חדשות

פעילות משיח / אתר הגאולה - לפני 6 שעות

קעמפ גן ישראל ב770 ב-כ' מנחם אב

דיווח ותיאור מעמד כ' מנחם אב תשע"ו בנוכחות "קעמפ גן ישראל" בתפילות של הרבי שליט"א מלך המשיח. הילדים הגישו פ"נים לרבי שליט"א מלך המשיח, ר' שמואל זלמנוב סיפר סיפור לילדים אודות בעל ההילולא, לאחר מכן חילק הרבי שליט"א מלך המשיח מטבעות לצדקה, ויצא מבית הכנסת לצלילי שירת יחי אדוננו בליווי מוזיקה לקבלת פני משיח צדקנו.

חדשות חב"ד / אתר הגאולה - לפני 6 שעות

ספר התורה לילדי ישראל בכותל המערבי

תמונות ממעמד סיום והכנסת ספר התורה השישי של ילדי ישראל במעמד רבבות עמך בית ישראל, ביום כ' מנחם אב יום ההילולא של ר' לוי יצחק שניאורסאהן, אביו של יבלחט"א הרבי שליט"א מלך המשיח.

שלימות הארץ / מערכת האתר - לפני 6 שעות

האם תיק החקירה יפתח מחדש?

יהודי שניסה להגן על רכושו מפני פושעים ערבים בקו התפר בירושלים, נפצע, ובנס לא נהרג. למרות פניות חוזרות ונשנות להמשיך ולחקור. המשטרה לא עשתה דבר, וגם סרבה זמן רב להעביר לעו"ד מטעם "חוננו" את חומרי החקירה, ושם, מסתבר, שהמשטרה מכירה היטב את הפושעים הערבים, אבל לא מתכוונת לעשות שום דבר כדי להביא למעצרם.

הוידאו היומי / אתר הגאולה - לפני 7 שעות

וידאו היומי כ אב 644

לראות את מלכנו הוידאו היומי כ אב 644 לראות את מלכנו הוידאו היומי כ אב 644. הרבי שליט"א מלך המשיח מדבר על סיום ספר התורה לילדי ישראל, שהיה בירושלים העתיקה לפנים מן החומה, ביום כ' מנחם אב תשמ"ח

הוידאו היומי / מערכת האתר - לפני 7 שעות

הוידאו היומי כא אב 645

לראות את מלכנו הודאו היומי כא אב 645. ממראות הקודש בסיום אחת מהתוועדויות הרבי שליט"א מלך המשיח, בניגון "יהי רצון מלפניך .. שיבנה בית המקדש במהרה בימינו"

הוידאו היומי / אתר הגאולה - לפני 7 שעות

הוידאו היומי יט אב 643

לראות את מלכנו הוידאו היומי יט אב 643. הרבי שליט"א מלך המשיח מדבר ביארצייט של אביו, המקובל האלוקי הרב לוי יצחק שניאורסון. לאחר מכן, "ניגון הקפות" של הרב לוי יצחק שניאורסון.

דעות / הרב טוביה דורון - כ' אב התשע"ו, 16:39

העוול הנורא שנעשה לאזריה אלאור

סרטו של רן כרמי על העוול הנורא שנעשה לחייל היורה במחבל בחברון, אזריה אלאור. אבל, מדוע להוכיח את חפותו של אזריה, כאשר את השאלות החשובות צריך להפנות למפקדיו, למצ"ח, לפרקליטות הצבאית, ולשר הביטחון, על כך שהם "עושים את המוות" לחייל, לוחם, שביצע את תפקידו בשלימות והרג מחבל שבא לרצוח?! שלטונות הצבא והפרקליטות יודעים היטב, שאם ח"ו אזריה יכנס לכלא, זה יהיה יום שחור לאמינות צה"ל בעיני הציבור.

