כל הכתבות

פעילות משיח / אתר הגאולה - ט' טבת התש"פ, 13:11

קידוש לבנה חודש טבת

קידוש לבנה חודש טבת עם הרבי שליט"א מלך המשיח, ולאחריו קידוש לבנה ברוב עם הדרת מלך בטיימס סקוור ע"י התמימים. תמונות ווידאו

אקטואליה / הרב אבישי איפרגון - ט' טבת התש"פ, 12:46

חיסול הארכי מחבל קאסם סולימאני

חיסול דרמטי מדהים שמשנה את התמונה בכל האזור, תוך כדי שהמוני בית ישראל מתוועדים ושמחים בכל מקום בשמחת ה' טבת "דידן נצח" - חיסלה ארה"ב את מפקד כח-קודס (כח ירושלים) האיראני - קאסם סולימאני, מפקד הזרוע המבצעת של "משמרות המהפכה" באיראן, והאחראי הבלעדי לכל פעילות הטרור של איראן בעולם כולו

חדשות חב"ד / שלום לוגוב - ד' טבת התש"פ, 10:18

ממש: יריד הענק דידן דהספרים בענייני גאולה ומשיח נצח

לרגל ה' טבת – דידן דהספרים נצח – ייערך יריד מרכזי למכירת ספרי חסידות, יהדות וילדים. 'במרכז ההפצה - ממש' שמים דגש על ספרים איכותיים, מעניינים ונצרכים למשפחה החסידית שמתאימים לכל הגילאים, וכמובן ביריד ממש תמצאו את המגוון הגדול ביותר לספרי גאולה ומשיח. ביריד 'ממש' לא מסתפקים רק במבצעים בפרסומות אלא דואגים להביא ספרים מעניינים במבצעים

דעות / מערכת האתר - ג' טבת התש"פ, 23:37

יש בעל הבית חי לבירה זו!

מאמר מרתק מאת הרב דוד שי' נחשון, מנכ"ל ניידות חב"ד בארץ הקודש ויו"ר תנועת הנוער צבאות השם באה"ק בעניין קניית ספרים עם תארים חיים על הרבי שליט"א מלך המשיח. מובא באתרנו לרגל חג הספרים ה' טבת • מרתק.

דעות / מערכת האתר - ג' טבת התש"פ, 23:34

חסיד חי קונה ספרים חיים!

קטע מתוך נאומו של המרתק הרה"ח דוד נחשון שי', כינוס פעילים נאות אפקה, תשנ"ח בעניין קניית ספרים חיים. מובא בקשר עם חג הספרים ה' טבת • לקריאה.

דעות / מערכת האתר - ג' טבת התש"פ, 23:31

הרב זמרוני ציק: רק ספרי 'מלך המשיח שליט"א'!

נאום מרתק שנשא הרב זמרוני ציק, יו"ר האגודה למען הגאולה האמיתית והשלימה, ושליח הרב שליט"א מלך המשיח לעיר הגאולה בת ים, בכינוס פעילים ב'נאות אפקה', בשנת ה'תשנ"ח בקשר לקניית ספרים עם תארים חיים על הרבי שליט"א מלך המשיח • לקריאה.

חדשות חב"ד / מערכת האתר - ג' טבת התש"פ, 13:07

אור של גאולה בשיירת חנוכה בראשל"צ

ביוזמת תלמידי ישיבת תומכי תמימים בראשון לציון, יצאו עשרות רכבים לשיירה מאירה ברחבי העיר, בליוי שירה וזמרה ופרסום בשורת הגאולה. השיירה עצרה במספר נקודות לזיכוי הרבים והדלקות החנוכיה.

