כללי

עלונים להורדה / אתר הגאולה - כ"א אדר ב' התשע"ו, 11:17

הסיפור על החסיד גבריאל נושא חן

החסיד ר׳ גבריאל אשר נתחנך בין החסידים הראשונים של רבנו הזקן ידע היטב כל דרכי החסידים וישמרם ויקיימם במסירת נפש, ולא חלל את הקדש להתאונן לפני כ״ק רבנו על אדות מצבו החמרי, ואפילו על אדות היותו חשוך בנים. אמנם מסבב הסבות, יתברך, סבב עילה וסבה אשר בה ועל ידה נושע ר׳ גבריאל בישועה משולשת בבני חיי ומזוני.

עלונים להורדה / אתר הגאולה - כ"א אדר ב' התשע"ו, 08:51

ביאורים בתניא מס 227 שמיני תשע"ו

לפניכם החוברת השבועית "ביאורים בספר התניא" מס. 227 מלוקטים מדברי הרבי שליט"א מלך המשיח, לעיון והעמקה בשיערי התניא היומי לשבוע זה, פ' צו תשע"ו, להורדה / צפיה בפורמט PDF.

עלונים להורדה / אתר הגאולה - י"ז אדר ב' התשע"ו, 11:21

ימי הפורים האלה תשח"י תשמ"ז

חוברת PDF ימי הפורים האלה להיזכר ולהזכיר את דברי תורת הרבי שליט"א מלך המשיח במספר ארועי פורים מיוחדים במינם, בפרק פורים תשח"י, ופורים תשמ"ז, כולל תמונות, כתבי יד, שיחות ועוד.

פעילות / מערכת האתר - ה' אדר ב' התשע"ו, 12:57

גלריה שניה מקונגרס משיח בארץ הקודש

הצלם אריאל נחום, מגיש תיעוד נוסף גלריה שניה, מקונגרס משיח בארץ הקודש, שהתקיים השבוע. הקהל הרב שגדש את האולם האזין לנאומי הרבנים והמשפיעים שחשפו פעילויות רבות שנעשות בארץ הקודש.

פעילות / מערכת האתר - ה' אדר ב' התשע"ו, 12:37

חיות של עשיה בקונגרס משיח בארץ הקודש

כשלש מאות וחמישים משתתפים גדשו השבוע את "קונגרס משיח בארץ הקודש" למעמד שהותיר רושם של שעיה והתחדשות בפעילות לקבלת פני משיח צדקנו ופרסום בשורת הגאולה. באגודה למען הגאולה האמיתית והשלימה, מסכמים את הכינוס שמביא לתוצאות מעשיות אצל השלוחים והפעילים.

פעילות / מערכת האתר - ל' אדר א' התשע"ו, 13:00

בסיום הקונגרס ביום א': התוועדות חסידית

"מרבין בשמחה"! בסיום קונגרס משיח שיתקיים ביום אק הקרוב, תתקיים אי"ה התוועדות חסידית עם השלוחים והפעילים, יחד עם הרב שמעון ויצהנדלר, ראש ישיבת חב"ד בראשל"צ המפורסם בהתווועדויות הסוחפות.

פעילות / מערכת האתר - ל' אדר א' התשע"ו, 11:00

הקהל במלא העוצמה: הגרלה למשתתפי הקונגרס

שנת הקהל בעיצומה! והדבר יקבל ביטוי במסגרת קונגרס משיח בארץ הקודש, שיתקיים אי"ה ביום ראשון הקרוב בשעה 16:00 באולמי בלוודר. לצד שורת דוברים שיעלו על נס את הפעילות, ומבצע הפצה ענק לעלוני "ושמרו לעשות" שיצאו לאור לאחרונה. יתקיים במהלך האירוע - הגרלה בין המשתתפים על כרטיס טיסה לנציג לבית משיח 770!

פעילות / מערכת האתר - כ"ט אדר א' התשע"ו, 13:30

הפתעת הקונגרס: מבצע הפצת משלוחי מנות

במצע יחודי של האגודה למען הגאולה האמיתית והשלימה, יחולקו ביום ראשון הקרוב, למשתתפי הקונגרס, משלוחי מנות להפצה, שיביאו את שמחת החג יחד עם בשורת הגאולה לעשרות אלפים. המבצע בשיטת 1 + 1 יתפרסם במהלך האירוע.

פעילות / מערכת האתר - כ"ט אדר א' התשע"ו, 12:38

שורה של דוברים יגיעו לקונגרס משיח

ביום ראשון הקרוב, בשעה 16:00 יפתח באולמי בלוודר בראשל"צ "קונגרס משיח" המאורגן ע"י האגודה למען הגאולה האמיתית והשלמה. בתוכניה של האירוע מופיעים שורה של דוברים מהשורה הראשונה, בשלל הנושאים המעסיקים את השלוחים והפעילים: