חדשות

ישיבת המלך המשיח בסכנת סגירה
פעילות משיח

ישיבת המלך המשיח בסכנת סגירה

סכנת פינוי וסגירה ח"ו מרחפת על ישיבת המלך המשיח שע"י מרכז משיח וגאולה ירושלים. בישיבה לומדים כיום עשרות בחורים שמשתתפים בהפצת משיח וגאולה במדרחוב בן יהודה. חייבים לעזור לישיבה הקדושה לעבור את המשבר

הרב טוביה דורון -

פעילות משיח / מערכת האתר - כ"ב אב התשע"ט, 18:08

תכניה מרתקת במיזם 'ישיבה ליום אחד'

ביום חמישי הקרוב יתקיים אי"ה יום לימודים מיוחד בענייני גאולה ומשיח בארגון 'ממש' - מרכז ההפצה בארץ-הקודש. המיזם החשוב מתקיים זו השנה העשירית ברציפות שהפעם נוסף לו מימד חדש, בשיתוף פעולה מבורך עם מוסדות ישיבת חב"ד ברמת אביב בראשות הרב יוסף חיים גינזבורג, ייערך יום העיון בהיכל הישיבה המפואר שברמת אביב השוכנת ליד עורקי תחבורה מרכזיים המקלים בתחבורה על המגיעים מהצפון ומהדרום.

חדשות בית משיח - 770 / מערכת האתר - כ"א אב התשע"ט, 00:30

ראלי ב770 בית משיח

לרגל כ' מנחם אב יום הייארצייט לאביו של הרבי שליט"א מלך המשיח ר' לוי יצחק הגיעו ל770 בית משיח קעמפים שונים לכינוס 'ראלי' מיוחד שלאחריו התקיימה תפילת מנחה בה הרבי שליט"א עלה חזן • צפו בתיעוד.

חדשות חב"ד / מערכת האתר - כ' אב התשע"ט, 23:21

קח חלק בארגון 'יהדודס'

רשת 'יהדודס' שנפתחה השנה, המספקת לשלוחי הרבי שליט"א מלך המשיח מערך מקצועי של חוגי יהדות עם צוות מסור ומוכשר, ומנוהלת ע"י תמימים מהישיבה בצפת ומישיבות נוספות בארץ בשיתוף עם תנועת הנוער צבאות ה', פונה בימים אלו בבקשה "לאמץ" ילדים הנחשפים בימים אלו לעולם היהדות והגאולה, מנהלי הארגון מוסרים בסיפוק: "זהו ממש מבצע של"ה" • קח חלק בפעילות.

פעילות משיח / אתר הגאולה - כ' אב התשע"ט, 19:39

אלפים בחגיגת סיום הרמב"ם הארצי

אתמול (שלישי, אור ל-כ' מנחם אב) נחתמה בהצלחה רבה חגיגת סיום הרמב"ם ה34 במחזור ג' פרקים ליום, יחד עם ציון 75 שנה להסתלקות הרה"ח המקובל ר' לוי'ק, אביו של הרבי שליט"א מלך המשיח. דיווח מלא וגלריה ראשונה מהארוע ממצלמתו של ר' לוי ישראלי

חדשות חב"ד / אתר הגאולה - כ' אב התשע"ט, 19:00

יומיים סוערים בדיי קעמפ 'לגיון של מלך' באר שבע

עם תחילתו של דיי קעמפ "לגיון של מלך" בבאר שבע וחייליו אינם יודעים מנוח. . . משרד הפעילימודים בדיי קעמפ לא נח ולא שקט עד שכל החיילים יפעלו את התגלותו של הרבי שליט"א מלך המשיח. צלם הדיי קעמפ נהוראי אדרי מגיש גלריה סוערת מיומו השני של הקעמפ בו החיילים כבשו את העולם בפעילות מושקעת

אקטואליה / הרב אבישי איפרגון - כ' אב התשע"ט, 18:26

דיווחים על תקיפות ישראל בעיראק

השבוע התפרסמו דיווחים על תקיפות עוצמתיות נוספות בעיראק, שבוצעו על ידי "כלי טיס בלתי מזוהים" ופגעו קשות בבסיסים ומחסני נשק של "חיזבאללה עיראק". הדיווחים הללו לא הוכחשו ע"י גורמי הבטחון בישראל. כתבתו של הרב אבישי איפרגון

חדשות חב"ד / מערכת האתר - כ' אב התשע"ט, 06:12

התוועדות בכפר לרגל כ' מנחם אב

היום התקיימה התוועדות בכפר חב"ד לרגל יום ההילולא של אביו של כ"ק אדמו"ר מלך המשיח שליט"א המקובל האלוקי ר' לוי יצחק. בהתוועדות נכחו הרבנים, הרב מענדל'ה פרידמן רב קהילת חב"ד פתח תקווה, הרב בערל'ה וולף, הרב שמעון ויצנדלהר ראש ישיבת תומכי תמימים ליובאוויטש ראשון לציון, האדמו"ר מבישטענע, פתח תקווה ועוד • צפו בתצלומים.

