כל הכתבות

דבר מלכות / שיחת הגאולה - י"ד אב התשע"ט, 23:17

נקודה בפרשה: העליה של חודש מנחם אב

את פרשת ואתחנן קוראים תמיד בסמיכות לחמישה עשר במנחם אב, ומכיון שכל דבר בתורה הוא בתכלית הדיוק צריך לומר שיש קשר בין פרשת ואתחנן לט"ו באב • נקודה לפרשת ואתחנן מהרבי שליט"א מלך המשיח • לקריאה

אור החיים / שיחת הגאולה - י"ד אב התשע"ט, 23:13

מילד 'כתום' למחנך בדור הגאולה

"את יום ההולדת של גיל חמש-עשרה, 'חגגתי' על הרצפה בחדר 205 במלון קיסר בירושלים" כך מספר השבוע הרב לוי יצחק קירשנזפט, משפיע בישיבת חנוך לנער בצפת, שבימים אלו משיק את הרצאתו למתבגרים ולהוריהם, בשם "אלו החיים?!" בה הוא חולק מנסיונותיו להתמודדות עם הקשיים • מתוך מדור אור החיים בגיליון שיחת הגאולה 1258 • לקריאה.

מאמר מערכת / שיחת הגאולה - י"ד אב התשע"ט, 23:07

מאמר מערכת • סיום הרמב"ם ושמחת הגאולה

ביום שלישי הקרוב, הזדמנות פז להתחבר ללימוד התורני המקיף את כל שכבות העם וכולל את לימוד כל הלכות התורה מידי שנה, בחגיגת הסיום שתיערך באולמי בלוודר. כולנו נהיה שם • מתוך מאמר המערכת בגיליון שיחת הגאולה 1258 • לקריאה

חדשות בית משיח - 770 / מערכת האתר - י"ג אב התשע"ט, 21:35

גלריה • ב770 החליפו את הרצפה

כפי שפורסם בבית משיח 770 החליפו את הרצפה לרצפה חדשה, יש לציין כי השאירו את הדוגמה הישנה והיא לא שונתה. צלם אתר הגאולה עבר שם, והתיעוד מוגש בפניכם • צפו בגלריה.

פעילות משיח / מערכת האתר - י"ג אב התשע"ט, 21:33

תמונת היום: משיח בכיכר בסערה בעפולה

כפי שפורסם בימים אלו התחוללה סערה בקשר עם הפרדה בין נשים לגברים ע"פ ההלכה באירוע בעיר עפולה. ב"ה לאחר דין ודברים האירוע התקיים במועדו. כלי התקשרות סיקרו את האירוע ובתצלומים הביאו גם קטע מאירוע משיח בכיכר שהתקיים בקיץ שעבר בעיר תל אביב. צפו.

חדשות חב"ד / מערכת האתר - י"ג אב התשע"ט, 21:26

יהדודס: היום הראשון של הפעילות

ארגון יהדודס התחיל לפעול בשיא המרץ. על פעילות הארגון ניתן לקרוא בכתבה המלאה בשיחת הגאולה. הארגון פועל בקרב כלל ילדי ישראל ברחבי הארץ. צפו בתמונות מפעילות הארגון עם הכוכב העולה 'אודי' ביום הראשון.

חדשות בית משיח - 770 / מערכת האתר - י"ג אב התשע"ט, 21:20

פינת החי ב770

אמש, כמידי ליל שלישי בשבוע, התקיימה ההתוועדות הקבועה של תלמידי בית משיח 770 בפינה הצפונית-מזרחית - "פינת החי". כרגיל, נפתחה ההתוועדות בלימוד עניני גאולה ומשיח מתוך גיליון "יחי המלך" השבועי, ולאחר מכן נמשכה התוועדות חסידית אל תוך הלילה בליווי ניגוני גאולה ומשיח וסיפורי מופתים טריים • לתמונות כנסו.

חדשות חב"ד / מערכת האתר - י"ג אב התשע"ט, 08:15

הודעה מטעם איגוד תלמידי הקבוצה

ביוזמת מספר תלמידים בוגרים, בוגרי ישיבות תות"ל באה"ק הלומדים מספר שנים בישיבת תות"ל המרכזית בבית חיינו – 770 ונמצאים בקשר הדוק עם ההנהלה, יחד עם מספר הנהלות ישיבות מהארץ, ממשיכים את מסגרת הלימודית ב'שנת הקבוצה', כאשר הכל נעשה בתיאום מלא עם הנהלת ישיבת תות"ל המרכזית 770. צפו בפרטי ההודעה.

חדשות בית משיח - 770 / מערכת האתר - י"ב אב התשע"ט, 23:22

תמונת היום: תפילות בזאל הקטן

כפי שדווח באתרנו על השיפוצים בזאל הגדול ב770 בית משיח, ע"פ החלטת הגבאים התקיימו היום התפילות בקומה העליונה של 770, מאחר ובזאל הגדול מחליפים את הרצפה • צפו בתמונה.

