כללי

חדשות האתר / אתר הגאולה - כ"ב אייר התשע"ז, 12:58

מכירה פומבית של דולר הברכה

עם הרחבת פעילות האגודה למען הגאולה האמיתית והשלמה בהפצת בשורת הגאולה וההכנות לקראת "עצרת גאולה ומשיח ג' תמוז", מציעה האגודה למען הגאולה למכירה פומבית, דולר ברכה מידו הקדושה של הרבי שליט"א מלך המשיח. המעוניין להציע מחיר ישאיר פרטים בתגובות לכתבה, או בטלפן 054-435-7706.

חדשות האתר / אתר הגאולה - י"ח אייר התשע"ז, 20:21

תהלוכה לילית בבת ים

במוצאי שבת קודש אור לל"ג בעומר, התקיימה תהלוכת צ"ה ברחוב הנביאים עד בית הכנסת של איציק עמר, שם הודלקה מדורה, הרב זמרוני נשא דברים, והקהל ניגש בריקודי שמחה להתוועדות שהתקיימה בבית הכנסת

פעילות / אתר הגאולה - ח' אייר התשע"ז, 18:16

תמונת היום: ואהבת לרעך כמוך

תמונה מאחת הרשתות, אין יהודי "רחוק". "אל תביט אל מראהו". הנחת תפילין ליהודי שאין לו, היא גם "ואהבת לרעך כמוך", ואפילו רק בקריאה להניח למי שטוען שהוא לא רוצה, זה בבחינת "יכוף" של הרבי שליט"א מלך המשיח, וגם מקיים את מצוות "הוכח תוכיח" אפילו מאה פעמים.

חדשות האתר / אתר הגאולה - ז' אייר התשע"ז, 18:47

שידורי ניסיון ערוץ זמן הגאולה

מי שנכנס לאתר הגאולה, בוודאי שם לב לסרטונים בריבוע מימין "שידורי ניסיון ערוץ זמן הגאולה". כרגע, פלייליסט ענקי עם בחירה אקראית של סרטים מכינוסים, הרצאות, שיעורי תורה ועוד. מערכת אתר הגאולה מבקשת מהנכנסים לאתר תגובות על הסרטונים בכדי שנוכל לשפר.

חדשות האתר / מערכת האתר - ט"ז ניסן התשע"ז, 15:46

באור הגאולה בחול המועד פסח

כינוסי תורה בחול המועד פסח, בית חב"ד בת ים עיר הגאולה. ביום רביעי - הרב ירון לדרמן עם הרצאתו המרתקת רגל הפסח בבית המקדש.

שיחת הגאולה / מערכת האתר - כ"ו שבט התשע"ז, 18:24

כששומעים ומצייתים רק מרוויחים

שני נהגי מוניות שכירים פנו לרב אנטיזדה בשאלה האם לרכוש את המספר שמציעים להם, מדובר על עיסקה של קרוב למאה אלף דולר. התשובה באגרות קודש לאחד היתה כן, ולשני - לא.. המשך בכתבה. לספורטאי שהגיע לבקש ברכה, הרבי שליט"א באגרות קודש אמר.. לבדוק את הלב. והסתבר ש... המשך בכתבה.

שיחת הגאולה / שיחת הגאולה - כ"ו שבט התשע"ז, 18:14

הנש"ק שהביא למהפך הגאולה

ילדה קטנה כבת חמש מארץ הקודש, עמדה במרכז שיחתו הקדושה של הרבי שליט"א מלך המשיח, שהוקרנה במוצאי שבת האחרונה, באלפי מוקדים ברחבי העולם. בסרטון הוידאו שהוכן לשידור ע"י "לראות את מלכנו", סיפר הרבי שליט"א מלך המשיח באריכות בלתי רגילה, את סיפורה של ילדה קטנה, שהצליחה לחולל את המהפך הגדול ביותר בחיי משפחתה כולה, והכל בזכות נר שבת..

שיחת הגאולה / שיחת הגאולה - כ"ו שבט התשע"ז, 17:53

לחבר את נותן התורה לעולם

אם לפני שנים, זכותנו על ארץ ישראל היוותה ערך חברתי שאין עליו עוררין, הרי שמערכת החינוך, המשפט והתקשורת בגיבוי הממשלה, יצרו מציאות חברתית השוללת את עצם איזכור זכות זו. אם לפני שנים, החברה הלא-דתית ראתה גם היא בהתנהגויות מסויימות, סטיה והפרעה נפשית, הרי שהגורמים דלעיל יצרו מציאות מלאכותית של הצדקת הסטיה, תוך הנסיון להסרת תווית ה"הפרעה" ממנה.

שיחת הגאולה / אתר הגאולה - כ"ו שבט התשע"ז, 17:25

כלי הברכה - טלית קטן

אחי הצעיר, עוד כתינוק בן חודשיים, אושפז בבית הרפואה לאחר שחלה בדלקת ריאות. במהלך הבדיקות גילו כי הוא סובל מחוסר בכדוריות דם אדומות. ההומגלובין שלו בדם היה נמוך ביותר (הגיע לערך נמוך של 3. הרופאים לא הצליחו לעלות על הגורם לחוסר דם, אך המשיכו במתן מנות דם . . התשובה באגרות קודש.. המשך בכתבה.

