה בשיחות, נתניהו שוב החליט על המשך ההקפאה, התוצאה 3 נרצחו.

כולנו תפילה ש"אבינו מלכנו עשה למען הרוגים על שם קדשך", ונזכה תכף ומיד ל"הרם קרן משיחך" בגאולה האמיתית והשלימה!

(צילום: צילום מסך ערוץ 7)

donate

תגובות

הוספת תגובה חדשה

בתהליך...