האגודה למען הגאולה האמיתית והשלמה

נפלאות עכשיו • אמרתי לרופא בבטחון "אנחנו נטוס ביחד עם הילד"

נפלאות עכשיו

שיחת הגאולה 229 צפיות 0

נפלאות עכשיו • אמרתי לרופא בבטחון "אנחנו נטוס ביחד עם הילד"

הגענו לבית הרפואה, האחות רק קמה ומסתכלת ומייד מתחילה לצעוק 'מנינגוקוק' (זיהום פולשני) - בידוד! בידוד! ואז הבנתי שהמצב פה הוא רציני יותר ממה שחשבתי • הרבי מלך המשיח שליט"א עונה במכתב על "מיחוש שהיה בעבר" • סיפור מדהים ב"שיחת הגאולה" פרשת במדבר תשע"ח גליון מס' 1195 • הסיפור המלא

אלפי ילדים והורים, השתתפו השנה, בהדלקה המסורתית, שנערכה ע"י קהילת חב"ד ליובאוויטש בעיר הקודש צפת לכבוד התנא האלקי רבי שמעון בר-יוחאי ולקבלת פני הרבי שליט"א מלך המשיח.

את האירוע יזם בית חב"ד בצפת בראשות הרב יצחק שיחי' ליפש, שהתחברו עם הדלקת המדורה המסורתית בארגונם של נשי חב"ד בראשות הגב' רחל הענדל.

תחילה התאספו הילדים ומשפחותיהם בשני מוקדי יציאה נפרדים לבנים ולבנות, ומשם צעדו בכל שכונת חב"ד בסדר מופתי, עם שלטי יהדות, תאורה, רכבי הגברה וליצנים אל כיוון בית הספר 'אור מנחם' בנים, שם נערך מעמד 'פאראד' - כינוס גדול מרשים ורב עוצמה בהשתתפות של קרוב ל3000 משתתפים!

במהלך האירוע, עלה על המסכים סיפור המופת של משפחת גאנזבורג, אותו סיפר אבי המשפחה הרב יואל: "לפני כשלש שנים החלטנו כל המשפחה לכבוד שנת הקהל, לנסוע לרבי שליט"א מלך המשיח לחודש החגים.

(בשנת 'הקהל' המגיעה לאחר שנת השמיטה, נוהגים רבים לטוס באופן מיוחד ל-770, כהוראתו של הרבי שליט"א מלך המשיח).

קנינו כרטיסים ליום רביעי בלילה. אך כשבוע לפני הטיסה, בני הקטן, בערקוש (שלום דב בער) לא הרגיש טוב, היה לו חום. הלכנו לרופא שבדק אותו ואמר שברוך ה', הוא בסדר.

שבת בלילה, אני חוזר מבית הכנסת, אשתי מיד אומרת לי: "הילד לא נראה טוב, אני מבקשת שתרד מייד לבית הרפואה".

הגענו לבית הרפואה, אני נכנס למחלקת הילדים. האחות רק קמה ומסתכלת ומייד מתחילה לצעוק 'מנינגוקוק' (זיהום פולשני) - בידוד! בידוד! ואז הבנתי שהמצב פה הוא רציני יותר ממה שחשבתי.

(זיהום מנינגוקוק דורש יידוע של משרד הבריאות באופן המיידי והמהיר ביותר. הגורמים שמובילים לזיהום זה אינם מובנים בבירור. כאשר ההידבקות מתרחשת, היא בעלת מאפיינים של מגיפה, באופן מחזורי באיזורים מסוימים היל"ת).

מיד רצו רופאים, התחילו לטפל בו והכניסו אותו לטיפול נמרץ, וכך הוא היה תחת השגחה 24 שעות.

אנחנו כמובן כותבים לרבי שליט"א מלך המשיח, מקבלים ברכות מאוד מעודדות על "מיחוש שהיה בעבר" ושהכל עכשיו בסדר.

במוצאי שבת, הגיע מנהל המחלקה לשוחח איתנו. לאחר שהסביר את המצב, אני אמרתי לו שבעזרת ה' אנחנו מתכוונים לטוס לרבי שליט"א מלך המשיח ביום רביעי - כל המשפחה.

הוא הסתכל עלי בפליאה ומסביר לי שהמצב בכלל לא פשוט ושאולי כדאי לחשוב על תוכניות אחרות.

וברוך ה' כבר למחרת, יום ראשון בבוקר, ראינו שינוי ניכר לטובה וביום רביעי ישבנו כולנו כל המשפחה ביחד על מטוס בדרך לרבי שליט"א מלך המשיח, בהסכמת הרופאים".

תגובות

הוספת תגובה חדשה

בתהליך...