חדשות

בואו לשמחת בית השואבה  בעיר הגאולה
פעילות משיח

בואו לשמחת בית השואבה בעיר הגאולה

בחג הסוכות יתקיימו בעזהשי"ת, מידי ערב ריקודי ושמחת בית השואבה, וכן הקפות שניות עפ"י בקשת הרבי שליט"א מלך המשיח, לרקוד ברחובה של עיר, עד שגם הרחוב ירקוד וישמח. אירועי השמחה יערכו בכיכר המצבה במרכז העיר בת ים עיר הגאולה, עם חב"ד ומיטב הזמרים בהשתתפות רבנים, אברכים, בחורי הישיבות, חסידים והמוני בית ישראל, אנשים, נשים (בהפרדה) וטף. מי שלא ראה שמחת בית השואבה לא ראה שמחה מימיו.

מערכת האתר -

גלריות / מערכת האתר - י"ד תשרי התשע"ז, 09:54

באנקעט 'לכתחילה אריבער'

לרגל י"ג תשרי יום ההילולא של הרבי המהר"ש 'לכתחילה אריבער', התקיים במוצאי שבת 'באנקעט' חגיגי בסימן 'חצי יובל לשנת תשנ"ב' לכלל האורחים יחד. האירוע התקיים באולם אוהלי תורה. פרטים מלאים ותמונות בתוך הכתבה

עלונים להורדה / מערכת האתר - י"ד תשרי התשע"ז, 09:42

ביטאון פנסאים 7 • להורדה

זה עתה יצא מבית הדפוס הבטאון החסידי והפופולארי 'פנסאים' מהדורה שביעית, בגליון מיוחד לרגל חג הסוכות. המהדורה החדשה התקבלה בשמחה ובהתרגשות על-ידי חסידים ואנשי מעשה בכל רחבי הארץ והעולם, ונקראת בשקיקה ע"י רבים רבים השואפים להחכים ולהוסיף בעשייה בשליחות היחידה של כ"ק אדמו"ר מלך המשיח שליט"א - 'קבלת פני משיח צדקנו'.

גלריות / מערכת האתר - י"ד תשרי התשע"ז, 09:37

קידוש לבנה עם מלך המשיח

במוצאי יום כיפור, מספר דקות לאחר סיום תפילת ערבית, יצא כ"ק אדמו"ר שליט"א מלך המשיח מחדרו הק' כדי לקדש את הלבנה. לאחר מכן התקיימו ריקודי שמחה לכבוד הגאולה האמיתית והשלימה

גלריות / מערכת האתר - י"ד תשרי התשע"ז, 09:25

לברך את עמו ישראל • גלריה

כמידי שנה, לאחר תפילת מנחה של ערב יום כיפור, נוהג מלך המשיח שליט"א לברך את כל עם ישראל (מלבד הברכה המיוחדת לתלמידי התמימים, המתקימת בסמוך ממש לשקיעה). לאחר השיחה התקיימה חלוקת דולרים. צילום: מענדי ציקאשווילי

גלריות / מערכת האתר - י"ד תשרי התשע"ז, 09:15

חלוקת 'לעקאח' לשנה טובה ומתוקה

בערב יום כיפור לאחר תפילת שחרית, נוהג כ"ק אדמו"ר מלך המשיח שליט"א לחלק עוגת דבש - 'לעקאח' לכל הפושט ידו לבקש. אתר הגאולה מגיש מספר תמונות

גלריות / מערכת האתר - י"ד תשרי התשע"ז, 08:56

מלך המשיח בעת שחיטת הכפרות

בערב יום הכיפורים, בשעה 8:04 יצא כ"ק אדמו"ר מלך המשיח שליט"א כשבידיו התרנגול, לשחיטת ה'כפרות'. התמימים המתינו במקום כבר זמן רב קודם לכן, ופתחו בשירת 'יחי' בשעה 7:51. אתר הגאולה מגיש מספר תמונות מהמעמד המיוחד

התוועדות חסידית / מערכת האתר - י"ב תשרי התשע"ז, 14:55

הרב גרשון אבצן ליל שישי י"ב תשרי תשע"ז

הרב גרשון אבצן התוועד בליל שישי י"ב תשרי בירכתי 770 מספר שעות. הקטע כאן בערך משעה 01:00 בלילה, מאמצע ההתוועדות מיוחדת ומרתקת שנמשכה כפשוטו עד שהאיר השחר. הרב אבצן ראה לראשונה את הרבי שליט"א מלך המשיח בראש השנה תשנ"ג, כשהיה נער בן 12. התוועדות שצריך לשכתב כל מילה, ועכשיו - אפשר להיכנס.