פעילות משיח / אתר הגאולה - כ' אב התשע"ו, 13:36

קליפ ראשון ישיבה ליום אחד

ביום שני הקרוב יתקיים אי"ה המעמד השנתי לחסידים והמקושרים לכ"ק אדמו"ר מלך המשיח שליט"א, המקדישים יום שלם ללימוד ענייני גאולה ומשיח, אשר כפי דבריו הק' "זוהי הדרך הישרה לפעול התגלות וביאת משיח והגאולה". אחד המשתתפים הקבועים הפיק מיוזמתו סדרת סרטוני וידאו עוצמתיים מהרגעים המרגשים ביום העיון השנתי שנערך בשנים עברו.

לראות את מלכנו / אתר הגאולה - י"ט אב התשע"ו, 15:33

מחט שהיא נתונה על מעלה המערה

פירסום ראשון של תרגום הוידאו של השיחה המפורסמת "מחט שהיא נתונה על מעלת המערה", שנאמרה, באופן מפתיע, לילדי קעמפ גן ישראל שבאו ל770 ליארצייט של הרב לוי יצחק שניאורסון, אביו של הרבי שליט"א מלך המשיח. מה המשל, ומה הנמשל, ואיך לומדים משנה זו "למעלה" באופן שמוביל "לתפור" את העולם כולו לאלוקות ב"מחט" שזה השפיצקייט, ולהכניס בו "קו וחוט" שזה מצוות, בדוגמת ציצית, דווקא בסוף גלות, ולהביא את הגאולה האמיתית והשלמה.

התוועדות חסידית / מערכת האתר - י"ט אב התשע"ו, 13:49

הרמב"ם הניח תפילין ר"ת לפני רש"י

הרב זמרוני ציק, מחבר ספר "תפילין של ימות המשיח לגבי הנחת ד' זוגות תפילין", חוזר על כמה ענינים שמתבררים בספרו בדברי הראשונים, הרמב"ם והראב"ד, ועוד. כ' טבת תשע"ה סיום הרמב"ם בבת ים עיר הגאולה. בהשגחה פרטית באותו יום למדו פרק ג' מהל' תפילין ברמב"ם עם השגות הראב"ד, ושם בהלכה ה', זה המקור לארבעה זוגות תפילין שיהודים מניחים בימות המשיח

לראות את מלכנו / אתר הגאולה - י"ט אב התשע"ו, 13:35

ארבעה זוגות תפילין של ימות המשיח

אחת משיחות הרבי שליט"א מלך המשיח משנת תשל"ט, בה הוא מדבר על הנחת ארבעה זוגות תפילין, שקשורים לימות המשיח. והרי, אנו כבר נמצאים בימות המשיח (לכל הפחות) מאז כ' כסלו תשנ"ב, שאז הרבי שליט"א מלך המשיח אמר, וכתב, שנמצאים בימות המשיח, בפשטות. אחת הנפקא מינא להלכה מההכרזה ש"נמצאים בימות המשיח", היא, כפי שנשמע משיח זו, הנחת ד' זוגות תפילין, שזה שייך כעת לכל אחד, וכפי שמשמע גם מה"לוח היום יום" י"ט מנחם אב, שנכתב לרבים, ושם אין שום מניעה לגבי הנחת ד' זוגות תפילין.

התוועדות חסידית / אתר הגאולה - י"ט אב התשע"ו, 13:31

"פעם אחת בלי נדר" - יעקב בן ארי

הרב יעקב "קובי" בן ארי מקים ומנהל "פרצת קיבוצים" להפצת מעיינות התורה והחסידות במאות קיבוצים ברחבי הארץ, הצליח לשכנע מאות יהודים להניח ארבעה זוגות תפילי, גם אם לא באופן יום יומי, לפחות "פעם אחת בלי נדר". בין ה"משוכנעים" גם רבנים מפורסמים, פוסקים ידועים, ואדמו"רים שהרב בן ארי מגיע אליהם במסעותיו לאיסוף תרומות לטובת הפעילות הענפה בקיבוצים.

התוועדות חסידית / אתר הגאולה - י"ט אב התשע"ו, 13:24

י"ט מנחם אב - ד' זוגות תפילין

האזינו לסיפורו האישי של הרב החסיד, הגאון המפורסם, הרב שניאור זלמן גפני שהתלבט בנוגע לארבעה זוגות תפילין, וכשהניח אותם לראשונה, בהשגחה פרטית זה היה ביום י"ט מנחם אב, בו כתוב ב"לוח היום יום" הסדר של הנחת ארבעה זוגות תפילין.