אקטואליה / הרב אבישי איפרגון - ב' טבת התש"פ, 16:19

תקיפה אמריקנית גדולה על חיזבאללה-עיראק

בליל אמש תקפה ארה"ב בעוצמה בסיסים של ארגון חיזבאללה-עיראק. בתקיפה נהרגו ונפצעו עשרות מחבלים. התקיפה בוצעה כתגובה לירי רקטות ביום ששי של הארגון, שבו נהרג קבלן אמריקאי ונפצעו חיילים אמריקנים ועיראקים. טור פרשנות מאת הרב אבישי אפרגון, ראש ישיבת דרכי תמימים, פרשן לעניני צבא ובטחון

חדשות חב"ד / מערכת האתר - ב' טבת התש"פ, 15:46

בת ים: אלף משתתפים בכנס חנוכה

הצלחה ענקית במסיבת חנוכה המרכזית בבת-ים כ1000 הורים וילדים נהנו מהצגה מיוחדת "התעלומה המסתורית". הדלקת החנוכיה נערכה על ידי מר אלי יריב, מ"מ ראש העיר . דברי ברכה: הרב חיים ציק, שליח הרבי שליט"א מלך המשיח לבת ים. נערכה הגרלה ענקית על 20 קורקינטים, כרטיס טיסה ואופנים.

קטעים מבית חיינו / מערכת האתר - ב' טבת התש"פ, 15:36

חלוקת דמי חנוכה לאחר ההדלקה ב-770

אתמול, יום א', לאחר תפילת מנחה והדלקת נר ח' דחנוכה, עברו מאות לקבלת דמי חנוכה ושטר הדולר לברכה מהרבי שליט"א מלך המשיח. ניתן לראות בסיום הסרטון את הרב יעקב גרנשטט לצד בני נח ברזילאים בחלוקת הדולרים. שניהם נסעו אתמול במשך שעתיים ושלש על מנת לזכות להגיע לחלוקה.

חדשות חב"ד / מערכת האתר - א' טבת התש"פ, 13:30

קרית גת: בית חב"ד המרכזי מסכם חודש כסלו בהצלחה

בית חב"ד המרכזי קרית גת בראשות השליח הרב שלמה בוטבול ובניהולו של השליח הרב אהרון בוטבול מסכם בימים אלו את חודש כסלו עמוס בפעילות לכל סוגי האוכלסיה בסימן לקבלת פני משיח צדקנו. מאות ילדים בכינוס ענק בקרי’ה החרדית, כינוס ילדים בקניון לב העיר, התוועדויות חסידיות ומרתקות, הדלקות מרכזיות, עלונים מרהיבים, חנוכיה ניידת, פעילות עם חיילי צה"ל, שיירת האור.

מאמר מערכת / שיחת הגאולה - א' טבת התש"פ, 13:16

הדרך הבטוחה להבאת הגאולה

עלינו ללמוד מהמכבים שלא התפשרו על שמן טמא להדלקת המנורה, התאמצו למצוא את הכד הקטן שדלק שמונה ימים. גם היום, נמשיך לפעול ללא פשרות ולהביא את הגאולה האמיתית והשלימה.

אור החיים / שיחת הגאולה - א' טבת התש"פ, 13:14

שליחות תוך כדי העסקים

תחביב הילדות הפך אצל ר' יוסקה מירלסון לעסק שכל כולו קידום עניני ה'מבצעים' והפצת בשורת הגאולה. "הכל התחיל בילדותי כאשר אבי היקר לוי יצחק מירלסון (מרלה) עסק בשליחות ופעילות חב"ד בעיר רמלה. אהבתי מאוד לחבר יחד איתו את ההגברה לרכבים ולסייע בזמני הפנוי בשליחות. כשגדלתי הוצאתי תואר מאמן N.L.P ואסטרטגיה שיווקית כשאני מכוון לתחום ההגברה תוך שאני מתחיל להפיץ ערכות שכאלה.

מקץ / שיחת הגאולה - א' טבת התש"פ, 13:12

נס, כבר מההתחלה

נס זה (מציאת פך השמן) אינו נס גלוי, כי אפשר לומר שזה היה דבר טבעי שהיוונים לא ימצאו את פך השמן, כי הוא היה מונח במחבוא. ולפי זה צריך להבין: למה נס חנוכה התרחש באופן כזה שתחילת הנס היתה בצורה טבעית (מציאת השמן), והמשך הנס היה נס גלוי (שדלק שמונה ימים)? אם הקב"ה רוצה שיהיה כאן נס גלוי, היה צריך שירד פך שמן טהור מהשמיים, ואם רצונו הוא שיהיה נס טבעי, היה צריך להיות שימצאו שמן טהור שיספיק לכל השמונה ימים?