לראות את מלכנו / אתר הגאולה - ח' תשרי התשע"ז, 21:32

ערב יום כיפור תשנ"ב

ספר חיים טובים ומתוקים, וּמָתַי זוּ מְתִיקוּת אֲמִתִּית – שֶׁהַחַיִּים הַטּוֹבִים הֵם בָּאֹפֶן שֶׁל חַיִים נִצְחִיִים, במילא מובן, שמתשיעי בתשרי היה תהא שנת נפלאות בה, עוֹבְרִים מִיָּד לְחָיַיִם נִצְחִיִּים, בְּמֵילָא מַמְשִׁיכִים מִיַד דַוְקָא נְשָׁמוֹת בְּגוּפִים, וְאַדְרַבָּה, "מַמְשִׁיכִים" גַּם אֶת אֵלֶּה שֶׁלְּרֶגַע קָטָן הָיוּ נְשָׁמוֹת לְמַעְלָה מִגּוּפִים, שֶׁאַחֲרֵי זֶה חוֹזְרִים כָּל אֶחָד מֵהֶם לַגּוּף שֶׁלּוֹ

לראות את מלכנו / אתר הגאולה - ה' תשרי התשע"ז, 17:13

יכוף בדרכי נועם ובדרכי שלום

ו' תשרי תשכ"ז, חצי שנה לפני מלחמת ששת הימים, הרבי שליט"א מתאר את המשיח ככזה שיכוף כל ישראל לילך בה ולחזק בדקה, אבל בדרכי נועם ובדרכי שלום. "זה לא שמבקשים ממנו רשות ואז אומרים לו אולי אתה רוצה לעשות כך וכך, אלא מיד מתחילים לדבר איתו באופן של "ויכוף". חצי שנה אחרי זה התחיל מבצע תפילין, הניצחון במלחמת ששת הימים, ואז כבר התחילה עליה גדולה מרוסיה.

התוועדות חסידית / אתר הגאולה - ה' תשרי התשע"ז, 12:09

ארמון למלך המשיח גילויים מדהימים

אתמול, ליל שישי אור ל-ה' תשרי תשע"ז, בעניין בניית הארמון לרבי שליט"א מלך המשיח, הרב משה חיים עמית בסיפור מדהים מקהילת קרצ'ינף רחובות, הרב לוי יצחק גינזבורג על התעכבות הבניה אחרי ג' תמוז, הרב שניאור שניאורסון על הארמון שציווה הרבי הרש"ב לבנות למלך המשיח בשכונת הבוכרים בירושלים בט"ו אלול, ועוד.

התוועדות חסידית / אתר הגאולה - ה' תשרי התשע"ז, 11:51

עד מתי - שנכריז יחי אדוננו

הרבי שליט"א מלך המשיח הכריז ותבע וביקש מהקב"ה אלפי פעמים במילים של דוד המלך בתהילים, "עד מתי". ורק פעם אחת הוא הסביר, שאנחנו צריכים לדעת את הכוונה הפנימית במילים אלו, שאנחנו, העם, נזעק ונכריז יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד!! הרב לוי יצחג גינזבורג, אור ל-ה' תשרי תשע"ז

לראות את מלכנו / אתר הגאולה - ה' תשרי התשע"ז, 11:16

התקיעה בשופר גדול כבר היתה

איך זה שהתורה מאמינה לרשע גמור שמכריז שהוא צדיק בשביל להתחתן, וממשיך להתנהג כרשע אחרי החתונה! בלי שום מעשה שמעיד על תשובה, בלי דיבור של חרטה!! אחד ההסברים הכי מפורטים בעניין תשובה שהרבי שליט"א מלך המשיח אמר בתוך סיום על מסכת קידושין בי"ט כסלו תשכ"ח. אותו "רשע גמור" ממשיך במעשיו "הרי זו מקודשת", ונשארת אשתו בגלל "שמא הרהר בתשובה", קל וחומר על כל יהודי וכל היהודים שחזרו בתשובה אמיתית.

