האגודה למען הגאולה האמיתית והשלמה

המדיניות הנוכחית חייבת להשתנות

מאמר מערכת

שיחת הגאולה 87 צפיות 0

המדיניות הנוכחית חייבת להשתנות

המדיניות הנוכחית חייבת להשתנות

המדיניות של ממשלת ישראל, היא שהובילה בימים האחרונים למחזות האבסורדיים, המובילים לעידוד מעשי הטרור, על ידי אותה ממשלה, שחבריה הם המפגינים נגדה. חייבים לשנות זאת באופן מיידי.

אילו הלוגו המוכר המלווה את העיתונים השונים בישראל, היה מוחלף השבוע בכריכה נחמדה, שכותרתו 'ספר הבדיחות', איש לא היה מתפלא למצוא שם את אותו התוכן. אלא שהפעם, לצערינו, הבדיחה היא על חשבוננו.
התושבים משפשפים את עיניהם בתמהון. מה קורה כאן? אבל הכותרות הרציניות מעל התמונות והכתבות, אכן מלמדים, כי לא מדובר כאן בבדיחות או בהצגות, אלא במדיניות מחושבת שמובילה למציאות בלתי תאומן.
יום שישי, מחבל חודר לישוב בית א-ל. פוגע, בידיים כמעט חשופות בחייל המוצב בעמדת שמירה. תוך שעה קלה מתברר כי הוא נכנס לישוב בזכות פרצה בגדר. כן, מתברר כי הישוב מוקף גדר שעלותה היא מיליונים לטובת שמירה בטחונית על התושבים, אך מישהו בצה"ל שחשש מאמירת בית המשפט, שיעמוד על זכותו של ערבי עלום להכנס כדי להגיע לבית מט ליפול, השאיר פרצה בגדר. פרצה הקוראת... אז לשם מה כל הגדר?


תיאטרון האבסורד
במוצאי שבת, מוכים שני חיילי גדוד נצח יהודה על ידי... שוטרי מג"ב, לאחר שסירבו לפנות מתיישבים שהפגינו כנגד גל הטרור. על פי עדי ראיה, המג"בניקים התנפלו על שני חיילים, עיכבו אותם באלימות ולקחו את נשקיהם.
אם זו לא היתה המציאות, קשה היה לדמיין זאת. חיילים שחבריהם נרצחו באותו שבוע, נשלחים כדי לפנות הפגנה של יהודים ומוצאים את עצמם מוכים ונעצרים על ידי שוטרי מג"ב?!
למחרת, יום ראשון, טרם ישיבת הממשלה, נערכת הפגנה בירושלים, בה נשמעו קריאות לשרים, לשנות את מדיניות הממשלה. ומי עומד בראש הדוברים? שרי הממשלה בעצמם. אין גבול לצביעות.
וזה נמשך. בכיר ברמאללה שמסביר השבוע כי הכסף שישראל איפשרה את העברתו הוא הגורם העיקרי לתקציבים לפיגועי המחבלים. מידע שצה"ל מפרסם על הריסת בתי המחבלים שמתבררים במקרה הטוב כהריסת איזה קיר קטן בצידו. והציבור עומד ושואל את עצמו עד מתי תמשך הבדיחה על חשבוננו?
על הממשלה להצהיר עוד היום, על שינוי מוחלט של המדיניות הנוכחית המאפשרת ומעודדת את הטרור. אזהרתו הברורה של הרבי שליט"א מלך המשיח, כי דיבורים ועידודים לערבים, מעמדים בסכנת נפשות מיליוני יהודים, מצטרפים לדבריו הנחרצים כי ממשלה שתנהג בדרך זו, תמצא את עצמה מתפרקת, וכפי שכבר היה לעולמים.


חזק חזק ונתחזק
הקריאה שתשמע בשבת קודש, בבתי הכנסת "חזק חזק ונתחזק", בסיום ספר בראשית, יש בה מסר של עידוד לכל יהודי. רגע לפני שאנו פותחים בקריאה בספר שמות, ספר המספר על הגאולה, יש לנו את הכוחות להתחזק בעבודתנו, לזרז את רגעי הגאולה האמיתית והשלימה.
עלינו מוטל לעמוד איתן כנגד מדיניות הממשלה, להביע את מחאתנו ולהצהיר כי הפתרון היחיד לכל הבעיות, הבטחוניות והכלכליות, הכלליות והפרטיות - רק התגלותו של הרבי שליט"א מלך המשיח, תיכף ומיד ממש.

מאמר המערכת של שיחת הגאולה 1225

תגובות

הוספת תגובה חדשה

בתהליך...