שיחת הגאולה / שיחת הגאולה - א' טבת התש"פ, 13:10

נס ביטול 'עסקת המאה'

ופה רואים את הנס העצום! התכנית היתה אמורה לצאת לפועל מיד אחרי הבחירות הראשונות בשנה שעברה, אלא שבזכות המשבר הפוליטי היא נדחית ונדחית ובעזרת ה' יתקיימו בה דברי חז"ל "כיון שנדחה - ידחה"... שיח חסידים עם ר' בנצי פרישמן, בת ים עיר הגאולה

נפלאות עכשיו / שיחת הגאולה - א' טבת התש"פ, 13:04

נפלאות עכשיו: כשלא הולך במבצעים...

ר' כפיר בלאס מרמת אביב, הפועל נמרצות מידי יום בדוכן שכזה בשכונה בה הוא לומד בכולל של ישיבת תומכי תמימים ברמת אביב, ראה כבר את התוצאות החיוביות אפילו מ"חוסר היענות". לעיתים אפילו הוא בעצמו לא יודע לשער את ההצלחה הטמונה בעצם הפניה לאדם. לפעמים אותו אחד אכן יניח מאוחר יותר בזכות אותה פניה, ולפעמים מתגלה המשך הסיפור רק בהשגחה פרטית...

חדשות חב"ד / מערכת האתר - כ"ז כסלו התש"פ, 15:18

מוסיף והולך באור: ספר תורה לבית חב"ד בית דגן

בית דגן לבשה חג לרגל הכנסת ספר התורה לבית כנסת חב"ד בית דגן בראשות שליח הרבי שליט"א מלך המשיח הרב שמואל גרומך. י"ט כסלו נחוג בצורה מיוחדת בהשתתפות רבים מתושבי השכונה שיצאו לתהלוכה שמחה וססגונית לעבר בית הכנסת. השמחה והריקודים הרקיעו שחקים במהלך התהלוכה והביאו שמחה גדולה לאלו מתושבי השכונה שלא יצאו מהבתים.

פעילות משיח / מערכת האתר - כ"ו כסלו התש"פ, 10:26

בעוד שבועיים: יריד ה' טבת המרכזי בגוש-דן

כמידי שנה עורכים ב'ממש' מכירה מיוחדת לרגל ה' טבת יום בו 'דידן – דהספרים – נצח'. במכירה יימכרו ספרים מובחרים מכל ההוצאות החב"דיות – קה"ת, חיש, ופרצת, בית משיח, צבאות ה' ועוד – כאשר דגש מיוחד ניתן על ספרי גאולה ומשיח לילדים ומבוגרים.

פעילות משיח / אתר הגאולה - כ"ד כסלו התש"פ, 13:03

י"ט כסלו בבית כנסת בית אל בת ים

מידי שנה, מצטרפים בתי כנסת מחוגים שונים שזוכים לקיים גם אצלם את חגיגת י"ט כסלו בהידור ברוב עם הדרת מלך. השנה, גם מתפללי בית כנסת בית אל (ספרדי), זכו לחגוג את י"ט כסלו עם חב"ד. האירוע עם הרב ויקטור עטיה מחברון היה הצלחה גדולה ומדהים בתוכנו. דיווח וגלריה בכתבה המלאה

פעילות משיח / אתר הגאולה - כ"ד כסלו התש"פ, 12:46

חנוכה בבית משיח דרום בת ים

גם השנה מציב בית משיח דרום בת ים מנורת חנוכה גדולה במרכז השכונה שתהיה המרכז לפעילות חנוכה נושאת פרסים לתושבי השכונה. וגם בעלי העסקים במקום כבר קיבלו את ערכת החנוכה ומוכנים להדלקה לקראת שקיעת החמה. גלריה