לראות את מלכנו / הרב טוביה דורון - ה' תשרי התשע"ז, 08:31

ו' תשרי בוכה מול הכותל בלי שום סיבה

צריך לדעת ש"צדיק גוזר והקב"ה מקיים", הרבי שליט"א מלך המשיח הבטיח את הניצחון במלחמת ששת הימים, וכבר אז היה "יכוף" ע"י מבצע תפילין, "נצח את כל האומות שמסביב", וגם, כפי שהבטיח, כבר אז התחילה גם עליה גדולה מרוסיה, "קיבץ". על הסיבות שעיכבו את הגאולה אז, הרבי דיבר בשנים תשל"ח - תשמ"ב.

לראות את מלכנו / אתר הגאולה - ה' תשרי התשע"ז, 08:17

ו' תשרי פושעי ישראל מלאים מצוות כרימון

ו' תשרי תשל"ח, חצי שנה אחרי מלחמת ששת הימים, ערך הרבי שליט"א מלך המשיח סיום על מסכת קידושין. אפילו "פושעי ישראל" הרי הם "מלאים מצוות כרימון", והיות שהם כבר מלאים בדברים טובים, אז איפה נשאר אצלו מקום שיוכל לדחוף [עבירה], "כלי מלא אינו מחזיק". אין איפה לשים ענין בלתי רצוי, כי הוא מלא עם מצוות כרימון. במילא כל זה נשאר מבחוץ, דבוק אליו רק באופן חיצוני.

לראות את מלכנו / מערכת האתר - ה' תשרי התשע"ז, 08:00

ו' תשרי - מבצע נש"ק

בשיחת ו' תשרי תשל"ו, באמצע השיחות על "סיום" מסכת יומא, הרבי שליט"א מלך המשיח סיפר שני סיפורים נפלאים על שתי ילדות קטנות ששמעו מילדות קטנות אחרות אחרות על הדלקת נרות שבת קודש לפי ההלכה, ו"שיגעו" את ההורים שגם הן רוצות להדליק גם נרות שבת קודש בברכה, ובזכות זה אותם בתים התהפכו לשמירת שבת, ותורה ומצוות.

לראות את מלכנו / אתר הגאולה - ה' תשרי התשע"ז, 07:42

ו' תשרי: היתכן - חוטא נשכר?!

ביום ו' תשרי תשל"ו הרבי שליט"א מלך המשיח ערך סיום על מסכת יומא לכבוד היארצייט של אמו הרבנית חנה, והסביר באריכות את שאלתו של המהרש"א, איך יתכן שבעל תשובה מקבל זכויות מהעבירות שעשה בזדון באופן שצדיק גמור לא יכול להגיע לשם "היתכן?! חוטא נשכר?! הקלטה ערוכה על וידאו מתורגם.

חדשות חב"ד / מערכת האתר - ג' תשרי התשע"ז, 17:54

הדפסת תניא ב"תהילים בשדרה"

ביום ראשון שעבר כ"ב באלול התקיים מעמד 'הקהל' אדיר לילדי בת-ים -עיר הגאולה הכולל בתוכו מעמד הדפסת ספר התניא על ידי "התהילים בשדרה" הצלם מנדי טויטו היה שם והוא מגיש גלריית תמונות

חדשות חב"ד / אתר הגאולה - ג' תשרי התשע"ז, 15:57

ערב ראש השנה תשע"ז

התרת נדרים, דפים לכתיבת פ"נים, כינוס הקהל ספונטני, קבלת פ"נים, תפילת מנחה עם הרבי שליט"א מלך המשיח במניין מצומצם למעלה, כי 770 למטה היה נעול כי ניקו את המקום לחג. תמונות.

פותחים נושא / אתר הגאולה - כ"ו אלול התשע"ו, 07:40

פותחים נושא תבוא תשע"ו

הרב בנצי פרישמן, מראיין לקראת השנה החדשה את הרב לוי יצחק גינזבורג והרב ישראל שנייבאלג על המלכת המלך בראש השנה שכוללת גם, ובעיקר, את המלכת הרבי שליט"א מלך המשיח, ובענין שלימות הארץ מדבר עם הרב טוביה דורון על מסלול ההתנגשות לפינוי עמונה ועופרה, שממשלת נתניהו בוודאי תשתדל להימנע מהפינוי כדי לא ליפול כממשלת אולמרט.