האגודה למען הגאולה האמיתית והשלמה

ההכנות בעיצומן ל"כנס כ"ח ניסן הארצי" לנשי ובנות ישראל

חדשות נשי ובנות חב"ד

שניאור גרינפלד 250 צפיות 0

ההכנות בעיצומן ל"כנס כ"ח ניסן הארצי" לנשי ובנות ישראל

גם השנה יערך "כנס כ"ח ניסן הארצי" לנשי ובנות ישראל • והפעם האירוע יתקיים אי"ה באולם המפואר והמחודש של היכל התרבות בתל אביב. אולם נוח ויפהפה, עם מיטב הציוד, שכל אחת מהמשתתפות תוכל לראות ולשמוע היטב ולגרום נחת רוח לרבי מלך המשיח שליט"א • נושא הכינוס: "מרעישות לפעול ביאת משיח" • כל הפרטים

כמידי שנה, יערך "כנס כ"ח ניסן הארצי" לנשי ובנות ישראל, ע"פ הוראתו של הרבי מליובאוויטש מלך המשיח שליט"א "עשו כל אשר ביכולתכם להביא את משיח צדקנו בפועל ממש".

בקמפיין מקדים לכנס, נחשף כי נושא הכינוס הוא: "מרעישות לפעול ביאת משיח" בו מובאים ציטוטים מהשיחה המטלטלת של הרבי בכ"ח ניסן ה'תנש"א, במטרה לעורר את כולנו לחיות עם בקשתו הנפשית של הרבי – "עשו כל אשר ביכולתכם.. להביא את משיח צדקנו בפועל ממש..!"

הכנס יתקיים אי"ה באולם המפואר והמחודש של היכל התרבות בתל אביב. אולם נוח ויפהפה, עם מיטב הציוד, שכל אחת מהמשתתפות תוכל לראות ולשמוע היטב.

גם התכנית תהי' השנה משודרגת ומושקעת במיוחד. בנוסף לקטעי וידאו מיוחדים של הרבי, תהיינה הרצאות תוכן מעוררות, תכנית אומנותית ייחודית שמופקת מיוחד לערב זה, חידון מרתק על שיחות ה'דבר מלכות' בשיתוף הקהל, ניגונים, קטעי וידאו בהפקה מיוחדת לכנס ועוד'.

כל אשה ובחורה שמגיעה לכנס ורואה בו מקור לכוחות מחודשים להמשיך בשמחה בשליחות העכשיות – קבלת פני הרבי מלך המשיח שליט"א בפועל ממש! צריכה להרגיש חובה וזכות לעשות לרבי נחת ולהביא עמה עוד חברה שטרם היתה בכנס, בבחינת "פנים חדשות".

פרטים נוספים יבואו בהמשך אי"ה

Redemption site01263

תגובות

הוספת תגובה חדשה

בתהליך...