חדשות חב"ד / מערכת האתר - כ' אב התשע"ט, 06:07

קוזומל: א' מהתמימים השלוחים טבע

באי קוזומל שבמקסיקו טבע למוות א' מצוות התמימים השלוחים בבית חב"ד בן 21 המתגורר באר שבע, הת' יוסף לוי ז"ל. מתנדבי זק"א וצוות בית חב"ד בראשות הרב דודי כפלין פועלים להביא את גופתו לקבורה בישראל. והקיצו ורננו שוכני עפר בהתגלות הרבי שליט"א מלך המשיח בקרוב ממש.

הוצאה לאור / מערכת האתר - כ' אב התשע"ט, 05:48

קובץ הערות מנוף הגליל

בישיבה קטנה נוף הגליל עמלו תלמידי התמימים על מנת להוציא לאור קובץ הערות ערוך ומושקע, על הקובץ עמלו תלמידי התמימים הלומדים בישיבה יחד עם צוות 'התלמידים השלוחים' שהגיעו היישר מ770 בית משיח על מנת להיות עם התמימים בנוף הגליל שנה שלימה. צפו בקובץ המושקע.

חדשות בית משיח - 770 / מערכת האתר - כ' אב התשע"ט, 05:43

כ' מנחם אב • מלך המשיח עולה חזן

היום חל כ' מנחם אב יום הייארצייט לאביו של כ"ק אדמו"ר מלך המשיח שליט"א ר' לוי יצחק, וביום זה נוהג הרבי שליט"א מלך המשיח לעלות חזן • את המקום מכינים האחראים על הסדר מבעוד מועד • צלם אתר הגאולה נכח במקום ומביא לגולשים תיעוד נרחב בנושא צפו בתצלומים.

חדשות חב"ד / מערכת האתר - כ' אב התשע"ט, 05:41

סיום הרמב"ם הארצי נחתם בהצלחה

אמש, נחתם סיום הרמב"ם הארצי בראשון לציון שאורגן ע"י האגודה למען הגאולה האמיתית והשלמה אליו הגיעו המוני חסידי חב"ד ומקורבים מכל רחבי הארץ • במקום נאמו משפיעי חב"ד ואורחים נוספים • הכתבה המלאה והגלריות יתפרסמו בהמשך.

פעילות משיח / מערכת האתר - י"ט אב התשע"ט, 11:43

בפעם העשירית: יום עיון בגאולה ומשיח

ביום חמישי הבא יתקיים אי"ה יום לימודים מיוחד בענייני גאולה ומשיח בארגון 'ממש' - מרכז ההפצה בארץ-הקודש. המיזם החשוב מתקיים זו השנה העשירית ברציפות שהפעם נוסף לו מימד חדש, בשיתוף פעולה מבורך עם מוסדות ישיבת חב"ד ברמת אביב בראשות הרב יוסף חיים גינזבורג, ייערך יום העיון בהיכל הישיבה המפואר שברמת אביב השוכנת ליד עורקי תחבורה מרכזיים המקלים בתחבורה על המגיעים מהצפון ומהדרום.

פעילות משיח / מערכת האתר - י"ט אב התשע"ט, 11:41

לרגל ה'שלושים'': ועד להפצת ספרי הרב גינזבורג

לרגל יום ה'שלושים' לפטירתו של המשפיע הנערץ הגה''ח הרב חיים לוי יצחק גינזבורג ע''ה, נערכה אסיפה מיוחדת של שלוחים, עסקנים ובני המשפחה שיחיו. במהלך האסיפה הוחלט אי''ה על הקמת וועד פעיל ומעשי שיקח על עצמו את הדפסת והפצת ספריו החשובים והנצרכים של הרב ע''ה.

חדשות בית משיח - 770 / מערכת האתר - י"ט אב התשע"ט, 07:51

התמימים החליטו לקדם את ערוץ זמן הגאולה

אמש, כמידי ליל שלישי בשבוע, התקיימה ההתוועדות הקבועה של תלמידי בית משיח 770 בפינה הצפונית-מזרחית - "פינת החי". לאחר לימוד לימוד ענייני גאולה ומשיח, נמשכה ההתוועדות החסידית אל תוך הלילה בליווי ניגוני גאולה ומשיח, כשהשבוע התמימים לקחו על עצמם לעשות כמה שיותר מנויים לערוץ 'זמן הגאולה' ביוטיוב • לסיפור המלא כנסו.

חדשות חב"ד / אתר הגאולה - י"ט אב התשע"ט, 07:40

היום: סיום הרמב"ם המרכזי

היום: החגיגה המרכזית לכבוד סיום לימוד הרמב"ם במחזור ל"ח, ותחילת לימוד מחזור ל"ט בתוך כינוס ענק לקבלת פני משיח צדקנו, תתקיים בעז"ה ברוב פאר והדר, היום - יום שלישי, אור ל-כ' מנחם אב (20.8.19) באולמי 'בלוודר', שמעון ישראלי 4 ראשל"צ במעמד רבנים ואישי ציבור. במקום ייתקיים כנס ילדים לרגל סיום הרמב"ם בשעה 18:30 • פרטים בכתבה המלאה