הוצאה לאור / אתר הגאולה - י"ט אב התשע"ו, 12:47

ממש: נפתחה התערוכה לחינוך על טהרת הקודש

היום בבוקר נפתחה התערוכה השנתית, למחנכים, גננות והורים לענייני חינוך על טהרת הקודש. התערוכה נפתחה בבוקרו של יום באולם 'ממש' רחוב מתתיהו 16 בבני-ברק, ואוצרת בתוכה מוצרי תוכן, קישוט ויצירה לילדי ישראל החדורים בבשורת הגאולה האמיתית והשלמה. בתערוכה מוצגים עשרות רבות של פלקטים, מדבקות, דפים ויצירות על טהרת הקודש, יחד עם חומרי יצירה וציוד אמנויות במחירים מוזלים לרווחת המחנכים והמחנכות. התערוכה תימשך אי"ה עד ליום רביעי הקרוב כ' מנחם-אב ותפעל בין השעות 11 בבוקר ועד ל9 בערב ברציפות. תמונות.

שלימות הארץ / מערכת האתר - י"ח אב התשע"ו, 15:42

המסתננת תפצה את תושבת דרום ת"א ב74000

לפני כשנה כאשר מספר נשים מדרום תל אביב ניקו בניין של אחת מחברותיהן, יחד עם אנשי אגף סל"ע בעירייה. במהלך הפעולה תקפה מסתננת אפריקאית בקרש בניה את אחת הנשים היהודיות, אישה מבוגרת תושבת דרום תל אביב. האירוע צולם, והתפרסם ברשתות האינטרנט, ביוטיוב, בעיתונות האלקטרונית, ואף לטלוויזיה הגיע. המשטרה

פעילות משיח / אתר הגאולה - י"ח אב התשע"ו, 15:14

הכנסת ספר תורה במרכז משיח וגאולה י-ם

ביום רביעי, כ' מנחם אב, תתקיים הכנסת ספר תורה למרכז משיח וגאולה בירושלים. ההקפות יתקיימו ברחוב בן הלל 3 סמוך למדרחוב, בסיום הכינוס של ספר התורה של ילדי ישראל. לאחר מכן סעודת מצווה במרכז משיח וגאולה רח' יעבץ 8. עוד פרטים - במודעה בכתבה.

חדשות חב"ד / אתר הגאולה - י"ח אב התשע"ו, 14:51

נוה עופר ת"א מביאים ת'גאולה

חיילי דיי קעמפ גן ישראל נווה עופר מסכמים שבוע עמוס בחוויות ופעילויות מרתקות' מפעילות מיוחדת בה הם נדרשו להוריד את הא' לתוך הגולה. לשם כך הם ביצעו משימות מיוחדות, שהורידו אט אט את הא' לתוך הגולה, ויצרו את המילה 'גאולה'. בפעילות נוספת התבקשו החיילים לקשר מושגים בהתקשרות לרבי שליט"א מלך המשיח, לבין תמונות שהופיעו על חבל מולם.

הוידאו היומי / מערכת האתר - י"ח אב התשע"ו, 13:55

הוידאו היומי יח אב 642

לראות את מלכנו הוידאו היומי יח אב 642 בקשר להכנסת ספר תורה ש"נכתב ע"י התעוררות רבים", בקשר להכנסת ספר תורה של ילדי ישראל ב-כ' מנחם אב תשע"ו בכותל, ובבית הכנסת הצמח צדק.

לראות את מלכנו / אתר הגאולה - י"ז אב התשע"ו, 15:10

הוידאו היומי יז אב 641

לראות את מלכנו הוידאו היומי יז אב 641 ע"י הקריאה לקב"ה לצאת מגלות "אנו רוצים משיח עכשיו" יוצאים מהגלות והולכים עם הקב"ה להיכל מלכותו