לראות את מלכנו / הרב טוביה דורון - י"ב אב התשע"ט, 23:10

מן הנהר הגדול ועד נהר פרת

כיבוש יריחו, "מנעולה של ארץ ישראל" ע"י הרבי שליט"א מלך המשיח במלחמת ששת הימים, פתח את הדרך לכיבוש כל ארץ ישראל "מהנהר הגדול ועד נהר פרת". פירסום ראשון, תרגום מהשיחה השישית בהתוועדות י"ג תמוז תשכ"ט. לא "מדינת" ישראל - "ארץ ישראל", "מן הנהר הגדול עד נהר פרת יהיה גבולכם". אחרי חמישים שנה (תשכ"ט - תשע"ט) ש"קאים איניש אדעתי' דרבי", הכל נמצא, וצריך להתרגל לגאולה

כנסים והרצאות / אתר הגאולה - י"ב אב התשע"ט, 12:46

הרב זמרוני בהשקת הספר תפילין של ימות המשיח

השבוע אנו מונים שלושים שנה לשיחת שבת ואתחנן תשמ"ט, בה הרבי שליט"א מלך המשיח דיבר על מעלת הנחת ד' זוגות תפילין, ואחריה קיבל הרב זמרוני מענה קודש על שאלתו האם הוא יכול להניח - שהענין שייך למשפיע שלו באה"ק. צפו בנאומו של הרב זמרוני בארוע ההשקה לספר תפילין של ימות המשיח

פעילות משיח / אתר הגאולה - י"ב אב התשע"ט, 11:48

באר שבע: המפקדים התכנסו לקראת הדיי קעמפ

לקראת דיי קעמפ "לגיון של מלך" באר שבע שיחל מחר, התכנסו מפקדי הדיי קעמפ ליום העירכות והכנה לחינוך חיילי צבאות ה' על הצד הטוב ביותר. המפקדים קיבלו כלים חינוכיים לחנך את חיילי צבאות ה' לקראת התגלותו המלאה של הרבי שליט"א מלך המשיח.

חדשות בית משיח - 770 / מערכת האתר - י"א אב התשע"ט, 23:58

תלמידי הקבוצה נעמדו לתמונה השנתית

קבוצה ע"ט עם הרבי מלך המשיח שליט"א. לאחר שנה תמימה עם הרבי שליט"א מלך המשיח נעמדו תלמידי קבוצה תשע"ט לתמונה השנתית בחזית 770 בית משיח. צלם אתר הגאולה היה שם ומגיש תיעוד • לתמונה המלאה ולוידאו קצר מהריקודים, כנסו.

פעילות משיח / מערכת האתר - י"א אב התשע"ט, 19:15

דגל משיח חדש בפוקנוס

התמימים מישיבת תות"ל בשכונת פוקנוס שבארצות הברית ממשיכים בהפצת בשורת הגאולה. השבוע החליפו התמימים דגל משיח שתלו זה מכבר בדגל חדש ומפואר. הדגל מונף על גבי תורן גבוה • צפו בתמונות והחלפת הדגל.

דעות / מערכת האתר - י"א אב התשע"ט, 19:10

עליית וירידת דאעש • דעה

לאחרונה התפרסם שהמוסד סיכל 50 פיגועים שדאעש תיכנן לבצע במדינות שונות, 12 מתוכם בטורקיה. כמו כן התפרסם שדאעש "מתעורר" בלוב, ופעילותו שם מתרחבת, וזאת לאחר המהלומות שספג במזרח התיכון • טור דעה מיוחד מאת הרב אבישי אפרגון • לקריאה.

חדשות בית משיח - 770 / מערכת האתר - י"א אב התשע"ט, 18:53

שיפוצים בבית משיח 770

החל מהיום מתקיימים שיפוצים ברחבת בית משיח 770, שכוללים החלפת הרצפה וחלק מהספריות. אי לכך תפילות הרבי שליט"א מלך המשיח מתקיימות ע"ג בימת ההתוועדויות • אתר הגאולה מגיש תמונות מיוחדות מהתחלת השיפוצים והתפילה.

חדשות חב"ד / מערכת האתר - י"א אב התשע"ט, 18:47

התוועדות ליל שישי בבת ים

ביום חמישי הקרוב י''ד מנחם-אב תתקיים התוועדות חסידית בבית חב''ד בבת ים רחוב העצמאות 67 בשעה 21:00 סביב שולחנות ערוכים ומשקה כיד המלך. ההתוועדות תתקיים לרגל 50 שנה להולדת הרב חיים ציק ולכבוד ליל ''חמישה-עשר באב''. ההתוועדות לגברים בלבד.

חדשות חב"ד / מערכת האתר - י"א אב התשע"ט, 01:17

השבוע בנתניה: מופע ענק של שמחה וגאולה

השבוע בנתניה: פותחים את בין הזמנים! במעמד חגיגת סיום הרמב״ם ומופע ענק לכל המשפחה! יום רביעי י״ג אב בהיכל התרבות נתניה. עם האומנים: חיים ישראל, מנדי ג׳רופי, אהרן רזאל, פיני איינהורן בהופעה מלאה עם תזמורתו של דוידי נחשון. במעמד רבני העיר ומשפיעים אורחים • צפו בסרטון ההזמנה המיוחד.