חדשות האתר / אתר הגאולה - כ' שבט התשע"ז, 22:20

כ"ב שבט - הסתלקות הרבנית חי’ מושקא (תשמ"ח)

הרבנית חי’ מושקא ע"ה היתה בתו השני’ של כ"ק אדמו"ר מוהריי"צ. היא הצטיינה בלמדנות מופלגת, בפיקחות רבה, ובהנהגה מלכותית. חוש ההומור העדין שלה והתחשבותה החמימה בכל פרט, הוקירו אותה בעיני כל. היא נשאה את תפקידה בענווה אמיתית.

שיחת הגאולה / אתר הגאולה - י"ח שבט התשע"ז, 21:02

איפה ואיפה במשפטי ה"צדק" בבג"ץ

בדואים פלשו לקרקע בנגב שנרכשה ע"י יהודים מהמנהל כחוק ורשומה בטאבו ובנו שם באופן בלתי חוקי. בג"ץ דחה את היהודים בעלי הקרקע, למרות שהבניה הבדואית בשטח איננה חוקית לכל הדעות. איפה ואיפה אצל שופטי בג"ץ.

שיחת הגאולה / מערכת האתר - י"ח שבט התשע"ז, 20:50

שלושים שנה לשליחות בעבר הירקון

במהלך ארוע לרגל שלושים שנות פעילות בית חב"ד שכונות עבר הירקון ת"א בהשתתפות רבנים, משפיעים ואנ"ש, חשף הרב דוד אושקי ספור מדהים על מכתב שכתב לו הרבי שליט"א מלך המשיח ו"נשכח" במזכירות, עד שנשלח והגיע בדיוק בזמן...

עלונים להורדה / מערכת האתר - י"ג חשון התשע"ז, 00:40

בלעדי • עיתון הגאולה חודש חשון לקריאה

למעלה מעשרים וחמש שנה מאז יצא לאור עיתון הגאולה • עיתון שזכה לשמש כ"שופרו של משיח" בעקבות שיחת כ"ח ניסן תנש"א בה זעק כ"ק אדמו"ר מלך המשיח שליט"א: "עשו כל אשר ביכולתכם להביא את משיח צדקנו" • במלאות חצי יובל לשנת תשנ"ב אנו שמחים להגיש לגולשי האתר את עיתון הגאולה מס' 9 לחודש חשוון • לקריאה:

עלונים להורדה / מערכת האתר - י"ד תשרי התשע"ז, 09:42

ביטאון פנסאים 7 • להורדה

זה עתה יצא מבית הדפוס הבטאון החסידי והפופולארי 'פנסאים' מהדורה שביעית, בגליון מיוחד לרגל חג הסוכות. המהדורה החדשה התקבלה בשמחה ובהתרגשות על-ידי חסידים ואנשי מעשה בכל רחבי הארץ והעולם, ונקראת בשקיקה ע"י רבים רבים השואפים להחכים ולהוסיף בעשייה בשליחות היחידה של כ"ק אדמו"ר מלך המשיח שליט"א - 'קבלת פני משיח צדקנו'.

עלונים להורדה / מערכת האתר - י"ט אלול התשע"ו, 14:39

בטאון הפנסאים 6 • הורדה

לפניכם הבטאון החדש של הפנסאים הכולל בתוכו מכתב כללי מכ"ק אדמו"ר מלך המשיח שליט"א, סקירה על דמותו של מלך המשיח, אופן הענין של עבודת התשובה בדורנו, מבט על ההכנות לתשרי בבית חיינו, דברים מרגשים מהישיבה ליום אחד, חשבון נפש לסיום השנה, צידה לדרך לחודש הבא ועוד מגוון מאמרים מרתקים על עניני חסידות וחסידים ועל עבודתם לקבלת פני משיח צדקנו. בטאון הפנסאים מצטרף לקודמיו, במסגרת הפעילות העניפה של 'ממש' במשך כל השנה כולה, ופעולותיה הגדולות להנעה לפעילות ממשית לקבלת פני משיח צדקנו.

שיחת הגאולה / אתר הגאולה - י"ד אב התשע"ו, 23:48

הברכה הביאה לעולם ילד בריא

כתבתי עבורה לרבי שליט"א מלך המשיח כשאני מציינת שהיא לוקחת על עצמה להשתתף גם בשיעור תניא עם הרב זיו קצבי, המתקיים אצל משפ' מיכאלישווילי בשיכון ביום ראשון, לאחר השיעור ב"דבר מלכות" אצלי. התשובה הייתה, שבזכות שיעור תניא שמוסיפה שתזכה... ואכן הקב"ה לא נשאר בעל חוב וב"ה ביום כ' מרחשון השנה, יום הולדת אדמו"ר הרש"ב (רבי שלום דובער, הנשיא החמישי בשושלת חב"ד) נולד תינוק בריא ושלם...

שיחת הגאולה / שיחת הגאולה - י"ד אב התשע"ו, 23:30

הפיתרון - בית חב"ד 770

הנך פוגש מכר שנוסע לניו יורק ומשפיע עליו לבקר ב-770 - בית רבינו שבבבל, ואז אתה מתחיל לחפש מי ידאג לו למקום לינה, לארוחות מסודרות (וכשרות), מי יסדר להם חברותא ללימוד, מי יעזור לו להתמודד עם סידור התפילה, ומי יסייע להם למצוא את מקומו האמיתי בביתו של הרבי שליט"א מלך המשיח? יש!! בית חב"ד 770, 072-224-2647 bm770@gmail.com